Bristol Rovers 2-1 Plymouth Oceny piłkarzy:Genialny Bodin

Gaffney świętuje otwarcie – plymouthherald.co.uk

Mówiąc prościej, w tym meczu pojawiła się jedna drużyna, która zawsze chciała atakować, a druga, która rzadko to robiła. Były to Bristol Rovers, który wygrał 2-1 dzięki bramkom Rory'ego Gaffneya i Billy'ego Bodina. W drugiej połowie przeciwko Plymouth Argyle, którzy osiągnęli swój cel dzięki Nathanowi Blissettowi, był bardziej nerwowy, niż być może powinien.

Bristol Rovers

Sam Slocombe – odepchnął woleja Blissetta na początku drugiej połowy, ale został pobity przez napastnika wkrótce potem. W przeciwnym razie nieprzetestowane. 5

Joe Partington – włóż solidny, pracowita wydajność, iść naprzód, gdy nadejdą odpowiednie chwile, jeśli nie proaktywnie. Walczył z Wylde przez 15 minut na początku drugiej połowy. 6
Tom Lockyer – znakomicie poradził sobie przez większość meczu, ale to było wtedy, gdy jego przeciwny napastnik został odizolowany. Był zbyt statyczny na bramkę i wyglądał podejrzanie na początku drugiej połowy, kiedy jego koledzy z drużyny najbardziej go potrzebowali. 4
Ryan Sweeney – mógł być czasami bardziej dominujący, zwłaszcza, gdy Rovers byli pod presją na początku i na końcu drugiej połowy. Przyzwoita dystrybucja. 5
Lee Brown – solidna wydajność. Utrzymywał Jervis cicho przez cały czas, ale był szczęśliwy, że Sercombe przed nim wykonał atak. 6

Chris Lines – zainicjował ruchy do przodu gospodarzy kilkoma przejazdami z głębin, co pozwoliło pierwszej trójce mieć dużo posiadania w ostatniej trzeciej. 8
Liam Sercombe – wykonał pierwszy test dla Letheren z curlingiem, wysiłek prawonożny na wczesnym etapie, ale naprawdę wysunął się na pierwszy plan w drugiej połowie i miał pecha, że ​​nie dołożył do swojej jedynej asysty. 8
Ollie Clarke – uporządkował luźne piłki w pomocy i dobrze wykonał proste rzeczy. W ciągu ostatnich 12 miesięcy ładnie awansował do poziomu League One. 7
Billy Bodin – doskonały ruch w kieszenie przed obroną. Zdobył zwycięzcę, mógłby dodać kolejny, gdyby nie wątpliwe sprawowanie funkcji i rozkoszował się wolnością, jaką uzyskał dzięki graniu w dziesiątej roli. 9

Ellis Harrison – znakomicie związany z Gaffneyem i Bodinem. Nie był najbardziej bezwzględny, jeśli chodzi o wykończenie, ale grał z prawdziwą energią. 7
Rory Gaffney – bezinteresownie pobiegł na szerokie obszary i zasłużył na swój cel, co oznacza, że ​​ma teraz najlepszy stosunek goli do liczby meczów w League One. 8

Tom Nichols (na 69) – bez surowego tempa, wyglądał na głodnego, by pokazać, co potrafi, i późno trafił na pocztę. 7
Dominic Telford (na 90+5)

Plymouth Argyle

Kyle Letheren – wykonał wiele dobrych obrońców i należy mu się to, że utrzymał Plymouth w grze do czasu kontuzji. 8

Gary Miller – zamykany nadgorliwie, być może ze względu na brak zaufania do pomocników znajdujących się przed nim, którzy wpadną w wślizg. Chociaż Miller, co zrozumiałe, przyjął krytykę – a wyrzucenie na pozycję lewego obrońcy nie jest idealnym rozwiązaniem dla prawego obrońcy – należy skupić się na czego nie zrobili pomocnicy przed nim. 4
Ryan Edwards – trafienie i pudło. Wyglądał na podatny na dziwny błąd, ale także wygrał kilka nagłówków pod presją. 6
Yann Songo’o – dobrze spisał się w drugiej połowie, biorąc pod uwagę kontrolę, pod którą wpadła obrona. Wystrzelił jeden strzał z linii. 7
Gary Sawyer – jego pozycja była zbyt wąska, a jego użycie piłki było słabe. Wyglądał na ograniczony. 4

Antoni Sarcevic – bardziej komfortowo podchodził do nieparzystego strzału, ale nie miał wolności, aby zrobić to w roli trzymającej, która mu nie odpowiadała. Plymouth musiał zdjąć z niego kajdany, umieszczając naturalnego zwycięzcę piłki. 3
Jamie Ness – rzadko rzuca wyzwanie, momentami wydawał się przestraszony, co jest prawie niewybaczalne dla jakiejkolwiek pozycji, nie mówiąc już o defensywnym pomocniku. 2

Jake Jervis – jego siła wydawała się trzymać piłkę w górze, co być może czyni go bardziej odpowiednim do grania na górze. Brakowało tempa do szerokiej roli. 3
Graham Carey – wyglądał jasno na początku obu połówek, ale zbyt często był całkowicie anonimowy. Ze względu na talent, który ma, powinien mieć większy wpływ na grę. 3
Gregg Wylde – kiedy dostał piłkę, sprawiał problemy w błyskach. Umieścił dośrodkowanie, aby uzyskać jedyną szansę Blissett w pierwszej połowie i był kluczem do okresu presji Argyle'a na początku drugiej połowy. 6

Nathan Blissett – zmagał się przez większą część gry z powodu braku obsługi. Kiedy otrzymał wsparcie, którego potrzebował, powodował różnego rodzaju problemy i strzelił imponujące uderzenie, aby wyrównać. Potrzebuje blisko siebie pomocników. 7