Crewe 5-0 Grimsby Oceny piłkarzy:Cooper otrzymuje 10

Dagnall świecił dla Kolejarzy – ale kto jeszcze?

Pierwsza połowa klamer od George'a Coopera i Chrisa Dagnalla, wraz z późnym golem Calluma Cooke'a, Crewe Alexandra odnotowała rozbiórkę Grimsby Town 5-0. Ale jak ocenili zawodnicy obu drużyn?

Załoga Aleksandra

Ben Garrett – nie musiał ciężko pracować na czyste konto. Pokonał Osborne'a kilka razy w pierwszej połowie i dobrze obronił przed Asante. 7

Oliver Turton – rzadko testowany w defensywie ze względu na brak szerokości Grimsby'ego i odgrywał stosunkowo skromną rolę w występie Crewe. 6
George Ray – gdyby jego kondycja była kwestionowana przed sobotą, nie pokazał się tego dnia. 8
Ben Nugent – ​​solidne wykonanie. Często atakowany przez Jonesa i Asante w drugiej połowie, ale pewnie utrzymywał się jeden na jednego. 7
Jon Guthrie – miał tendencję do trzymania się blisko Nugenta. Był solidny w pierwszej połowie, ale dał też zbyt dużo miejsca Bolarinwie na 15 minut po przerwie. 6

James Jones – wystąpił naprzód, gdy nadeszły odpowiednie momenty, ale zrobił to z głębi. Szybkie do drugiej piłki w bezinteresownej, energetyczny wyświetlacz. 7
Danny Hollands – znakomicie patrolował pomoc, zabraniając miejsca Grimsby'emu przed obroną. Jeśli przeciwnicy mieli zawodnika swojej dyscypliny taktycznej, być może poszłoby im lepiej. 8
George Cooper – klejnot w pracowitej koronie. Znalazłem akry przestrzeni po lewej stronie w pierwszej połowie, ale wykorzystałem to z maksymalnym efektem. Kluczem do wszystkiego, co zrobiła dobra Crewe i strzeliła dwa gole, w tym wysublimowany rzut wolny. 10
Callum Cooke – jego mazy drybling przez dwie minuty ustawił otwieracz Coopera, przed strzeleniem gola na 87. W 85. minucie, trudno było uwierzyć, że zadebiutował zawodowo dopiero w zeszłym tygodniu. 8

Chris Dagnall – dobry ruch w pierwszej połowie i dobrze strzelał bramki. Jego doświadczenie i know-how w ostatniej trzeciej przebiło się. 9
Jordan Bowery – znakomicie zgrany mecz w pierwszej połowie. Spokojniej w drugiej połowie, ale nadal mógł strzelić chrapliwy woleja i ciężko pracować przez cały czas. 8

Zoumana Bakayogo (z 77) – dobrze wykorzystał swoją fizyczność w swoim krótkim czasie na boisku. 6
Alex Kiwomya (83) – dodał tempa i został entuzjastycznie przyjęty przez kibiców po wejściu. 6
Callum Ainley (lat 84) – nie po raz pierwszy w swojej krótkiej dotychczasowej karierze, Ainley zaimponował z ławki. Wziął na obrońców, wygrał rzuty wolne i wyznaczył późną bramkę Cooke'a. 7

Miasto Grimsby

James McKeown – nie okrył się chwałą w pierwszej połowie, szczególnie na bramkę otwierającą. Po przerwie wykonał kilka dobrych obron, w tym salwę Coopera ze środkowego koła. To byłby hat-trick tego faceta, zepsuć sport… 4

Ben Davies – w wieku 35 lat wiele wymaga od niego gry jako ofensywny obrońca i szybkiego odzyskania pozycji defensywnej. Zbyt często łapany w pierwszej połowie. 2
Shaun Pearson – po przerwie wykonał przyzwoitą robotę na Bowery, ale szkoda została już wyrządzona. 4
Danny Collins – oddał piłkę za piątą bramkę i był przerażony przez cały czas. 2
Gavin Gunning – kosztował Grimsby'ego obecnie zbyt wiele goli, a później popełnił niepotrzebny faul na Ainley. 2
Danny Andrew – jedno dośrodkowanie z linii bocznej, które doprowadziło do strzału Osborne'a, to jeden świetny moment lewego obrońcy w kiepskich 45 minutach, który widział go zdjęty na przerwie. 3

Chris Clements – mocno zaangażowany w przyzwoity czar na początku drugiej połowy, ale przez resztę gry jego fizyczne i psychiczne słabości zostały ujawnione. 3
Brandon Comley – anonimowy przez cały czas – kiedy rozpoczęła się druga połowa, można było wybaczyć, że sprawdził, czy jest jednym z trzech zastępców… 1
Jamey Osborne – jak Clements, przyzwoity w posiadaniu podczas lepszych zaklęć Grimsby'ego i zmusił Garretta do dwóch przystanków w pierwszej połowie. Bez piłki jego wkład był wątpliwy. 4

Adi Yusuff – czasami w pierwszej połowie, trzymał piłkę przez chwilę lub dwie, zanim cierpiał z powodu braku wsparcia. Etyka pracy mogłaby być lepsza. 4
Callum Dyson – wyglądał na zagubionego w pierwszej połowie. Wydawało się, że boi się rzucić wyzwanie piłce i nie mógł jej utrzymać, gdy otrzymał podanie. Słusznie zdejmowany na przerwie. 1

Tom Bolarinwa (lat 45) – brak produktu końcowego, ale fakt, że pobiegł po piłkę i starał się, aby coś się stało, uczynił go jednym z najlepszych graczy Grimsby tego dnia. 6
Akwasi Asante – ciężko pracował i mógł zrobić więcej, mając dwie szanse w ciągu 30 sekund. 6
Sam Jones (na 45) – przeszkadzał obronie Crewe w drugiej połowie. Jego występ mógł nie zasługiwać na 7 w normalnych okolicznościach, ale wykazał chęć walki o piłkę do samego końca, w przeciwieństwie do swoich kolegów z drużyny. 7