Lincoln 0-0 Crawley Six Things:jednowymiarowe chochliki

Chochliki zbyt często uderzają w Rhead – uptheclarets.com

Znakomity występ bramkarza Lincolna Josha Vickersa i zorganizowany występ na wyjeździe Crawleya oznaczały remis 0:0 między dwoma zespołami Sincil Bank. Oto sześć rzeczy z gry.

Dobry początek Lincolna

Strona gospodarzy wyglądała na zagrożenie na wczesnych etapach, tłoczenie z dużą intensywnością, korzystanie z okazji do wrzucenia wczesnych piłek do Matta Reada, którego oczy błyszczały za każdym razem, gdy zdobyto opętanie. Matt Green strzelił szeroko z woleja przez cztery minuty, potem wkrótce potem, Michael Bostwick skierował głowę po tym, jak Sean Raggett wybił rzut rożny Jordana Maguire-Drew przez bramkę.

Yorwerth to

Crawley następnie powstrzymał przypływ. Josh Yorwerth spadł nieco głębiej na Matta Rheada, odcięcie dostaw do docelowego człowieka i Lincolnowi brakowało wyobraźni, by wykorzystać inne obszary. Alex Woodard często potrafi podawać podania, aby odblokować obronę, ale:część dwuosobowej pomocy, bawił się z dyscypliną, która ograniczała jego swobodę twórczą, gdy atakująca jednostka walczyła o połączenie z drugimi piłkami.

Chwile Crawleya

Podczas gdy Lincoln miał dłuższe i bardziej intensywne okresy presji, Crawley był bardziej biegły w przekształcaniu swoich zaklęć w testy dla bramkarza drużyny przeciwnej. Josh Vickers sprostał zadaniu w siedem minut, odmawiając Panutche Camara po jasnym zjeździe w prawo od Enzio Boldewijn. Czerwone Diabły straszyły w błyskach na skrzydłach:po tym, jak Jordan Roberts ominął Neala Eardleya po lewej stronie, Camara odwróciła piłkę do Yorwertha, którego zdecydowany wysiłek w 30. minucie został odepchnięty przez byłego korka Barneta.

Jednowymiarowe chochliki

Jordan Maguire-Drew i Nathan Arnold pojawiali się i znikali z pierwszej połowy. Jednakże, ich wycofanie się na rzecz Billy'ego Knotta i innego wielkiego napastnika, Ollie Palmer, raczej zaostrzył, niż rozwiązał problemy Lincolna. Pomocnicy i obrońcy przy każdej okazji próbowali długich piłek, usuwając w ten sposób element zaskoczenia.

Oportunistyczny Crawley

Strona Harry'ego Kewella nie zawsze miała zamiar atakować, ale zostali zachęceni ze względu na brak równowagi w pomocy Lincolna w końcowych etapach. Sean Raggett został kilkakrotnie przyłapany przez Robertsa, którzy nie mogli do końca wykorzystać dobrych pozycji, zanim zanurzenie Smitha w 81. minucie zostało odepchnięte. Panutche Camara dobrze poradził sobie z modowymi otwarciami, biorąc pod uwagę ograniczone wsparcie, jego energia była uosobieniem potężnego biegu, który wywierał presję na bramkarza dopiero w 92. minucie – jego wytrwałość mogłaby zostać nagrodzona, gdyby miał większe wsparcie.

Nauka Kewella

Częstym znakiem zapytania otaczającym byłych piłkarzy z klubów EFL jest ich pragmatyzm. Kewellu, choć nie zawsze kochany w Crawley, wykazał się dobrym zrozumieniem tego, co było potrzebne jego drużynie do uzyskania konkurencyjnego występu na wyjeździe. Poziom testów dla obu bramkarzy dyktuje, że:taktycznie, miał dużo racji.

Lincoln musi ewoluować

Rhead został przeniesiony na bok, prawdopodobnie, aby poprawić grę strony w ostatniej trzeciej. Chociaż wcześnie widzieliśmy ślady tego, na tym poziomie może być lepiej wykorzystany jako Plan B, zamiast kogoś uderzać przez 90 minut. Podczas gdy Lincoln cieszył się konkurencyjnym startem do życia w Football League, ich kreatywność i wyobraźnia pozostawiają trochę do życzenia.