Wolverhampton Wanderers 2:0 Derby County Oceny piłkarzy:Super Saiss

Genialny Ruben Neves – wolves.co.uk

Specjalna noc w Molineux zainscenizowała nie tylko jedną z najlepszych drużyn, jakie druga liga angielskiego futbolu kiedykolwiek widziała, Wędrowcy z Wolverhampton, zobaczył też jednego z najlepszych graczy, Ruben Neves, strzel jednego z najlepszych goli. Pomocnik dodał do otwierającego Diogo Joty w wygranym 2:0 meczu z Derby County:oto nasze oceny graczy z meczu.

Wilki

John Ruddy – jeden z najspokojniejszych wieczorów, jakie będzie miał, a jego jedynym dziełem było pierwsze uderzenie Huddlestone'a, które zostało odbite prosto w dawny korek Norwich. 88% współczynnik ukończenia przejścia (WhoScored) podkreśla jego intencje. 6

Ryan Bennett – jego podania nie były na tym samym poziomie, co jego partnerzy, ale poradził sobie ze wszystkim, co mu się przytrafiło. 7
Conor Coady – oddał jeden lub dwa niezdarne rzuty wolne, ale świetnie poradził sobie z Nugentem i trafił kilka dobrych piłek do przodu. 8
Willy Boly – wykazał się dużą inteligencją, aby wybrać podanie do otwieracza Joty i dobrze wykorzystywał swoją fizyczność przez cały wieczór. 9

Matt Doherty – nie był w stanie utrzymać Lawrence'a cicho przez 90 minut i miał w tym sezonie mecze, w których był bardziej zauważalny pod względem jazdy. Przechodząc do linii bocznej, gdy jego koledzy z drużyny mieli piłkę, otworzył boisko dla pomocy. Pod wrażeniem przez ostatnie pół godziny. 7
Ruben Neves – wspaniały zapętlony wysiłek nad Carsonem, który położył grę do łóżka, był jednym z najlepszych goli, jakie kiedykolwiek widział drugi poziom. Jego wspaniałe podania są słusznie chwalone, ale w ciągu ostatnich pół godziny widzieliśmy również jego determinację, by zredukować wszystkie potencjalne luki w pomocy; nie wszyscy pomocnicy z jego umiejętnościami mają tę stronę w swojej grze. 10
Romain Saiss – prowadził przedstawienie. Dobrze wykorzystał posiadanie z krótkim, zgryźliwy przechodzi do pierwszej trójki i pomaga swojej pozycji na tee, gdy Wilki musiały poradzić sobie z grą pod koniec meczu. Ważny element pomocy. 9
Barry Douglas – główny asystent mistrzostw z czternastoma, może mieć pecha, że ​​nie dopisał do swojego wyniku. Szkot wykonał kilka imponujących dostaw stałych fragmentów, których jego koledzy z drużyny mogli zrobić więcej, ale zawsze zmuszał Weimana do stawienia się na tylną stopę. 8

Diogo Jota – fajny ruch i opanowany finisz na wczesną bramkę. Pewnego razu oczyścił róg bliski słupka, sekundy przed energicznym naciśnięciem i utworzeniem okazji przejściowej, który uosabiał wszechstronną naturę jego występu. 8
Benik Afobe – zapewnił centralny punkt i sprytnie wciśnięty, czasami opadają głęboko, aby inni mogli wbiec w kosmos, jak widzieliśmy dla otwieracza. Mógł zrobić lepiej z główką w pierwszej połowie; znaki zapytania, czy jest napastnikiem zdolnym do gry na poziomie Premier League, na którym chcą rywalizować Wilki. 7
Ivan Cavaleiro – spowodował problemy z prawej strony, wchodząc za Bairda poprzez sprytną grę, przejście dla dobrej szansy dla Adobe w pierwszej połowie. Po przerwie ciszej. 7

