Notts County 2-1 Barnet Six Things:Pszczoły opuszczają powrót za późno

Brisley pierwszy raz rusza do domu w hrabstwie – nottinghampost.com

Pomimo porywającego finału, Barnet poniósł porażkę 2-1 w ścigającym awans hrabstwie Notts, który zdobył szczyt dzięki bramkom Sholi Ameobi i Ryana Yatesa. Oto sześć rzeczy z gry.

Brak pewności siebie Barneta

W ciągu pierwszych 70 minut strona gościa wykonała spektakl, który pokazał przebłyski obietnicy, ale ostatecznie brakowało jej treści i produktu. Na początku próbowali grać od tyłu, ale brak ruchu ze strony pomocników i obrońców stawiał środkowych obrońców Ricardo Santosa i Charliego Clougha przed dylematem. Najbezpieczniejsza opcja, pod silną presją Jona Steada i Ameobi, byłoby oczyszczenie ich linii, ale byłoby to sprzeczne z instrukcjami menedżera Rossi Eames. Młody trener chce odsunąć drużynę od długiej ery Martina Allena, ale widzieliśmy wady w ich podejściu opartym na posiadaniu.

Gra bezpośrednia hrabstwa

Gospodarze pokazali, że „direct” nie jest brzydkim słowem. Podczas gdy Barnet nie zdołał przebić się wieloma bocznymi podaniami, Notts County często potrzebowało tylko jednego dotknięcia, aby wywrzeć presję na środkowych obrońcach, czasami pochodzą z rzutów wolnych bramkarza Adama Collina. Wyszli na prowadzenie, gdy prawy róg Roberta Milsoma został strącony w bramkę przez Ameobi, kto został ogłoszony jako strzelec, nawet jeśli Brisley mógł uzyskać ostateczny szlif. Sroki opadły głębiej po bramce, ale zawsze wyglądały na wygodne. Milsom wypchnął Jacka Taylora z gry, Carl Dickinson fizycznie zdominował Rubena Bovera, podczas gdy środkowy obrońca Richard Duffy i Brisley z łatwością poradzili sobie z Johnem-Louisem Akpa-Akpro.

Atak srok

Utrzymywany przez głośne wsparcie domowe, Hrabstwo Notts stwarzało kolejne szanse na 20-minutowe zaklęcie drugiej połowy. Matt Tootle nie cieszył się najbardziej komfortowym popołudniem w defensywie, ale asystował przy drugiej bramce, krzyże prawego obrońcy skierowały się do domu na tylnym słupku Yatesa. Stead następnie przeszedł przez obronę, zanim Jorge Grant zjechał na nartach w 59 minucie, potem Stead strzelił gola na spalonym po żywym biegu Lewisa Alessandry. Gospodarze zaczynali się solidarnie sprzymierzać dzięki płynnej trzeciej grze w finale i grozili rozpętaniem zamieszek.

Późna fala Barneta

Uznanie należy przyznać Eamesowi, którego taktyczne poprawki znacznie poprawiły jego stronę. Michael Nelson dodał bardzo potrzebne doświadczenie w defensywie, a użycie trzech środkowych obrońców dało Santosowi i Cloughowi więcej opcji w posiadaniu piłki. pozwalając im grać przez dwa przednie. Kluczowym człowiekiem był Jamal Campbell-Ryce, który był jedynym graczem, który zawsze chciał piłki:fakt, że jego drużyna miała połowę szans w końcowych etapach, wiele zawdzięczał jego energii i zapałowi.

Zastąp Simeon Akinola, który w 65. minucie wymusił dobrą interwencję rezerwowego bramkarza Simona, grał także rolę wraz z lewym obrońcą Davidem Tutondą, który zawsze był w centrum jaśniejszych momentów ataku Barneta. Duet połączony dla celu, przejście Tutonda dla Akinoli, który skończył z bliskiej odległości. Strona Eamesa grała z dużo większą uwagą w późniejszych etapach i miała obronę Notts County na linach, ale kiedy Santos wystrzelił w chwili śmierci, wiedzieli, że zmarnowali swoje szanse na powrót.

Hrabstwo musi być bardziej bezwzględne

To była lekcja nauczona dla hrabstwa Notts, który wydawał się mieć grę w torbie na pewnym etapie. W przyszłych meczach muszą albo utrzymać intensywność gry poza piłką, którą pokazali w pierwszych 70 minutach, lub bądź bardziej bezwzględny, gdy nadarzy się okazja. Rozrzutność przed bramką podczas świetnej 20-minutowej drugiej połowy prawie ich kosztowała, a lepszy przeciwnik zmusi ich do zapłacenia.

Pszczoły potrzebują równowagi

Widzieliśmy w tym ostatnim okresie możliwości techniczne, jakie ma ta strona Barneta, gdy dano mu czas na piłkę, ale wyglądały znacznie mniej komfortowo przez pierwsze 70 minut, kiedy zostały szybko zamknięte. Eames musi przedstawić graczy, którzy mogą wygrać fizyczne bitwy, aby umożliwić delikatniejszym zawodnikom pokazanie, co potrafią.