Jak poprawić postawy w tenisie

Klucz do wygranej żadnego meczu tenisowego jest zdolność do prawidłowo uderzyć piłkę podczas generowania energii i dyktował grę . Ipodstawą wszystkich strzałów tenisowych jest twoja postawa . Prawo wyrównania ciało stawia się w odpowiedniej pozycji , aby uderzyć piłkę prawidłowo i mają wylądować po drugiej stronie sądu zgodnie z przeznaczeniem . Od stóp do głowy , całe ciało jest zaangażowane podczas meczu , ustawić się na sukces poprzez zwracanie uwagi na swoją postawę . Instrukcja
1

Rozgrzewka przez 10 minut z lekkiego układu krążenia ćwiczenia przed swoim treningu tenisa lub meczu. Jazda na rower stacjonarny , za pomocą eliptyczny trener lub lekki jogging są skuteczne sposoby , aby zwiększyć swoją temperaturę ciała i zwiększają przepływ krwi do mięśni . Śledź cardio z pięciu do 10 minut uderzających kortu , które są forehand i backhand. Końca sesji warm -up przez praktykujących służy od trzech do pięciu minut
2

Opracowanie stałego oddychania , aby pomóc mięśniom odpocząć ; . Formularz i wyrównanie ciało może cierpieć od sztywnych mięśni . Wdychać przez nos i wydech ustami licząc do 02:58 , w każdym kierunku .
3

Umieścić wagę na piłki stóp z nogi oddzielone szerokość bioder tak , że jesteś gotowy do skoku naprzód w kierunku piłki. Trzymaj kolana gięte i tułów lekko do przodu , tak jak robi się to w pół przysiadzie . To stawia Cię w pozycji gotowości , po każdym strzale , powrócić do położenia gotowości , aby być w dobrym stanie trafi następną piłkę . Taka postawa pozwala na szybkie poruszanie się w dowolnym kierunku, - do przodu , do tyłu lub na boki - dotrzeć do piłki
4

Engage rdzeń . . W tenisa , twoja siła , stabilność i równowagę wszystkie pochodzą od rdzenia . Ciągnąć mięśnie brzucha w kierunku kręgosłupa ; utrzymać abs zaciągniętych w całym treningu lub meczu