Notts County 2-1 Crawley Oceny piłkarzy:Niesamowity Audel

Kevin Nolan

Pracowity pokaz pomógł hrabstwu Notts odnieść pierwsze zwycięstwo pod rządami Kevina Nolana, wygrana 2-1 nad Crawley Town – ale którzy gracze się wyróżniali?

Hrabstwo Notts

Adam Collin – jedna dobra obrona z główki w drugiej połowie. Chociaż strajk Collinsa miał moc, centralny charakter tego sugerował, że Collin mógł sobie radzić lepiej innego dnia. 5

Matt Tootle – kilka dobrych biegów na początku. Pozycjonowanie przeciwko Robertsowi pod koniec pozostawiało trochę do życzenia, ale imponujące przez większość konkursu. 7
Thierry Audel – cały kolosalny. Bardziej agresywny w powietrzu niż jego środkowy obrońca i szybko łagodził nacisk. 9
Richard Duffy – dobrze utrzymał pozycję i zgarnął większość, która znalazła się w powietrzu. 7
Haydn Hollis – ostrożniejszy niż przeciętny lewy obrońca. Nie oferował szerokości, ale ustabilizował jeden lub dwa przeciwne kontrataki dzięki swojemu sprytnemu ustawieniu. 6

Curtis Thompson – najlepszy zawodnik hrabstwa do czasu zwolnienia z drugiej połowy. Spowodował problemy dla Coxa z jego tempem i umiejętnościami. 8
Michael O’Connor – znakomicie walczył w pomocy. Jego naciskanie na przeciwną połowę było częściowo powodem, dla którego Crawleyowi trudno było wdrożyć swoją zwykłą grę podań. 9
Rob Milsom – nie najbardziej wybuchowy występ w otwartej grze, ale ciężko pracował i wprowadził kilka dobrych dostaw stałych fragmentów. 6
Adam Campbell – wątpliwe użycie piłki w pierwszej połowie, ale jego nieustępliwa energia zaowocowała w drugiej połowie, kiedy powodował problemy po lewej stronie. 7

Jonathan Forte – zawsze chciał wyjść poza Stead, tak jak zrobił to w swojej pierwszej połowie szansy jeden na jednego. Zmusił Morrisa do kilku dobrych obron i zasłużył na swojego późnego zwycięzcę. 8
Jon Stead – jego fizyczna obecność odwiodła obrońców przeciwnika od podejmowania wyzwań. Podania w pierwszej połowie były mieszane, ale walczyły przez cały czas. 7

Alan Smith (na 87)
Elliott Hewitt (na 90+2
Sam Osborne (na 90+7)

Miasto Crawley

Glenn Morris – wybitny. Dobrze uratowany przed Forte w pierwszej połowie i w drugiej, był głównym powodem, dla którego Crawley nie był dalej karany. 9

Lewis Young – jego ataki do przodu pomogły Crawleyowi w ich najlepszym okresie na początku drugiej połowy, ale poza tym miał ograniczony wpływ. 4
Mark Connolly – jego doświadczenie i know-how były ostatnio kluczowe dla Crawley, ale to był dzień wolny. 3
Joe McNerney – czasami niechętnie zamykający Stead. Późno skierował się prosto na Collina. 4
Josh Yorwerth – oddał kilka głupich fauli w pierwszej połowie, ale większość jego kolegów z drużyny była w ogóle winna stawiania wyzwań. Pod warunkiem zagrożenia w przeciwnej skrzyni. 6
Dean Cox – walczył z Thompsonem w pierwszej godzinie i zaoferował niewiele posiadania. Potem znowu, jeden z najbardziej kreatywnych skrzydłowych poza mistrzostwami nie tak dawno temu prawdopodobnie nie powinien być proszony o grę na skrzydłowym. 2

Josh Payne – pasywny. Nieparzysta dobra piłka w prawo na początku drugiej połowy, ale poza tym winni obijania się w posiadaniu. 3
Jimmy Smith – za jednym zamachem najlepszy pomocnik z trójki, ale tak jak dwóch pozostałych, czasami był odpychany. 4
Billy Clifford – anonimowy i marnotrawny w posiadaniu. 3

Enzio Boldewijn – żywy w przebłyskach pierwszej połowy i stworzył najlepsze debiuty Crawleya. Po przerwie milczał. 4
James Collins – brakowało mu wytrwałości, by prowadzić linię z tak małym wsparciem. Kiedy otrzymał wsparcie, nakręcił kilka fajnych filmów, plus imponujący korektor. 5