Cheltenham Town 2-2 Mansfield Town Sześć rzeczy:Walker podwójnie ratuje Jelenie

Neal Bishop próbuje powstrzymać Jacoba Maddoxa – @ctfcofficial

Niwelator Tylera Walkera w czasie kontuzji uratował remis 2-2 dla Mansfield Town w Cheltenham Town, którzy muszą jeszcze dłużej czekać na swoje pierwsze domowe zwycięstwo w kampanii. Oto nasze oceny graczy z gry.

Jelenie mocny start

Mansfield wydawało się pokazywać doskonałą jakość na początku i objęli prowadzenie już w siódmej minucie. Mal Benning, który był prawdopodobnie jednym z najlepszych lewych obrońców w League Two w ciągu ostatnich czterech lat, dostarczył brzoskwiniowego krzyża z głębin:Tyler Walker wykorzystał to, instynktownie zerkając w odległy kąt. Ten gol wskazywał na potencjalnie dominujący występ ze strony Davida Flitcrofta, więc fani Cheltenham mogą czerpać wielką zachętę z niezwykle porywającej reakcji ich strony.

Obrońcy w ofensywie

Plan gry Cheltenhama w otwartej grze to długie piłki do Luke'a Varneya, którego chęć do agresywnego pojedynku z Mattem Prestonem i innymi stworzyła dodatkową przestrzeń dla jedwabistostopiego Jacoba Maddoxa i atletycznego Ryana Brooma. Mimo że, to obrońcy dokonali wymownych drobiazgów:po imponującym rzucie rożnym Chrisa Husseya, Chris Clements kazał Benowi Tozerowi zwolnić do domu. Tozera, pomocnik z zawodu, został wystawiony w środku trzyosobowej obrony, ale zrobił tak duży wpływ w polu karnym przeciwnika, jak jego własny. Były człowiek z Newport stał się dostawcą późno w pierwszej połowie, przejście dla dominującego w powietrzu Willa Boyle'a, aby poprowadzić Robins na prowadzenie.

Robins postanowili

Broniąc prowadzenia w drugiej połowie, zwłaszcza jedną bramkę przewagi nad kosztownie zebraną opozycją, wiele drużyn League Two utrzymałoby 11 mężczyzn na trzecim miejscu w defensywie i wywierało presję. Zamiast, to, co Cheltenham zrobiło bardzo dobrze, było blisko Mansfield, nawet w głębokich obszarach, tak, aby jak najbardziej utrudnić im dostawę w pudełku. Każdy gracz odegrał swoją rolę w systemie, który był w dużej mierze bardzo udany, jak Mansfield stworzył prawie żadne szanse w drugim okresie i nie trafił w cel więcej niż dwa razy.

Walker przynosi ból serca

Wypożyczony Nottingham Forest nie był szczególnie przyciągający uwagę w otwartej grze; przez większą część konkursu był z powodzeniem prowadzony na rozległe tereny. Jednakże, gracz, który w zeszłym sezonie wykazał się obiecującą wartością na poziomie mistrzowskim, zawsze miał jakość, która pozwoliłaby odcisnąć znaczący ślad w grze. To pokazało się w trzeciej minucie czasu przestoju, kiedy podsłuchiwał do domu z bliskiej odległości.

Przeciętny Mansfield

Remis oznacza, że ​​Mansfield Town wciąż przegrało tylko raz w tym sezonie i pozostaje niepokonane na drodze, ale ich rekord 10 remisów z 16 nie jest tym, do którego można aspirować – zwłaszcza z papierową jedną z najsilniejszych drużyn dywizji. Davida Flitcrofta, kto awansował z tego poziomu z Burym, jest menedżerem z pasją, ale jego drużynie brakowało opanowania w posiadaniu piłki, a czasami zaufania do ich planu gry. Z tego powodu, John i Carolyn Radford mieliby prawo zakwestionować, czy dostają wystarczająco dużo pieniędzy.

Mały krok naprzód dla Cheltenham

Gol Walkera oznacza również, że Cheltenham jeszcze nie wygrał u siebie – i jeszcze nie wygrał w lidze pod okiem Michaela Duffa. To są dwie duże psychologiczne przeszkody i w obu znaczeniach wytrzymanie dodatkowych dwóch minut zapewniłoby bardzo potrzebny strzał w ramię. Jeśli chodzi o plan gry, Michael Duff i jego zespół trenerski zrobili naprawdę dużo, a występ był bezsprzecznie jednym z tych, którzy mają pełne poparcie dla swojego menedżera. Powtórz tę grę przeciwko drużynom, które nie mają finiszera na poziomie mistrzostw, a wyniki powinny się poprawić.

[Cheltenham Town 2-2 Mansfield Town Sześć rzeczy:Walker podwójnie ratuje Jelenie: https://pl.sportsfitness.win/lekkoatletyka/piłka-nożna/1018038569.html ]