Wilki 1-0 Millwall Oceny graczy:Super Saiss

Diogo Jota świętuje krzykacza – wolves.co.uk

Oszałamiające uderzenie Diogo Joty w pierwszej połowie nagrodziło kontrolowaną wydajność Wilków zwycięstwem 1-0 nad Millwall. Oto nasze oceny graczy.

Wędrowcy z Wolverhampton

John Ruddy – testował więcej w ciągu pięciu minut doliczonych pod koniec kontuzji, niż był w ciągu 90 minut normalnego czasu. Pozostał czujny, aby odmówić Onyedinmie i Williamsowi. 7

Danny Batth – dowodzący w powietrzu przez cały czas i wydaje się, że przyjął styl gry Santo od tyłu. 8
Conor Coady – wykonał kilka doskonałych przechwytów i nadał ton kontrolowanemu występowi z kilkoma dobrymi podaniami z tyłu. 9
Roderick Miranda – kilka nerwowych momentów na początku i na końcu gry, ale przez 80 minut wyglądał cicho i skutecznie. 7

Matt Doherty – pełen biegania i dobrze zachodzący na siebie na wczesnych etapach. Nie wiadomo, czy jego zdolności techniczne są na poziomie, którego Santo chce w dłuższej perspektywie. 6
Ruben Neves – ma pierwszy dotyk baleriny. Część jego mdleje do skrzydeł, szczególnie w pierwszej połowie, pasowałby do finału Ligi Mistrzów. 8
Romain Saiss – oferował podobną sprawność techniczną jak Neves, ale był też agresywny w stosunku do drugiej piłki i równie rozkazywał przy posiadaniu piłki. 9
Ruben Vinagre – chwiejny defensywnie w pierwszych momentach, ale na szczęście, to był rodzaj meczu, który był dopasowany do jego mocnych stron. Pokazał doskonałe pierwsze uderzenie, które pozwoliło mu kontrolować podania Crossfielda i stworzyć przestrzeń dla innych. 7

Ben Marshall – w Blackburn, najskuteczniej przecinał wnętrze z lewej strony na prawą stopę. Zaczynając od prawej, trudniej mu było wpływać na postępowanie, trafiając jeden strzał prosto w Archera. 5
Leo Bonatini – trochę dobrego ruchu i dobrze trzymał piłkę dla innych graczy, ale nie zapewniał bezwzględnego instynktu, jakiego można by chcieć od napastnika. Odrzucone przez Archera jeden na jednego. 6
Diogo Jota – strzelił wspaniałego gola solo i wykazał się umiejętnością oraz talentem, który poruszył wyobraźnię wiernych gospodarzy. 8

Bright Enobakhare (lat 59) – wyglądał żywo i zawsze groził, że wpadnie z tyłu. 6
Alfred N’Diaye (z 77) – bez fanaberii, ale szybko wyrzucił piłkę na szerokie obszary. 6
Ivan Cavaleiro (na 87)

Millwall

Jordan Archer – spisał się bardzo dobrze. Pobity wspaniałym golem i następnie wykonał serię obrońców, nawet jeśli oczekiwano, że coś zrobi. 8

Stephen McLaughlin – lepszy w obronie dośrodkowań z przeciwnej flanki niż z własnej. Kilka dobrych defensywnych nagłówków, ale znajdował się zbyt blisko środkowych obrońców, gdy piłki nadlatywały z jego boku. 5
Byron Webster – strzelił pierwszego gola i był winny zbyt dużego pośpiechu na bramkę, ale dobrze bronił pudełka przez cały czas, biorąc pod uwagę ilość presji, z jaką musiał się zmierzyć. 7
Shaun Hutchinson – być może szczęśliwie nie poddając rzutu karnego w drugiej połowie wypadu, ale poza tym był solidny. 6
James Meredith – na początku miał problemy z prawą stroną Wilków i cierpiał na zmęczenie w drugiej połowie. Występ Meredith, Najbardziej konsekwentny lewy obrońca League One w ostatnich latach, podsumowuje lukę między podziałami. 3

Jed Wallace – wykonał kilka dobrych występów poza piłką i był prawdopodobnie najbystrzejszym graczem Millwall w pierwszej połowie. Musiał pełnić bardziej ostrożną rolę po czerwonej kartce i jego wpływy były ograniczone. 5
Shaun Williams – przekroczenie przez większą część pierwszej połowy i jego dostawy z głębin nie były tej jakości, jaką widzieliśmy w zeszłym sezonie. Wymusił obronę Ruddy'ego z jego dalekiego zasięgu w doliczonym czasie. 3
George Saville – grający ze swoim starym klubem, takim jak Wallace, ale brakowało mu fizyczności i dyscypliny, by grać w podwójnej piocie. Jego mocne strony były bardziej widoczne, gdy Millwall miał piłkę w przeciwnej połowie – co nie zdarzało się zbyt często. 4
Aiden O’Brien – napastnik League One grający na lewym skrzydle w Championship. Było jasne, że jego zdolność do przekraczania granic była ograniczona i podczas gdy od czasu do czasu tropił, przed swoją głupią czerwoną kartką wyglądał jak ryba wyjęta z wody. 3

Lee Gregory – nie naciskał na obrońców z takim zapałem, jaki widzieliśmy u niego w League One. Kiedy wrócił do pomocy, wydawał się zagubiony. 2
Steve Morison – w wieku 34 lat, nie miał siły, by samodzielnie zamknąć trzech środkowych obrońców przez 90 minut. Bardziej wpływowy w kontuzji, kiedy miał wsparcie. 3