Crewe 2-0 Colchester Oceny piłkarzy:Promień światła

Chris Dagnall

Crewe Alexandra osłabiła nadzieje Colchester United na play-off w League Two, wygrywając 2:0, co przyszło dzięki gorsetowi Chrisa Dagnalla – ale jak oceniali zawodnicy obu drużyn?

Załoga Aleksandra

Ben Garratt – gdy został wezwany do akcji w drugiej połowie, dopiero po zakończeniu gry w doliczonym czasie gry został zmuszony do przedłużania obrony. 6

Oliver Turton – walczył defensywnie z Dickensonem, zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy Briggs wykonywał nakładające się biegi. 4
George Ray – wyeliminował Portera z gry i zaciekle bronił najbliższego słupka. 9
Ben Nugent – ​​szybko zgasił ataki Colchestera. Cicho skuteczny. 8
Zoumana Bakayogo – odegrał swoją rolę w pozytywnym starcie swojej drużyny i dobrze wykorzystał swoje cechy fizyczne. Mniej wpływowy w drugiej połowie i został zdjęty. 6

Billy Bingham – nie do końca potęga, ale dobrze pełnił rolę trzymającą. Przeskanowałem tylną czwórkę, zgarnął drugie piłki i zaczął atakować. 8
James Jones – robił proste rzeczy dobrze, nie będąc wybuchowym w posiadaniu. 6
George Cooper – walczył w ciasnych przestrzeniach w pierwszej połowie, ale wykonał rzut wolny dla otwieracza Dagnalla i włamał się w przestrzeń na strzał po przerwie. 5
Callum Cooke – w ciasnych pomieszczeniach wyglądał wygodniej niż Cooper. Pokazywał szybkie stopy i był najbardziej pomysłowym graczem swojej drużyny w posiadaniu. 7

Chris Dagnall – wysoka pracowitość, sprytny ruch i dwa kłusownicze wykończenia. Mógł mieć hat-tricka 9
Jordan Bowery – marnotrawstwo na samym początku i mógł gonić piłkę z większą zaciekłością. Do gry wszedłem dopiero w ostatnich 10 minutach, kiedy był mocno zaangażowany we wszystko. 5

Perry Ng (lat 59) – dobrze utrzymał się w starciu z Fosu-Henry. Przybycie Ng pomogło Crewe powstrzymać drugą połowę fali Colchester. 7
Ryan Wintle (z 77) – zaangażowany w grę kombinowaną o drugą bramkę Dagnalla. 6

Colchester United

Sam Walker – mógł lepiej dowodzić swoim terenem. Jego najlepsze przystanki od Bowery'ego i Dagnalla zostały wykonane, gdy mecz zakończył się przy 2-0. 3

Drey Wright – wyglądał jasno, kiedy posuwał się naprzód, ale nie zrobił tego wystarczająco. 4
Cameron James – dominował w okresie otwarcia i zamknięcia. Wielka prośba o to, aby 19-latek rywalizował ze sprawdzonymi strzelcami. 3
George Elokobi – miał lepsze gry, ale był jednym z bardziej opanowanych wykonawców. Na koniec wykazał się przywództwem w rozmowach z fanami. 5
Matthew Briggs – dobrze bronił się w pierwszej połowie i po przerwie wykonał kilka dobrych nakładek. 7

Sammie Szmodics – doznał kontuzji już po 14 minutach. Można mieć nadzieję, że szybko wyzdrowieje. (nie dotyczy)
Tom Lapslie – skrzydłowy z zawodu i pokazał, w roli środkowego pomocnika. Brakowało walorów obronnych do pełnienia roli kotwicy. 4
Sean Murray – mimo bycia siedzącym pomocnikiem, jego lepsze chwile przyszły, gdy zaatakował. Prowadził jedną drugą połowę ucieczki i zobaczył przyzwoity strzał odbity z tyłu. 4
Brennan Dickenson – w pierwszej połowie nie wszedł wystarczająco wysoko na boisko, ale po przerwie wrzuć trochę dokuczliwych dostaw. 5

Rekeil Pyke – zmagał się z fizyczną stroną gry w pierwszej połowie. Silniejszy w drugiej połowie, ale wystrzelony w połowie drugiej połowy. 4
Chris Porter – bardzo oczerniany, ale daleki od jedynego powodu ponurej pierwszej połowy Colchester, w której nie miał wsparcia. Jeśli cokolwiek, był bardziej winny porażek w drugiej połowie, kiedy nie stanowił wystarczającego zagrożenia w polu karnym. 5

Tariq Fosu-Henry (na 14) – dużo tempa i ruchu, ale jego decyzje i produkt końcowy były ograniczone, o czym świadczy jego uderzenie z rzutu wolnego prosto w Garratta. 5