Notts County 2-1 Barnet Oceny piłkarzy:Super Campbell-Ryce

Brisley kiwa głową w pierwszym w hrabstwie Notts – nottinghampost.com

Pomimo porywającego finału, Barnet poniósł porażkę 2-1 w ścigającym awans hrabstwie Notts, który zdobył szczyt dzięki bramkom Sholi Ameobi i Ryana Yatesa. Oto nasze oceny graczy z gry.

Hrabstwo Notts

Adam Collin – dobra trasa dystrybucji w pierwszej połowie. Mocno obronił na początku drugiej połowy, zanim po przerwie został kontuzjowany. 7

Matt Tootle – miał kilka niepewnych chwil w defensywie i starał się stłumić lewostronne zagrożenie Barneta. Jednakże, wykonał dobry krzyż dla tego, co okazało się zwycięzcą. 5
Richard Duffy – dowodzący przez większą część gry i zdominowany przez Akpa-Akpro, aż do ostatnich etapów, kiedy zaczął się denerwować. 7
Shaun Brisley – występ podobny do Duffy'ego. Mógł mieć ostatnie uderzenie w główkę Ameobi w 13. minucie i otworzył wynik. 8
Carl Dickenson – zdominował fizycznie Rubena Bovera i spojrzał na walkę, czego nie zawsze można było powiedzieć o jego przeciwnikach. Bez dodatków w posiadaniu. 7

Lewis Alessandra – zdyscyplinowany w pierwszej połowie, umieszczony po lewej stronie ograniczający miejsce dla Bovera. Przez większą część drugiej połowy przesunął się w prawo i wykonał kilka dobrych najazdów z flanki. 8
Robert Milsom – ciężko pracował, aby nacisnąć Jacka Taylora, ale być może zmęczony w późniejszych etapach, ponieważ jego przeciwnik miał więcej miejsca. Wyprodukowałem narożnik do otwieracza. 7
Ryan Yates – kilka dobrych podań w szerokich obszarach i dobrze dostosowany do wymagań bardziej zdyscyplinowanej roli niż jest do tego przyzwyczajony. Kiwnął głową w drugiej bramce po dobrym biegu na tylny słupek. 7
Jorge Grant – w drugiej połowie kilka dobrych wbiegów z lewej strony. W 59 minucie zjechał na nartach z opiekunem, co wyglądało na bardziej znaczące, gdy Barnet odzyskał bramkę. Mógł zrobić więcej, aby pomóc Tootle'owi w defensywie w pierwszej połowie. 5

Jon Stead – zagrożenie przez całe popołudnie swoją fizycznością i napadami. Widziałem bramkę, która zakończyła się spalonym i miał pecha, że ​​nie dostał się do protokołu. 7
Shola Ameobi – znakomicie okupował środkowych obrońców i zawsze był pierwszy w podniebnych piłkach, w ten sposób strzelił pierwszego gola. 8

Ross Fitzsimons (lat 58) – wszedł po kontuzjowanego Collina i wykonał kilka dobrych ciosów, chociaż nie mógł zachować czystego prześcieradła. 5
Jonathan Forte (lat 75) – wyglądał żywo i miał jeden lub dwa momenty ucieczki, które mógł wykorzystać więcej. 5
Thomas Hewitt (82 l.) – defensywna zmiana, która być może wywołała presję na County. 4

Barnet

Craig Ross – nie testowany tak bardzo, jak można by się spodziewać, biorąc pod uwagę presję, z jaką mierzył się Barnet. Uderzył jedną lub dwiema piłkami w pole karne w pierwszej połowie i mógł lepiej kontrolować swój obszar. 4

Harry Taylor – musiał zejść głębiej, aby odebrać piłkę, gdy była w posiadaniu środkowych obrońców, aby stworzyć dla nich lepsze opcje. Nie oferował tak dużego pędu jak Tutonda i nie był w pełni komfortowy z fizyczną stroną gry, choć nie był w tym odosobniony. 3
Charlie Clough – nazwa Clough zwykle odnosi sukcesy w Nottingham. Ten miał trudności z radzeniem sobie z fizycznością Steada, ale dobrze zmienił grę na późniejszych etapach. 5
Almeida Santos – miał ciężki czas z Ameobi i strzelił swoją ostatnią szansę z 12 jardów, Barnet zdobyłby nieprawdopodobny punkt. 4
David Tutonda – nie najdzielniejszy w defensywie, ale oferował ujście z lewej strony i był w centrum jaśniejszych momentów ataku Barneta, nawet w pierwszej połowie. Wspomagał cel. 6

Wesley Fonguck – wyglądał na zagubionego w pierwszej połowie i starał się naprawdę wpłynąć na grę. Musi nauczyć się skręcać i patrzeć do przodu, gdy otrzymuje piłkę od środkowych obrońców. 3
Jack Taylor – nie wpłynął tak naprawdę na grę aż do ostatnich 20 minut, kiedy miał dużo więcej miejsca, by pokazać, co potrafi technicznie. Walczył, by poradzić sobie, gdy został szybko zamknięty. 4

Ruben Bover – trochę połowiczny w piłkach 50/50 i z trudem radził sobie z fizyczną stroną gry, zwłaszcza przeciwko zaprawionemu w bojach profesjonaliście, takim jak Wilkinson. Jedna przyzwoita piłka do tylnego słupka w pierwszej połowie. 3
Jamal Campbell-Ryce – jedyny zawodnik Barneta, który zawsze chciał piłkę, nawet w pierwszej połowie. Widziałem, jak jego strzał odbił się tuż po przerwie – jego pęd i energia utrzymały Barneta w grze, prawie w pojedynkę. 10
Andre Blackman – wystarczająco ciężko pracował, ale brakowało mu pewności w piłce iw ruchu. Barnet grał lepiej po tym, jak spadł. 4

John-Louis Akpa-Akpro – odizolowany przez większość konkursu, ale ożył na późniejszych etapach. Potrafi dobrze utrzymać piłkę, gdy Barnet go wciągnie i prawie trafił na koniec pierwszego dośrodkowania Bovera. 6

Michael Nelson (na 62) – dodał zarówno bardzo potrzebne doświadczenie w defensywie, jak i zaoferował swoim kolegom środkowym obrońcom opcję posiadania piłki, pozwalając Barnetowi na łatwiejsze przejście przez dwójkę z przodu niż przed jego wejściem. 8
Simeon Akinola (lat 63) – przez cały swój wygląd wyglądał żywo, wywierał presję na środkowych obrońcach i zasłużył na swoją bramkę. 9
Fumnaya Shomotun (82 l.) – wprowadził tempo do gry Barneta w jego krótkim czasie na boisku. 6