Birmingham Oceny piłkarzy czytających 0-1:Imponujący Williams

Swift świętuje zwycięzcę – bbc.co.uk

Gol Johna Swifta w końcówce dał gładkie podanie Readingowi zwycięstwo 1:0 w St Andrew’s – ale którzy gracze się wyróżniali?

Miasto Birmingham

Tomasz Kuzczak – oddał tylko dwa celne strzały. Przechylił strzał McCleary'ego na bramkę w czterech minutach i nie mógł zrobić zbyt wiele dla bramki. 5

Josh Dacres-Cogley – mnóstwo energii i dużo ataków prawym skrzydłem w ostatnich 10 minutach. Walczył w defensywie w drugiej połowie, gdy Reading celował w lewą stronę. 4
Ryan Shotton – ociężały w pierwszej połowie i odpadł w przerwie, nawet jeśli Blues się nie poddał. 5
Paul Robinson – mocne wyzwanie w pierwszej połowie, które podniosło fanów. Solidna wydajność. 7
Jonathan Grounds – miał trudności z opanowaniem potężnych przejazdów McCleary'ego w pierwszej połowie i nie wnosił wystarczającego wkładu w ataku, aby to zrekompensować. 3

David Davis – dość dobrze ustawiony bez posiadania, ale oferował niewiele w ofensywnym sensie. 4
Stephen Gleeson – anonimowy, nie po raz pierwszy w tym sezonie. Nie oferował ani fizyczności, ani umiejętności technicznych. 2
Craig Gardner – przekroczenie w ciągu pierwszych pół godziny. Klucz do przyzwoitego 20-minutowego zaklęcia Birmingham na początku drugiej połowy, a następnie użądlił dłonie Al-Habsiego jazdą na duże odległości. 5
Kerim Frei – jego tempo i umiejętności zapewniły mu oficjalną nagrodę zawodnika meczu. Produkt końcowy pozostawiał trochę do życzenia, ale stworzył szansę Jutkiewiczowi na początku drugiej połowy. 6

Che Adams – miał słabą pierwszą połowę. Żywsze po przerwie, ale zawsze brakuje mu dodatkowej technicznej finezji. 4
Łukasz Jutkiewicz – jego gra w podtrzymanie była dobra, ale miał niewielkie poparcie przeciwko trzem środkowym obrońcom. Poślizgnął się w kluczowym momencie na drugą połowę szansy. 5

Michael Morrison (lat 45) – na początku wyglądał solidnie, ale później z trudem radził sobie z mocą swojego Meite. 4
Greg Stewart (na 83)

Czytanie

Ali Al-Habsi – nie rozciągnięty w pełni jako ogranicznik strzału, ale imponująca dystrybucja i sprytne zarządzanie grą późno. 7

Chris Gunter – prawdopodobnie pasuje do niego granie na prawą trójkę obrońców bardziej niż na obronę czwartą. Mniej ciężaru, by zaatakować flankę w tempie. 7
Liam Moore – grał dobrze z Jutkiewiczem i był liderem na boisku. 8
Tyler Blackett – trochę chwiejny we wczesnych wymianach, ale nabrał pewności siebie i zagrał kilka dobrych podań na terytorium przeciwników. 7

Daniel Williams – jego dośrodkowane główki z wysokich piłek z tyłu rozpoczęły wiele ataków Reading w pierwszej połowie. Pokazał niesamowity silnik. 8
George Evans – bardziej zdyscyplinowany niż Kelly i Swift, ale jego sprytne ustawienie odegrało swoją rolę w czystym koncie. 6
Liam Kelly – w centrum całej dobrej pierwszej połowy Reading porusza się po prawej stronie i grał w Obita, aby pomóc zwycięzcy drugiej połowy. Dynamiczna wydajność. 8
John Swift – w drugiej połowie, grał podobną rolę do tej, którą zrobił Kelly w pierwszym, ale bardziej po lewej stronie boiska. Połączone grają dobrze i zasłużyły na swój cel. 7
Jordan Obita – tętniący życiem przez cały czas, ale w drugiej połowie znalazł więcej miejsca, by posunąć się do przodu. 6

Garath McCleary – powodował problemy dla Grounds swoim tempem przez pierwsze pół godziny, ale wyblakł przed jego drugą zmianą w połowie. 6
Roy Beerens – po lewej był bardziej zaangażowany w drugą połowę. Kilka fajnych zwrotów akcji, ale ograniczony produkt końcowy. 6

Yakou Meite (na 71) – dał Reading centralny punkt, którego wcześniej brakowało. 7