Bournemouth 2-1 Brighton Oceny piłkarzy:Stephens imponuje

Deadly Defoe chwyta zwycięzcę – skysports.com

Zastępca Jordan Ibe zainspirował Bournemouth do zdobycia pierwszych trzech punktów w sezonie w piątek wieczorem. Nagłówek Solly March sprawił, że pozostali w tyle do Brighton, ale gole Andrew Surmana i Jermaina Defoe dały drużynie Eddiego Howe'a zwycięstwo 2-1. Oto nasze oceny graczy w obu drużynach.

AFC Bournemouth

Asmir Begovic – niewiele mógł zrobić z celem, ale nie był wystarczająco przetestowany w innych okresach, aby pokazać, co potrafi. 5

Adam Smith – dużo tempa i energii, które pozwalały mu nieraz odzyskiwać pozycję, ale jego przeprawa była słaba. Nie zasłaniał swojego człowieka na tylnym słupku przed bramką. 4
Simon Francis – dobrze z recyklingu, ale jego ograniczenia zostały ujawnione w drugiej połowie. Pozwól swojemu człowiekowi uciec od niego na dwóch rogach i nie rzucaj wyzwania w powietrzu na bramkę. 3
Nathan Ake – dobry w przesuwaniu piłki, ale nie tak skuteczny w byciu silnym w powietrzu, co jest głównym priorytetem środkowego obrońcy. 4
Charlie Daniels – kilka dobrych napastników, ale brakowało mu odrobiny defensywnego serca do zdobycia bramki. 6

Ryan Fraser – nie mógł dostać się do piłki, a kiedy to wykonał, jego dośrodkowanie pozostawiało wiele do życzenia. Słusznie zdjęta w połowie drugiej połowy. 4
Harry Arter – miał dobry współczynnik ukończenia podania, co uniemożliwiało Brighton rozpoczęcie ataków. Czasami chciałbyś, żeby był trochę bardziej ambitny. 6
Andrew Surman – kontrolowane postępowanie w pierwszej połowie ze swoim opanowaniem. Zwykle nie jest znany ze swoich biegów na bramkę trzeciego człowieka, ale pokazał zgrabny wyczyn dla bezbłędnego finiszu, aby wyrównać. 7
Marc Pugh – nie dość szybki jak na Premier League. Nie był w stanie trafić w bramkę, gdy pojawiły się okazje i dlatego był zbyt zależny od wsparcia swojego obrońcy, co spowolniło grę w ostatniej tercji. 3

Josh King – kilka razy ukradł piłkę w środku, aby stworzyć jeden lub dwa otwarcia, ale musi wykonać wcześniejsze wybiegi z piłki, aby stworzyć miejsce dla Defoe. 5
Jermain Defoe – to typ gracza, który ożywa tylko wtedy, gdy kule są w polu. Bournemouth odniósł z tego korzyści dla zwycięzcy, ale jego brak ruchu ograniczył ich w pierwszej połowie. 6

Jordan Ibe (lat 65) – miał transformacyjny wpływ na drużynę. Zagrał sprytny ruch, aby zwolnić Surmana do korektora, następnie doskonałe odwrotne podanie dla zwycięzcy Defoe. Jego gotowość do podejmowania ryzyka w ostatniej trzeciej części meczu była tym, czego Bournemouth przegapił. 10
Benik Afobe (78) – dobrze prowadził kanały w końcowych etapach. Prawdopodobnie lepszym partnerem dla Kinga niż Defoe. 8

Brighton i Hove Albion

Maty Ryan – jeden lub dwa dobre kopnięcia znalazły Grossa w kosmosie. Pozostał na nogach do pierwszego gola, ale został pokonany przez doskonałe zakończenie drugiego. 5

Liam Rosenior – winny oddawania piłki w niebezpiecznych miejscach i zmagania się z Danielsem. Nie oferował niczego w przyszłości. 4
Shane Duffy – ostro, można powiedzieć, że przyczynił się bardziej do ataków w pierwszej połowie Bournemouth niż niektórzy gracze Bournemouth! Mimo że, jego dominacja w powietrzu w polu przeciwnika była kluczem do okresu drugiej połowy presji. 3
Lewis Dunk – wykonał serię ważnych bloków w końcówce i miał pecha, że ​​znalazł się po przegranej stronie. 8
Markus Suttner – wystarczająco opanowany w pierwszej połowie, ale jego pozycja do bramek wyglądała podejrzanie. Trochę negatywnie, jeśli masz dwóch defensywnych obrońców. 4

Anthony Knockaert – dobrze łączył się z Grossem w celu zdobycia bramki, ale poza tym miał problemy z wywarciem takiego wpływu, jakiego można by się spodziewać w mistrzostwach. 3
Dale Stephens – odegrał kluczową rolę w utrzymaniu Bournemouth na dystans w pierwszej połowie z kilkoma mocnymi wyzwaniami w defensywie. Niedługo po przerwie zbliżył się do nagłówka zerkając. 7
Davy Propper – wystarczająco solidny i zmusił Duffy'ego do wybicia piłki z linii strzałem na początku drugiej połowy. Czasami jednak nieostrożne w posiadaniu. 4
Solly March – w pierwszej połowie anonimowy. Wszedł do gry na początku drugiej połowy i strzelił znakomitą główkę, ale potem odpłynął. 5

Pascal Gross – popisał się imponującą piłką do pierwszego gola i był jednym z nielicznych graczy, którzy dobrze utrzymali posiadanie piłki w dobrych obszarach. 7
Tomer Hemed – brakuje mu mobilności, aby samodzielnie wykonywać ataki Brightona. Chris Hughton musi albo porzucić Hemeda na rzecz szybszego napastnika, lub zmienić system, aby dać mu większe wsparcie. 3

Izquierdo Mena (na 76) – miał problemy z wejściem do gry. 4
Glenn Murray (z 77) – przepaść między środkiem pola a atakiem zwiększyła się, gdy zastąpił Grossa. 4