Colchester 1-2 Aston Villa Oceny piłkarzy:solidny Chester

Ster ratuje pióro Mandrona – skysports.com

Aston Villa awansowała do 2. rundy Pucharu Ligi dzięki niewielkiemu zwycięstwu 2:1 z Colchester – ale jak poradzili sobie gracze obu drużyn? Oto nasze oceny.

Colchester United

Sam Walker – rozlał piłkę do otwierającego, ale niewiele mógł zrobić z drugą bramką, która została odbita. 4

Cameron James – skomponowany w posiadaniu i jeden dobry luz w drugiej połowie. 5
Frankie Kent – ​​trochę pechowy z własną bramką, ale odkupił się grzywną, improwizowane wykończenie z jazdy Reida, następnie oczyścił strzał Adomah z linii. Pracowity wieczór. 7
Cole Kpekawa – lepiej, gdy przesunął się na lewą obronę niż na pozycji wyjściowej lewego środkowego obrońcy. Walczył w izolacji przeciwko Adomahowi. 4

Ryan Jackson – dość dobrze stłumił zagrożenie ze strony Andre Greena. Czasami w drugiej połowie próbował robić zbyt wiele sam. 5
Tom Lapslie – wszędzie na początkowych etapach i patrzył na walkę. Czasami upuszczany trochę zbyt głęboko, ale czasami musiał to robić z powodu braku osłony na dużych obszarach. 6
Sean Murray – miał kilka niecelnych prób z dystansu, ale jego umiejętność podawania sprawiła, że ​​stał się kluczem do lepszych zaklęć swojej drużyny. 6
Kyel Reid – nie powinien być używany jako lewy obrońca w tego typu grze ze względu na brak defensywnego nousa. Skorzystał ze zmiany systemu, która sprawiła, że ​​został wdrożony jako skrzydłowy, dając mu pozwolenie na pchanie do przodu. 5

Drey Wright – cieszył się żywą pierwszą połową, przygotowywanie Szmodicsa do strzału i czasami wychodzenie poza Bjarnasona. W drugiej połowie ciszej. 6
Sammie Szmodics – wygrał rzut karny i wymusił dwa dobre rzuty obronne Steera, zwłaszcza drugi w końcowych etapach. 7

Mikael Mandron – przyzwoita pierwsza połowa, ale obronił słaby rzut karny. W drugiej czterdziestce był winny spowolnienia gry i przegrał wiele powietrznych pojedynków z Sambą. 4

Craig Slater (65 lat) – Kolejny ważny substytut, którego opanowanie dało drużynie Sussex pewną kontrolę. Jego sprawność może być kluczem do sezonu Colchester. 7
Lewis Kinsella (na 69) – kluczowy dla późnej fali U. Dokonał dwóch dobrych dostaw, szedł dobrze i był znacznie lepiej przystosowany do roli skrzydłowego niż Reid. 8
Denny Johnstone (82 l.) – nie miał zbyt wiele czasu, by wywrzeć wpływ, wyklucz jeden spekulacyjny wysiłek. 5

Aston Villa

Jed Steer – uratował karę Mandrona i dwukrotnie odmówił Szmodicsowi, ten ostatni z grzywną leworęczną, z wyjątkiem chwil umierania. Byłby to doskonały debiut, gol Kenta i jeden krótki wyciek. 8

James Bree – energiczny występ, w którym świetnie połączył się z Adomahem. Walczył trochę bardziej defensywnie, gdy jego prawostronny partner odpadł. 6
James Chester – nie tak agresywny jak jego partner, ale nie tak podatny na błędy. Cicho skuteczny. 8
Chris Samba – poddał się z rzutu karnego i miał inne niepewne momenty w pierwszej połowie. W trosce o równowagę, wygrał swoje powietrzne pojedynki z Mandronem po przerwie. 4
Birkir Bjarnasson – grał w wojowniczym, impulsywny sposób, który mógł bardziej pasować do roli skrzydłowego niż pełnego obrońcy. Podatny na błędy występ, który podkreśla potrzebę Villi dla naturalnej kryjówki dla Neila Taylora. 2

Albert Adomah – główne zagrożenie Villi przez większą część konkursu, jego krzyż prowadzący do drugiego gola i inne wysiłki niefortunne, by nie zostać nagrodzonym. Czy jego sprawiedliwy udział w pracy obronnej i występie Villi ucierpiały, kiedy odszedł. 8
Josh Onomah – dorósł do gry po niechlujnym początku. Przeniósł piłkę do przodu z obszarów defensywnych i pomógł swojej drużynie wspiąć się na boisko. 7
Conor Hourihane – jeden z jego rzutów wolnych stworzył dobrą okazję dla Hogana w pierwszej połowie, ale w otwartej grze wyglądał na bardzo nierównego. 3
Andre Green – jego siódma minuta wysiłku doprowadziła do otwarcia, ale inaczej nie mogłem wejść do gry. Zawsze chciał ciąć jego prawą stopę, co czyniło go trochę przewidywalnym. 4

Scott Hogan – nie angażuje się w rozgrywkę tak regularnie jak jego partner, ale strzelił otwierającego i miał talent do pojawiania się na pozycjach strzeleckich. 6
Callum O’Hare – wykazał młodzieńczy entuzjazm, angażował się gdziekolwiek piłka była i miał rękę w otwieraczu. Czy ma jeszcze jakość techniczną, by wpłynąć na zespół z ambicjami Premier League? Do ustalenia. 6

Rushian Hepburn-Murphy (na 69) – pokazał tempo, ale musiał częściej szukać opcji biegając z piłką i bez niej, wykonaj więcej pracy obronnej, aby pomóc Bree. 5