Oceny graczy Fleetwood 0-0 w Doncaster:Fajny Cargill

Cole miał wybór szans – zimbio.com

Devante Cole miał wybór, gdy ścigający w barażach Fleetwood Town zremisował 0:0 ze zagrożonym spadkiem Doncaster Rovers w wyrównanym meczu na Highbury. Oto nasze oceny zawodników z meczu.

Miasto Fleetwood

Alex Cairns – zaryzykował swoimi pierwszymi kopniakami i prawie zapłacił cenę, potem może poszedł na drugą skrajność i za każdym razem szedł długo. Najważniejsze, że wykonał kilka dobrych obrońców, w tym jeden od markiza w drugiej połowie. 7

Ashley Eastham – dowódca w pierwszej połowie i jeden lub dwa ważne strzały z tyłu w drugiej, nawet jeśli został zmuszony do wycofania się bardziej, niż by chciał. 7
Cian Bolger – wyglądał na wystarczająco silnego, by dominować fizycznie przez większą część gry – odsłaniając zaklęcie drugiej połowy, gdy walczył, aby zbliżyć się do Marquisa – ale wystarczająco inteligentny, by skutecznie grać z tyłu. 7
Baily Cargill – miał niewiele problemów z markizem i często szukał śmiałego przejścia przez szczyt lub na szerokie obszary. Chociaż nie wszystkie odpadły, jego zuchwałość była czynnikiem wpływającym na presję Fleetwood w pierwszej połowie. 8

Wes Burns – wydaje się, że w ciągu ostatnich kilku lat przybrał na sile. Dobrze radził sobie na prawym skrzydle obrońcy, biorąc pod uwagę, że jest napastnikiem z zawodu, stawiając dobry dośrodkowanie dla wczesnego nagłówka Cole'a z tyłu. Czasami w drugiej połowie mógł podejmować lepsze decyzje. 6
George Glendon – wykonał dużo brudnej roboty w pierwszej połowie i był dość zdyscyplinowany, chociaż udało mu się przejść do przodu w 33 minutowym ogniu spoza pola karnego. Nie zaatakował jednak wystarczająco szybko piłki w drugiej połowie i został zastąpiony późno. 5
Kyle Dempsey – klucz do imponującej gry Doncastera w pierwszej połowie z jego jazdą i przemieszczaniem się w prawy kanał. Mniej wpływowy w drugiej połowie, ale wciąż pokazywał przebłyski tego, co potrafi, ustawienie szansy Cole'a jeden na jednego. 6
Aiden O’Neill – co zaoferował, ironicznie, stał się bardziej widoczny, gdy już go nie dostarczał. Nie będąc wybuchowym w posiadaniu, pomocnik dał Codsowi trochę defensywnej równowagi, która pozwoliła skrzydłowym i Dempseyowi wyrazić siebie. Kiedy opuścił pole, wszyscy wokół niego wyglądali na bardziej powściągliwych. 7
Amari’i Bell – ciągłe zagrożenie przez pierwsze pół godziny, ale spędził zbyt długo w drugiej połowie, utknął w swojej trzeciej defensywie, wynurzać się dopiero w szaleńczym finale. Kiedy zrobił pompkę, użył swojej atletyki, aby wymusić wrzuty i powstrzymać Donny'ego. 5

Jordy Hiwula – bezinteresowny biegacz na początku, kiedy wykorzystał właściwy kanał. Stał się jednak spokojniejszy i miał problemy z dostaniem się na pozycje strzeleckie, zanim został zastąpiony przez Ashley Hunter. 3
Devante Cole – wcześnie skierował się na bramkarza, następnie przegapił dwie szanse jeden na jednego po obu stronach interwału. Gdyby Cole był w najlepszej formie klinicznej, Przed godziną Fleetwood mogło być o dwie lub trzy przewagi. 3

Jack Sowerby (na 62) – brakowało mu defensywnych cech O’Neilla i niewiele lepiej radził sobie w posiadaniu piłki. 3
Ashley Hunter (z 67) – naciskał na środkowych przeciwników w dużej mierze w izolacji, czasami wyglądając jak jedyny gracz Fleetwood, który chciał wymusić ten problem. 7
Markus Schwabl (na 82) – kilka przyzwoitych przejść w szerokie obszary. 6

Doncaster łaziki

Ian Lawlor – na początku wykonał proste przystanki przed Dempseyem i Cole'em, potem kilkakrotnie wyrósł na wielkiego, by odłożyć tego ostatniego jeden na jednego. 7

Joe Wright – winny dwukrotnego uwolnienia Cole'a, ale był całkowicie solidny. Dokonał jednego ważnego prześwitu pod presją Bella. 7
Andy Butler – jego doświadczenie naprawdę wyszło na pierwszy plan. Wykazał się świetnymi umiejętnościami przywódczymi i był zazwyczaj potężny w powietrzu. 8
Mathieu Baudry – mógł skuteczniej zmieniać grę w pierwszej połowie i po przerwie dostał kartkę, ale dobrze bronił swojego bliskiego słupka przed krzyżami z flanki. 7

Matty Blair – utknął we własnej połowie przez większą część pierwszego okresu, ale po przerwie grał z mniejszymi zahamowaniami. Jego gniewna konfrontacja z Whitemanem późno wydawała się pobudzić go do końcowych etapów. 5
Jordan Houghton – gdzieś tam leży uzdolniony technicznie gracz, ale przydałoby mu się trochę więcej pewności siebie, aby spróbować ryzykownych podań. Rzadko tracił orientację pozycyjną i cieszył się pozytywnym drugim okresem. 6
Rodney Kongolo – winny zbyt częstego mijania bokiem i być może zbyt głębokiego opadania w pierwszej połowie, zanim narzuci sobie więcej po przerwie. Zawsze chroniłem Wrighta, gdy Blair pchała się solidnie, jeśli nie do końca inspirujące, wydajność. 5
Harry Toffolo – walczył na lewym skrzydle obrońcy na początku i na końcu pierwszej połowy, na początku krótko zamieniaj się miejscami z Blair. Odkupił się nieco w drugiej połowie, kiedy wszedł dalej na boisko. 4

James Coppinger – tylko przez 20 minut drugiej połowy trafiał na piłkę w dobrych miejscach. Z powodu braku tempa życie było dla niego trudne w pierwszej połowie, kiedy jego koledzy z drużyny siedzieli zbyt głęboko – i na końcowych etapach, kiedy widzieliśmy walkę od końca do końca. Będzie miał lepsze gry, gdy okoliczności mu sprzyjają. 3
Tommy Rowe – znosił podobne trudności co Coppinger. Problem nie polegał na tym, że nic nie oferował, ale cechy, które zapewniał – zdolności i inteligencja – nie były zgodne z tym, czego wymagała taktyka – tempo i siła. 3
John Marquis – anonimowy w pierwszej połowie, ale ożył w drugim momencie, gdy pomocnik zbliżył się do niego. Następnie, zaatakował obrońców i jakoś zyskał dodatkowy metr tempa, wymuszenie dobrego rzutu obronnego z Cairns z zaciekłą jazdą. 5

Benjamin Whiteman (82 l.) – wykonał kilka dobrych biegów w niebezpieczne rejony, ale dostał szaleństwa po tym, jak dostał się do złych ksiąg Blaira! 5