Sheff Środa 1-1 Huddersfield Sześć rzeczy:wpływ Quanera

Danny Wards off the Owls – telegraph.co.uk

Po zaciętym, półfinałowym meczu play-off na Hillsborough, Huddersfield Town przechodzi do finału dzięki zwycięstwu w rzutach karnych. Ale czego nauczyliśmy się z gry?

Ostrożne Sowy

Ten blog uznał, że pochwała Sheffield Wednesday za ich defensywny występ w pierwszym meczu była nieco hojna. Argumentem było to, że zaczną atakować, gdy będą w domu, ale tak się nie stało. Duża przepaść między ich kwartetem pomocników a dwójką z przodu, Fernando Forestieri i Steven Fletcher nie zapewnili wysokiej jakości usług, chociaż ten ostatni miał strzał w szóstej minucie zablokowany przez Michaela Hefele.

Własność Huddersfielda

Drużyna Carlosa Carvalhala nie była w stanie utrzymać prasy z tylko dwoma mężczyznami w przeciwnej połowie, więc środkowy obrońca Huddersfield Hefele i Christopher Schindler mieli czas na piłkę, a Jonathan Hogg wpadł do środka. Goście stworzyli najlepszą okazję w 25. minucie, kiedy energiczny Nahki Wells wpadł w lewy kanał i dośrodkował do Izzy Brown, który strzelał z bliskiej odległości z bliskiej odległości. Terriery miały więcej piłki w ciasnej pierwszej połowie bez wyraźnego faworyta.

Wielka chwila Fletchera

Napastnik Sheffield Wednesday spotkał się z krytyką w przerwie ze względu na brak mobilności, wielu fanów sugeruje, że główny trener powinien zastąpić go Jordanem Rhodesem. Poszedł w jakiś sposób, aby odpowiedzieć swoim wątpiącym sześć minut po przerwie, Skoczył nad Schindlera w tylnym słupku i popisał się znakomitym dośrodkowaniem Barry'ego Bannana w długi róg.

Wpływ Quanera

Huddersfield dobrze zareagował, a Wells i Elias Kachunga zbliżyli się w ciągu siedmiu minut od otwarcia Fletchera. Ich wyrównanie sprowadzało się jednak do przybycia Collina Quanera, który wszedł do środka z tempem i mocą, a jego wycofanie dla Wellsa zostało przypadkowo przekierowane przez Toma Leesa w 73. minucie. Quaner nadal powodował problemy po prawej stronie Daniela Pudila, któremu brakowało świadomości pozycyjnej, by poradzić sobie z byłym członkiem Związku Berlina. Jego biegi często zmuszały Glenna Loovensa do poruszania się w niewygodnych miejscach, po raz kolejny pozostawiając studnię wolną, zanim napastnik uderzy w boczną siatkę.

Migawki Rodos

Fani, którzy kiedyś wzywali do wprowadzenia Rhodesa, spełnili swoje życzenie w drugiej połowie, ale dopiero w dogrywce otrzymał usługę, której potrzebuje. Szkot wykonał ciasny wysiłek, który odbił się od dachu siatki, zanim w pierwszej połowie dogrywki uratował migawkę Danny Ward. w którym dominowały Sowy.

Ward bohatera

Obie strony zmęczyły się w końcowej fazie meczu, co oznaczało, że mecz rozstrzygnięty zostanie na podstawie rzutów karnych. Ward miał w tym sezonie kilka trudnych zaklęć, ale uratował wtedy od Sama Hutchinsona i Forestieriego, poświęcenie chwili na uświadomienie sobie, co to znaczy, Pobiegł radośnie na drugi koniec boiska, by świętować z fanami Huddersfield. Terriery przechodzą do finału.

Czy słyszałeś o dopasowanych zakładach? Możesz zarabiać pieniądze online za pośrednictwem dopasowanego centrum zakładów po prostu korzystając z bezpłatnych ofert bukmacherów. Średnio dopasowani gracze zarabiają co miesiąc 761,82 GBP.