West Ham 2-0 Huddersfield Oceny piłkarzy:Perfekcyjny Pedro

Obiang świętuje szczęśliwe otwarcie – mirror.co.uk

Bramki Pedro Obianga i Andre Ayewa podniosły West Ham i Slavena Bilica, dając im wygraną 2-0 nad wysoko latającym Huddersfieldem. Oto pięć kluczowych punktów dyskusji z meczu.

West Ham United

Joe Hart – w dużej mierze nieprzetestowany, ale na początku drugiej połowy zaprzeczył Billingowi. 6

Jose Fonte – technicznie szeroki środkowy obrońca, ale dzięki temu, że Zabaleta tak daleko odsunął się od posiadania piłki, często zajmował pozycję prawego obrońcy, by zgarniać luźne piłki w dół flanki. Pewny wyświetlacz. 7
Winston Reid – pasja środkowego obrońcy, który jest w West Ham od siedmiu lat. Wygrał cztery powietrzne pojedynki, aby powstrzymać Huddersfielda przed wejściem na boisko. 7
James Collins – walczył ze stoickim spokojem po wczesnym pukaniu, zapewnił Losslowi swój jedyny test w pierwszej połowie. Po przerwie, zdominował Mounie w powietrzu. 8

Pablo Zabaleta – nie ma już tempa, by zbyt mocno grozić piłką, ale z nawiązką zrekompensował to tym, co zrobił bez niego. Dokuczał i nękał znakomicie, panikuje Loewe, żeby odciąć jakiekolwiek usługi dla Van La Parra. 8
Cheikhou Kouyate – wykazał się dużą mocą, ale niezbyt dobrą jakością. Jeden strzał szeroko na początku drugiej połowy ze środka pola karnego.
Pedro Obiang – jego cel miał element fortuny, ale jego fizyczność była kluczem do skutecznego nacisku West Ham. Wykonał imponujące siedem ataków (WhoScored). 8
Aaron Cresswell – nie wykazywał dużego tempa w posiadaniu piłki, ale nadrabiał to swoją solidnością obronną, wchodząc wysoko na boisko w razie potrzeby i dostarczając wysokiej jakości:jego rzut rożny doprowadził do drugiego gola. 7

Michail Antonio – stwarzał bezpośrednie zagrożenie przez cały wieczór. Zaangażowani obrońcy swoim tempem, wygrywanie rzutów wolnych i rożnych. Dośrodkowany za Hernandeza w największej szansie pierwszej połowy. 9
Andy Carroll – wygrał 13 z 17 pojedynków powietrznych i dobrze trzymał piłkę. Niestety, jego koledzy z drużyny nie zawsze byli w stanie zapewnić niezbędną jakość z jego powaleń. 8
Javier Hernandez – uderzył w poprzeczkę z jedyną szansą na zdobycie bramki w spokojnej pierwszej połowie. Tidy wykorzystał szansę Kouyate, zanim został usunięty w połowie drugiej połowy. 5

Andre Ayew (64 l.) – ryzykowne było postawienie go za Chicharito, ale opłaciło się Bilic. Wpływ Ayew na grę został podkreślony przez zwolnienie z gry na pierwszego gola i proste trafienie na drugą bramkę. 8
Diafra Sakho (lat 82) – nie spotkała się z najlepszym przyjęciem, próbując wymusić ruch wcześniej. 5

Miasto Huddersfield

Jonas Lossl – uratowany przed Collinsem w pierwszej połowie, ale był podejrzany w przypadku obu bramek:błędny w przypadku pierwszego i mógł być bardziej władczy w przypadku drugiego. 3

Tommy Smith – nie podał szerokości, którą często widzieliśmy w mistrzostwach, głównie dlatego, że stał blisko Jorgensona, podejmując wyzwania ostatniej szansy. Jeden na 14 minut zniechęcił Hernandeza w kluczowym momencie. 4
Mathias Jorgensen – miał niezłą pierwszą połowę, ale po przerwie stał się trochę niezdarny. Skręcił swoje ciało do strzału Obianga, kiedy powinien był trzymać mocniej. 3
Christopher Schindler – z powodu fizycznej niższości nigdy nie próbował rzucić wyzwania Carrollowi, podejście, które miało swoje plusy i minusy. Zmniejszył ryzyko zagrania za nim, ale także pozwolił West Hamowi utrzymać presję w dobrych obszarach. 5
Chris Loewe – walczył z agresją Zabalety, gdy miał piłkę i tempem Antonio, gdy nie miał. Nie oferował niczego naprzód i był pierwszym graczem po obu stronach, który został usunięty. 2

Aaron Mooy – pokazał przebłyski przemijającej jakości, do której jest zdolny, ale nie miał miejsca, by wywierać swój zwykły wpływ. Wystrzelony z dystansu w 68 minut. 5
Phillip Billing – zmusił Harta do przyzwoitej obrony na początku drugiej połowy, ale miał problemy z fizyczną stroną gry. Huddersfield tęskni za bardziej walecznym Jonathanem Hoggem obok Mooy'a w środku pola. 4

Elias Kachunga – nie mógł wejść do gry, nawet kiedy zamieniał flanki. Rzadko dotykał piłki i nie robił z nią niczego zagrażającego, kiedy to robił. 2
Tom Ince – nie mógł się zaangażować, z wyjątkiem jednego zwolnienia dla Mooya i późnego wejścia do baru. Mogło być bardziej efektywne cięcie wewnątrz z szerokich obszarów, ponieważ centralnie, wplątał się w fizyczne bitwy, w których nie miał zamiaru się rozwijać. 3
Rajiv Van La Parra – wygrał kilka rzutów wolnych, aby zmniejszyć presję, ale nie zaoferował wiele w kreatywnym sensie. Kiedy przesunął się w prawo, nie był w stanie odizolować Collinsa. 4

Steve Mounie – średnio tylko jeden dotyk na 154 sekundy. Zgłodniały odpowiedniej obsługi:kiedy Huddersfield grał na parkiecie, nie mogli dostać do niego piłki, kiedy szli długo, zawsze był bity w powietrzu przez Collinsa. 2

Scott Malone (na 62) – jeden bieg na płuca, który doprowadził do strzału Mooya i kilku interwencji w tylnym słupku. Wyglądał lepiej niż Loewe. 6
Abdelhamid Sabiri (na 74) – skomponowana kamea. Mógł zrobić wystarczająco dużo, by zacząć przed Kachungą. 6
Laurent Depoitre (82 l.) – być może należało go sprowadzić wcześniej, aby dać Huddersfieldowi większe fizyczne zagrożenie na górze, aby pomóc Mounie. 5