Helder Costa (66 l.) – być może miał odrobinę pecha, by nie zacząć i wyglądał niebezpiecznie na przerwie z szybką grą kombinacyjną. 7
Leo Bonatini (lat 74) – nie wyglądał tak ostro, jak napastnik, którego widzieliśmy przed Bożym Narodzeniem. 5
Morgan Gibbs-White (z 82) – skutecznie utrzymał posiadanie piłki w swoim krótkim czasie na boisku. 6

Barany

Scott Carson – mógł być odważniejszy na pierwszego gola, wyglądający na odrobinę niezdecydowany. Chociaż romantycy mogą, co zrozumiałe, kpić z nas, kwestionując jego pozycję w cudownym uderzeniu Nevesa, być może mógł lepiej przygotować się na możliwość strzału. 4

Andre Wisdom – zdołał włamać się w pole karne w ciągu pierwszych 40 sekund, co było najdalej wspinanym na boisko przez cały wieczór. Bardzo powolny w posiadaniu i pozbawiony wyobraźni wymaganej od nowoczesnego obrońcy. 3

Alex Pearce – upadek po nieumyślnym kopnięciu piłki we własną klatkę piersiową mógł być jednym z bardziej komediowych momentów tej nocy, ale Pearce się nie zhańbił. Nie był winowajcą żadnego gola, a Derby powinien był wykorzystać swoją przewagę wysokości nad Douglasem w stałych fragmentach bardziej niż oni. 5
Curtis Davies – próbował oznaczyć Afobe jako otwierającego, nie zdając sobie sprawy, że jego partnerzy próbują zagrać w pułapkę ofsajdową. Nie był to jego najlepszy wieczór, ale jego występ nie był głównym czynnikiem stojącym za porażką. 4
Chris Baird – miał problemy z obroną Cavaleiro i był zdecydowanie zbyt szybki w posiadaniu piłki. Było oczywiste, że za każdym razem, gdy dostał piłkę, grał ją z powrotem na nogi. W jego wieku to raczej się nie zmieni, więc nasuwa się pytanie, dlaczego w jego wieku wciąż gra co tydzień w pierwszej szóstce Championship. 2

Joe Ledley – zbyt łatwo odepchnął się, pozwalając Wilkom na sprawdzenie rzutów, utrzymując posiadanie piłki na krawędzi ostatniej tercji, odwracając się plecami do jednego lub dwóch strzałów z dystansu. Nie zawsze oczekujemy od Ledley technicznej doskonałości, ale tym razem brakowało mu nawet chęci do walki o terytorium. 2
Tom Huddlestone – nie może pokryć tak dużej powierzchni, jak kiedyś, i dlatego niechętnie zamykał obszary, w których musiał. Jedno lub dwa przyzwoite podania i strzał w pierwszej połowie odbił się od bramkarza, ale nie wykonał wystarczająco dużo biegów do przodu, aby otworzyć Wilki. 4

Andreas Weimann – strzelił do środka dwie minuty po krótkim zakręcie, który był jego pierwszym i ostatnim momentem zagrożenia ataku. Większość jego gry ograniczała się do pomagania Mądrości poprzez przechwyty w defensywnym trzecim miejscu. 3
Matej Vydra – okazjonalnie wygrywał rzut wolny dzięki swojej skłonności do schodzenia pod presją, ale to samo w sobie sugerowało brak pewności siebie zespołu, aby wziąć Wilki w otwartej grze. 4
Tom Lawrence – dał Doherty'emu okazjonalne bieganie po swoje pieniądze z jasnymi biegami w dół lewego kanału. Jak Vydra, zszedł dość łatwo, ale być może jedynym graczem Derby, który dostarczył jedynego śladu groźby. 5

David Nugent – ​​brakowało mu wsparcia dla prasy jak najlepiej. Fakt, że wykonał tylko 71% swoich podań – najniższy z 22 zawodników, którzy wystartowali – pokazuje, jak daleko był od pomocy. 3

Kasey Palmer (73) – próbował popchnąć zespół do przodu, ale jego koledzy z drużyny nie podzielali jego wiary i ambicji. 5
Cameron Jerome (lat 82) – doświadczył tych samych problemów co Nugent, człowiek, którego zastąpił:głodny służby. 4