Millwall 2-0 Birmingham Oceny piłkarzy:Wallace robi wrażenie

Morison i Wallace świętują – bbc.co.uk

Gol samobójczy Maxime'a Colina i trafienie Ryana Tunnicliffe'a pomogły Millwallowi w sobotnim wieczorze wygrać 2-0 z Birmingham. Oto nasze oceny graczy z gry.

Millwall

Jordan Archer – nieprzetestowany przez większą część gry, ale raczej nie straci swojego miejsca ze względu na lojalność Harrisa wobec korka, który rozpoczął mecze play-off pomimo wezwania do jego wycofania. 6

Conor McLaughlin – dobrze w powietrzu, wyglądał na opanowanego na piłce i wprawnego obiema stopami. Wygląda na to, że bezproblemowo dostosowaliśmy się do tego poziomu po tym, jak zrobiliśmy wrażenie w League One z Fleetwood. 8
Shaun Hutchinson – bronił się mężnie przez cały czas i nie wahał się postawić swojego ciała na linii, aby natychmiast wyeliminować niebezpieczeństwo. Nic dziwnego, że forma obronna Millwalla wzrosła w zeszłym sezonie, kiedy wrócił po kontuzji. 7
Jake Cooper – wyglądał na silnego, wykorzystując swój wzrost do odrzucania wysokich piłek we własnym polu i sprawiania problemów przeciwnikom. Jego powalenie w 17. minucie doprowadziło do prawdopodobnie największej szansy Millwall na połowę. 8
James Meredith – bezinteresowne przedstawienie. Bez fanaberii w posiadaniu, ale brzmi defensywnie przeciwko Adamsowi i wykonał kilka dobrych napastników w drugiej połowie, szybkie przesuwanie piłki. 7

Jed Wallace – więcej niż raz wchodził za Grounds i był pełen życia przez cały czas, często szukam Morisona w pudełku. 9
George Saville – ma cechy stałych fragmentów gry podobne do Shauna Williamsa i dobrze wykorzystał piłkę, zwłaszcza w drugiej połowie. 8
Ryan Tunnicliffe – stosunkowo spokojny w pierwszej połowie, ale po przerwie zyskał na wpływie, strzelił swojego pierwszego gola dla Lwów w 76. minucie z odbicia. 7
Aiden O’Brien – przegapił jedną z lepszych szans Millwall w pierwszej połowie, przerzucenie piłki w 17 minut po tym, jak Cooper znokautował rzut wolny Saville'a. Kenny Jackett powiedział w przeszłości, że jest bardziej napastnikiem niż skrzydłowym, ale tutaj wyglądał jak u siebie. 7

Steve Morison – jego przywództwo i umiejętności w powietrzu były widoczne dla wszystkich. Odrobinę bardziej mobilny, niż można by się spodziewać weteranowi i wykonał mocny bieg, który doprowadził do otwieracza, chwile w drugiej połowie. 9
Lee Gregory – szczypiorek, niestrudzony napastnik, który komplementuje cechy Morisona. Mogło być trochę bardziej bezwzględne w pierwszej połowie, ale Millwall również mógł nie stworzyć tylu szans, gdyby nie tempo pracy ich dwójki z przodu. 7

Shane Ferguson (69) – lewonożny szeryf wszedł na prawą stronę i wykonał zdyscyplinowany występ przeciwko swojemu staremu klubowi.
Tom Elliott (lat 74) – zawsze wyglądał żywo, jego bieg i strzał dwie minuty po wejściu na prowadzenie do drugiej bramki.
Tony Craig (na 90+2)

Miasto Birmingham

Tomasz Kuszczak – nie był w stanie uratować Bluesa, kiedy go potrzebowali i znacznie stracił jako bramkarz w ciągu ostatnich 10 miesięcy. 4

Maxime Colin – na początku drugiej połowy zawrócił piłkę do własnej siatki. Zrobiłem jedną ucieczkę, która doprowadziła do krzyża Maghomy, który ledwo umknął Vassellowi, ale miał możliwość robienia tego więcej. 3
Michael Morrison – mógł bardziej zdecydowanie bronić swojego najbliższego słupka przy pierwszym golu i czasami trudno mu było zbliżyć się do Gregory'ego. Jednakże, wielokrotnie też oczyszczał swoje linie i nie pomagał mu chaotyczny pomocnik przed nim. 5
Marc Roberts – przetrwał trzy niepewne momenty w pierwszych 20 minutach, co wpłynęło na jego pewność siebie. Niekoniecznie głównym winowajcą jednego z straconych celów, pomimo. 4
Jonathan Grounds – nigdy tak naprawdę nie zmierzyłem się z Wallace'em, który ujawnił jego brak tempa i odwagi. Ground nigdy nie oferuje wiele do przodu, więc kiedy nie broni się dobrze, trudno jest zobaczyć, co oferuje. 2

David Davis – chętnie cofnął się i zagrał piłkę przelotową dla szansy Vassella, ale w przeciwnym razie jego użycie piłki mogłoby być lepsze. Mnóstwo energii, ale musi wykazać się większą świadomością taktyczną. 4
Maikel Kieftenbeld – nie wiedział, kiedy nacisnąć piłkę, a kiedy się cofnąć, często przyłapany na dwóch umysłach, aby pozostawić miejsce Millwall z tyłu. 2

Jacques Maghoma – być może najbardziej żywiołowy zawodnik pierwszej połowy Birmingham, ale brakowało mu odpowiedniego produktu, obnażając jeden krzyż dla Vassella przez 41 minut. Zawsze chętny do szybkiego powrotu, ale był mniej skuteczny w walce o piłkę w drugorzędnych fazach gry. 4
Cheikh N’Doye – plan był taki, żeby narzucić swoją fizyczność wysoko na boisku, ale nie miał dość tempa i zwinności, by naciskać na przeciwników. Niebiescy potrzebują bardziej naturalnie atakującego gracza w środku pola, aby zdobyć trochę terytorium i posiadania piłki dalej na boisku. 2
Che Adams – anonimowy przez 77 minut przebywania na boisku, w posiadaniu i poza nim. Niewątpliwie talent, ale musi pokazać więcej, co potrafi w onieśmielających środowiskach. Willa w przyszłym tygodniu… 2

Isaac Vassell – miał najlepszą szansę Bluesa tuż przed przerwą, ale nie mógł się zorientować pod ciasnym kątem i wsunął go szeroko. Kiedy zrobił sprint, zrobił to w tempie węzłów, ale nie robił tego wystarczająco często, aby pomóc zespołowi narzucić się dalej. 4

Jota (na 63) – wczesne dni, ale można się obawiać, że może cierpieć z powodu gry z bardziej ograniczonymi technicznie graczami niż w Brentford. 3
Łukasz Jutkiewicz (lat 70) – normalnie oferuje fizyczną obecność z ławki, ale tutaj, nie miał żadnych usług ze względu na skuteczność, z jaką Millwall zachował posiadanie. 5
Jeremie Boga (lat 77) – pokazał więcej pędu, pośpiech i talent w 13 minut niż Adams w 77. Mógł zrobić wystarczająco dużo, aby rozpocząć derby. 7