Mansfield 2-1 Newport Oceny graczy:prędkość Hamiltona

Shaquile Coulthirst strzelił zwycięskiego rzutu karnego, gdy Mansfield wyszedł z tyłu, by pokonać 10-osobowy Newport 2-1 – ale jak wypadli gracze obu drużyn?

Miasto Mansfield

Jake Kean – wyglądał na roztrzęsionego przed kontuzją w pierwszej połowie. Wyrzuciłem piłkę do Birda jako otwierającego. 4

Lee Collins – środkowy obrońca z zawodu i to pokazał. Wyglądał na zbyt nieśmiałego na prawej obronie i miał szczęście, że patrzył na bok, który nie był zbyt szeroki. 3
Krystian Pearce – mimo swojego celu nie zasłużył na nagrodę zawodnika meczu. Jeden lub dwa luzy krojone, nawet pod niewielką presją. 4
Rhys Bennett – jeden niepewny moment w ciągu pierwszych 30 sekund i potem nie wyglądał pewnie, odjąć jeden dobry blok od Birda. Powinien był zrobić to lepiej, strzelając głową w pierwszej połowie. 3
Mal Benning – słaba dystrybucja i momentami wyglądał na trochę zagubionego. 4

Jamie McGuire – postawił kilka silnych wyzwań, które powstrzymały przeciwnika przed nabraniem rozpędu. 7
Joel Byrom – niektóre z jego stałych fragmentów dostaw mogłyby być lepsze. Wykazał chęć do przodu, dopóki McGuire nie odszedł i zajął bardziej ostrożną rolę. 5
Benjamin Whiteman – koledzy z drużyny wcześnie rzucili piłkę do napastników, co oznacza, że ​​Whiteman był na peryferiach. Z ograniczonym posiadaniem, które miał, dokonał jednej lub dwóch dobrych dostaw, w tym krzyż dla drugiej połowy główki Hamiltona. 6
CJ Hamilton – ciągłe zagrożenie z lewej strony. Wielokrotnie zatrzymywał się za Samuelem i mógł mieć cel. 9

Patrick Hoban – ciężko pracował i trzymał piłkę, nie mógł jednak wykorzystać swojej fizyczności, by wyjść poza linię obrony przeciwnika. 5
Shaquile Coulthirst – powodował problemy z tempem i wytrwałością. Zasłużył na bramkę z miejsca – mimo wiatru, który podpowiadał inaczej, gdy przesunął piłkę na punkt karny… 7

Scott Shearer (na 40) – nie oddał żadnych celnych strzałów, ale nie wzbudzał zaufania jednym lub dwoma płatami nerwowymi. 4
Alex MacDonald (na 73)
Yoann Arquin (na 88)

Hrabstwo Newport

Joe Day – chodziliśmy na spacery po pierwszą bramkę, dostał rękę do kary. W pierwszej połowie wykonał kilka przyzwoitych obrońców. 7

Alex Samuel – technicznie skrzydłowy, ale z większym naciskiem na „plecy” niż na „skrzydło”. Strasznie defensywnie, gdy kajdany zostały zwolnione, włożył jeden dobry krzyż z prawej strony. Trzeba było pozwolić sobie na większą swobodę. 4
Scot Bennett – powołany na miejsce kontuzjowanego Marka O’Briena i spóźniony, zrobił dobrze. 6
Darren Jones – czasami przyłapany na braku tempa. Coulthirst sprawiał mu problemy. 4
Micky Demetriou – nie zrobił zbyt wiele złego w defensywie i wykonał jeden piękny blok z linii bramkowej Hobana. 6
Dan Butler – zbyt blisko środkowych obrońców, by mieć wpływ na grę. Dzięki prawostronnym słabościom Mansfielda, powinien był posuwać się do przodu częściej. 3

Mitch Rose – nie najlepszy technicznie, ale zrzucił skarpetki i walczył z posiadania piłki. Czasami był jedynym graczem, który wciskał piłkę. 6
Michael Flynn – często spadający z pomocy do obrony, przed jego niefortunną kontuzją w pierwszej połowie. 4
Craig Reid – coś w rodzaju pasażera bez piłki i niewiele z nią oferował. Oddał karę za piłkę ręczną w drugiej połowie. 2
Janaai Gordon – wyblakły po kilku przyzwoitych wczesnych biegach. Kontrowersyjnie odesłany za późne wyzwanie na Byromie. 4
Ryan Bird – wykorzystał wyciek Keana w otwieraczu. Wykonał dwie inne rozsądne próby na bramkę, pomimo głodu służby. 6

Paul Bignot (27 lat) – wykazywał niechęć do zamknięcia – nie doszedł do Hamiltona wystarczająco szybko. 4