Rochdale 2-0 Peterborough United Oceny piłkarzy:imponujący Rathbone

W 500. meczu Keitha Hilla pod wodzą Rochdale, jego drużyna zasłużenie pokonała Peterborough United 2:0 w sobotnie popołudnie dzięki bramkom Calvina Andrew i Callum Camps. Oto nasze oceny graczy.

Rochdale

Josh Lillis – nie pracował zbyt ciężko na czyste konto, chociaż zaprzeczył Maddisonowi w 25 minut, następnie zatrzymaj oswojony wysiłek Millera w pobliżu postu na początku drugiej połowy. 7

Harrison McGahey – agresywny występ, w którym rzadko wahał się przed wczesnym zamknięciem swojego człowieka. Na podstawie tego dowodu widzimy go najlepiej w trzyosobowej obronie. 8
Donervan Daniels – choć nie popełnił żadnych jawnych i kosztownych błędów, zgubił dziwną główkę, a jego podanie było czasami odrobinę zbyt ambitne, co sugeruje, że jest coś, nad czym trzeba popracować. 6
Jim McNulty – w pierwszej połowie negował zagrożenie ze strony Lloyda i nigdy nie pozwalał napastnikom wyprzedzić go w drugiej. Wykazał dodatkowe uznanie dla fanów w pełnym wymiarze godzin. 7

Joe Rafferty – wcześnie rzucił kilka świetnych dośrodkowań i śmiał się do przodu, nawet w końcowej fazie drugiej połowy, kiedy Dale miał dwie bramki do obrony. 8
Callum Camps – zapewniły równowagę w pierwszej połowie, która pozwoliła skrzydłowym odepchnąć się do góry, chociaż jego moment nadszedł w 37. minucie, kiedy zdobył drugiego gola imponującym rzutem wolnym. Cieszył się jednym lub dwoma momentami ucieczki w drugiej połowie. 8
Oliver Rathbone – znakomicie zaangażowana wydajność. Zawsze zakrywał lewy kanał, gdy Bunney naciskał, i nigdy nie wahał się angażować w fizyczną stronę gry, nawet jeśli oznaczało to oddanie nieparzystego rzutu wolnego w drugiej połowie. Rochdale będzie potrzebował od niego takich pokazów, jeśli mają wyjść z kłopotów. 9
Joe Bunney – wykazał się ogromną energią, aby iść do przodu i mógł zrobić więcej niż jedno lub dwa otwarcia na tylnym słupku. Winny pozostawienia za dużo miejsca w pierwszej połowie. 7

Ian Henderson – niekoniecznie główny architekt stojący za dwubramkową przewagą w przerwie. Miał lepsze otwarcia Dale'a w drugiej połowie, ale nie mógł zdobyć butów strzeleckich. 5
Matt Done – na początku pokazał dobry ruch w szerokie obszary, ale jego dzień został skrócony o siedem minut z powodu kontuzji. 5
Calvin Andrew – ma mniejsze tempo niż napastnicy Peterborough, ale nadrabiał to, bezinteresownie trzymając piłkę w górze i ciężko pracując dla zespołu. Wyprodukowano moment wysublimowanej jakości technicznej z imponującym pierwszym dotknięciem przed wystrzeleniem w otwieraczu w 33 minuty. Trochę wyblakły na późniejszych etapach, ponieważ charakter występu Dale'a nie do końca mu odpowiadał. 7

Jordan Slew (na 7) – wygrał kilka rzutów wolnych dzięki swojej obecności i dobrej kontroli w zwarciu. Niezbyt powolny, ale nie miał wybuchowego tempa w swojej szafce, co może wyjaśniać, dlaczego został usunięty, gdy gra się rozciągnęła. 7
Matty Gillam (lat 60) – chętny biegacz, ale trochę surowy pod względem podań, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę jego względny brak doświadczenia na tym poziomie. 5
Kgosi Ntlhe (na 74) – dodał dużo tempa i energii swojemu staremu klubowi na późniejszych etapach – podobne cechy jak Bunney, człowieka, którego zastąpił w obronie. 6

Peterborough United

Conor O’Malley – słaba gra. Być może częściowo winny pierwszego gola, ale zdecydowanie winę za drugą, z mocnym uderzeniem Campsa z rzutu wolnego prosto w niego. 2

Leo Da Silva Lopes – wykonał kilka dobrych przejazdów w drugiej połowie i wrzucił dośrodkowanie na szansę Millera, prawdopodobnie najlepsze otwarcie, jakie każdy odwiedzający gracz stworzył całą grę. 5
Steven Taylor – nie miał strasznej gry, ale można kwestionować jego zdolność do zgaszenia niebezpieczeństwa u źródła. Nie tak wysportowany jak kiedyś. 5
Jack Baldwin – zbyt wolny, by zamknąć, zwłaszcza, gdy napastnicy Rochdale'a weszli za obrońcą. Musi nabrać objętości i być bardziej podatnym na niebezpieczeństwo. 3
Andrew Hughes – miał trudności z radzeniem sobie z kombinacją Rafferty'ego i Andrew na wczesnym etapie i nie oferował niezbędnej szerokości, aby to zrekompensować. 3

Jermaine Anderson – dziwnie przyzwoity bieg, ale ostatecznie schlebiał oszukiwać. Grant McCann nie był szczęśliwy, z pomocnikiem jednego z trzech mężczyzn odciągniętych w przerwie. 4
Anthony Grant – dość przyzwoicie w pierwsze pół godziny, ale walczył o powstrzymanie ucieczek gospodarzy na późniejszych etapach. Pojawiło się coś w rodzaju kupca przechodzącego z boku. 4
Michael Doughty – wystartował po bardzo słabej pierwszej połowie, w której spadł za głęboko. Nie mecz, który będzie chciał zapamiętać. 2

Marcus Maddison – pokazał przebłyski tego, co potrafi w pierwszej połowie, ale nie mógł poślubić swojego doskonałego dryblingu ze zrozumieniem tego, co robią jego koledzy z drużyny. 5
Jack Marriott – miał szybkość nóg, ale nie szybkość myślenia. Często na różnych długościach fal do gracza podającego piłkę. 3
Danny Lloyd – miał kilka żywych momentów i ma spore tempo, ale nigdy nie testował bramkarza. Rzadko związany skutecznie z Marriottem i Maddisonem. 4

Ricky Miller (lat 45) – rzadko daje mu miejsce na pokazanie, co potrafi, ale często strzelał z nierealistycznych pozycji i starał się zbyt wiele robić na własną rękę. Wymusił obronę z Lillis na bliskim słupku na początku drugiej połowy. 4
Idris Kanu (na 45) – nie zapewnił jakościowych dostaw i nie przetestował bramkarza. Na podstawie tego dowodu większość wolałaby mieć motorówkę niż Kanu… 3
Chris Forrester (lat 45) – kilka niezłych zagrań na początku drugiej połowy i spóźniony atak z dystansu, co wymusiło obronę przed Lillis. Ewentualnie wymaga dalszego wykorzystania. 5