Crewe 0-5 Carlisle Oceny piłkarzy:Super Jones

Danny Grainger – newsandstar.co.uk

Dzięki wspaniałemu występowi w drugiej połowie, Carlisle United trafił pięć minut za Crewe Alexandra na Gresty Road. Oto nasze oceny zawodników dla obu drużyn.

Załoga Aleksandra

Ben Garratt – mógł szybciej zejść na dół w pierwszym lub bardziej dominować w trzecim, ale w przypadku pozostałych trzech miał niewielkie szanse. Nie główny powód, dla którego Crewe przegrało. 3

Ryan Walker – wystartował w przerwie, ale druga połowa sugerowała, że ​​to nie on był źródłem problemów Crewe. Pierwsze otwarcia Carlisle'a w pierwszej połowie miały miejsce po przeciwnej stronie – Walker nie zrobił zbyt wiele złego. 5
Michael Raynes – przetrwał katastrofalne 90 minut w starciu ze swoim starym klubem, cierpienie z powodu kpin z dala od fanów. Odrzucił karę za drugi, strzelił gola samobójczego za trzecią pozycję i wyglądał na podatnego na tempo. 1
Eddie Nolan – jego zmagania w pierwszej połowie były w dużej mierze związane z dystansem dzielącym go od obrońcy. Mimo że, w drugiej połowie grał z konwencjonalnym lewym obrońcą obok niego i nadal był słaby. 3

Ryan Wintle – Lepsza gra Crewe w pierwszej połowie przeszła przez Wintle, który wykonał kilka zapraszających dośrodkowań i miał pecha, że ​​więcej graczy nie było w pudełku. Wyglądał na niekomfortowego z defensywnym aspektem rzeczy, pomimo. 5
Tom Lowery – brakowało mu fizyczności i dyscypliny jak na powierzoną mu rolę. Nie da się uciec od tego, że grał bardzo źle, ale ma dopiero 19 lat i potrzebuje przewodnika obok niego. 2
Conor Grant – jak Lowery, wyrobił sobie nazwisko na tym, co zrobił z piłką, a niekoniecznie na świadomości taktycznej. Kilka ładnych przejść w rozległe obszary, ale niewiele więcej. 3
Callum Ainley – otrzymał dwie role, które mu nie pasują. Poproszony o zagranie numeru 10 w pierwszej połowie, kiedy walczył o znalezienie potrzebnej mu przestrzeni, potem w głębszej roli w drugiej połowie, na co nie miał siły w górnej części ciała. Utalentowany zawodnik, ale trzeba go właściwie wykorzystać. 2
George Cooper – wygląda na to, że zespół zarządzający próbował skutecznie wepchnąć w pomoc pięciu zwinnych rozgrywających. Cooperowi brakuje tempa i siły potrzebnej do gry na skrzydłowym, gdzie walczył w pierwszej połowie, chociaż był anonimowy nawet po przejściu do bardziej naturalnej pozycji. 2

Chris Porter – z frustracji, często sięgał głęboko, aby spróbować połączyć grę, ale w wyniku tego miał problemy z wejściem na pozycje strzeleckie, gdy piłka poszła szeroko. Kolejny gracz, który nie zaglądał do domu. 3
Chris Dagnall – trudno pojąć, jak drużyna z dwoma napastnikami, którzy mają między sobą 284 gole w karierze, wygląda na tak pozbawioną pomysłów na ataki. Dagnall był całkowicie odizolowany. 4

Harry Pickering (na 45) – nie był bezpośrednio winny żadnej z bramek w drugiej połowie, ale wyglądał na zdenerwowanego w posiadaniu. 3
Owen Dale (z 58) – brakowało mu wiary w przenoszenie piłki do przodu i wyprowadzanie Crewe na boisko. 3
Sam Stubbs (lat 59) otrzymał znikomą ochronę w ciągu ostatnich pół godziny, ale każda piłka między nim a Raynesem trafiła prosto do przeciwnika. 2

Carlisle United

Shamal George – wypożyczający Liverpool był w dużej mierze spokojny, ale szybko wyszedł z linii i nie wyglądał na tak podatnego na brzęczenie, jak czasami Bonham. 6

James Brown – jego piłka w dół linii poprowadziła do bramki otwierającej i zabronił Cooperowi miejsca w pierwszej połowie. Pokazał mnóstwo energii podczas solidnej zmiany. 7
Clint Hill – nie atakował piłki tak często jak jego partner, ale pokazał wspaniałe przywództwo, z którego jest znany. Skupienie się na treningu i wpływ szatni byłego obrońcy QPR może dać Carlisle'owi nową inspirację. 8
Tom Parkes – wyglądał bardziej jak Tom Parkes, który wygrał awans z Bristol Rovers, niż ten, którego widzieliśmy w Orient w zeszłym sezonie. Jego przednia stopa, Bezsensowna obrona była kluczem do dominacji Carlisle'a w drugiej połowie. 9
Danny Grainger – nie każdego dnia lewy obrońca zdobywa dwa pierwsze gole i wykonuje rzut rożny za trzeci. Dziwne poślizgnięcie się na bok, to był występ kapitana. 8

Kelwina Etuhu, Luke Joyce i Mike Jones – w drugiej połowie, to centralne trio przyczyniło się do jednego z najlepszych występów, których ten blog kiedykolwiek widział. Nawet gdy Carlisle miał trop do ochrony, w żadnym momencie nie usiedli, aby oszczędzać energię, przez długi czas wciskali Crewe we własną połowę i nie oferowali żadnego wyjścia. Za to – wszyscy trzej dostają 10

Nicky Adams – Nie wszystko może mu zaszkodzić na początku, ale imponującym aspektem jego występu było to, że zawsze chciał piłki. Jego szybkość myślenia była niezwykła, a przeciwnicy przyciągali do niego, co pozwoliło mu ostro oddać piłkę innym i utrzymać ataki w ruchu. Pech, że nie strzeliłem gola. 9
Reggie Lambe – z zawodu skrzydłowy, jeszcze zapewnił tempo, wytrwałość i zdolność wykańczania, jakiej można oczekiwać od ugruntowanego środkowego napastnika. Sposób, w jaki nękał Raynesa, aby wygrać karę, uosabiał znakomity pokaz. 10
Shaun Miller – zademonstrował najlepszy występ, jaki mógł osiągnąć środkowy napastnik, nie zdobywając bramki. Jego bezinteresowne bieganie nadało ton temu zespołowemu występowi, były człowiek z Morecambe, który po raz pierwszy znakomicie zarządzał kanałami. Zdominował Raynesa i zapewnił świetną zabawę w zwłokę. 9

Jamie Devitt (na 68) – podał piłkę do bramki Lambe. 8
Hallam Hope (na 77) – jego surowe tempo wykorzystywało braki Crewe z tyłu, prowadząc do piątego gola gwizdkiem w pełnym wymiarze godzin. 7