Coventry 3-0 Notts County Oceny piłkarzy:Król Kelly

Jodi Jones świętuje – coventrytelegraph.net

Sezon League Two rozpoczął się w Ricoh Arena od hat-tricka Jodi Jones, gdy Coventry pokonało innych East Midlanders Notts County 3:0 – ale jak wypadli gracze obu drużyn? Oto nasz werdykt.

Miasto Coventry

Liam O’Brien – trochę nerwowy w łatach, niezdecydowany po zamknięciu przez Ameobi. Nie musiał zbyt ciężko pracować na czyste prześcieradło. 6

Jack Grimmer – energiczny pokaz, w którym utknął i ruszył do przodu, gdy nadszedł właściwy moment. Zniweczył groźbę Alessandry. 8
Dominic Hyam i Rod McDonald – Chociaż Coventry nie miało agresywnego środkowego obrońcy, Hyam i McDonald mieli rację, nie próbując konkurować fizycznie ze Steadem czy Ameobi. Ich mądra dyscyplina oznaczała, że ​​przeciwnicy mieli niewiele okazji do włamania się do pudełka. Oba 7
Chris Stokes – Niech Alessandra ominie go raz lub dwa razy, ale był solidny i dostał się do przeciwnej połowy, gdy pojawiły się okazje. 6

Liam Kelly – jako pierwszy zdobył większość piłek w swoim sąsiedztwie i kierował środkiem pola swoją jazdą i chęcią. Zagrał proste podania do przodu. 9
Michael Doyle – znakomicie bronił obrońców i szybko zgarniał luźne piłki w defensywie jako trzeci, co bardzo pomogło tylnim czwórkom. 9

Jodi Jones – we wczesnych stadiach silne pragnienie używania lewej stopy utrudniało mu podejmowanie decyzji, ale pewność siebie płynęła, gdy zdobył swojego pierwszego gola i ostatecznie zasłużył na hat-tricka. 9
Marc McNulty – ciężko pracował, ale nie dano mu wielu okazji, by pokazać swój instynkt kłusowniczy. 6
Peter Vincenti – w niewielkim stopniu przyczynił się do najlepszych szans, jakie stworzył Coventry. Zbyt często oddawał piłkę. 4

Stuart Beavon – Choć się postawił, być może nie widzieliśmy tego, co najlepsze w jego napadowej grze. Wystartował z wynikiem 1-0. 5

Maxime Biamou (na 73) – ścigał przegrane przyczyny i przeciągał grę. Znakomite podanie do Jonesa za drugą bramkę. 9
Duckens Nazon (lat 86) – cudownie sprytny, kręty bieg, by przygotować Jonesa do jego hat-tricka. 8

Hrabstwo Notts

Adam Collin – Nie pokonany najmocniejszymi uderzeniami Jonesa i niewiele miał do zrobienia poza trzema bramkami. 3

Matt Tootle – Nie wygląda tak pewnie w posiadaniu piłki, jak we wcześniejszych dniach w Crewe. 4
Richard Duffy – Cierpi na brak osłony pomocy, zwłaszcza na późniejszych etapach. 3
Shaun Brisley – głową wąsko szeroki z rzutu wolnego Alessandry z pierwszej połowy, ale to nie był jego dzień w defensywie. 3
Dan Jones – stracił dyscyplinę w drugiej połowie, ponieważ Coventry miał pod koniec gry w polu golfowym. 3

Terry Hawkridge – trafił w słupek przy 0:0 iw drugiej połowie poprowadził go do karnego odwołania. Jeden z jaśniejszych graczy. 6
Elliott Hewitt – z nastawionymi na atak skrzydłowymi i dwoma zaawansowanymi napastnikami na górze, został poproszony o pokrycie zbyt dużej powierzchni. 4
Liam Walker – podobnie jak Hewitt, miał dużo do zrobienia. Czasami mała wysypka i została zdjęta na początku drugiej połowy. 3
Lewis Alessandra – anonimowy przez większą część konkursu, wrzucić jedną dobrą piłkę do Ameobi na początku. 4

Jon Stead i Shola Ameobi – problemem Notts County nie były indywidualne występy ich napastników, ale sposób, w jaki ich role się połączyły. Zarówno Stead, jak i Ameobi wygrali żądane od nich piłki powietrzne, ale nikt nie podniósł drugich piłek. Jeden z nich powinien zostać zastąpiony szczypcem do przodu. Oba 5

Rob Milsom (lat 58) – mecz go ominął w późniejszych etapach. 4
Jorge Grant (lat 64) – nie do końca oddał sobie sprawiedliwość, być może ze względu na okoliczności meczu. 4