Chesterfield 1-2 Oceny piłkarzy Stanleya:Super Sean

Po pulsującym popołudniu Accrington Stanley pokonał 10-osobowego Chesterfielda 2-1 dzięki bramkom Billy'ego Kee i Mallika Wilksa. Oto sześć kluczowych punktów do rozmów z fascynującej gry.

Chesterfield

Joe Anyon – wykonał niezłe odruchowe rzuty obronne w pierwszej połowie, odmawiając McConville'owi kilka razy. Pokonany dwoma dobrymi trafieniami w drugiej połowie. 7

Scott Wiseman – wykonał jeden lub dwa maruderskie biegi, utrzymywał to w posiadaniu w prosty sposób. Nie zrobił zbyt wiele złego dla żadnego celu. Na koniec wdałem się w ostrą konfrontację z fanami, która przynajmniej pokazuje element pasji. 7
Sam Hird – wykonał ostatnie wyzwanie, aby odrzucić Jacksona i ogólnie grał na zasadzie bezpieczeństwa. 6
Zak Jules – często ratował Kelletta w defensywie w pierwszej połowie. Będąc ultrakrytycznym, mógł zamknąć się trochę szybciej dla bramek. 6

Bradley Barry – dobrze pokrywał się w pierwszych 60 minutach i był najlepszym graczem Chesterfielda do czasu jego wyrzucenia. Jego wyzwanie było prawdopodobnie stanowcze, ale sprawiedliwe i być może nie zasługiwało na czerwoną kartkę. 7
Louis Reed – miał swoje ciche zaklęcia, ale w najlepszym wydaniu pokazywał dobry ruch w szerokich obszarach i wybierał kilka fajnych podań. 6
Robbie Weir – coś w rodzaju kupca z boku. Chesterfield wyglądał bardziej dynamicznie, gdy został zastąpiony przez Sinnotta. 4
Andy Kellett – podejrzany defensywnie w pierwszej połowie i nie zapewnił żadnej szerokości, by to nadrobić. Więcej groźby na początku drugiej połowy i wrzuć kilka drażniących piłek, ale nie oferował wystarczająco dużo poza tym 15-minutowym zaklęciem. 4

Jordan Flores – w pierwszej połowie dostał się na kilka pozycji strzeleckich, ale nie wykorzystał swoich połowicznych szans, nie zapewnił też kreatywności, której można by się spodziewać. 4
Diego De Girolamo – niósł piłkę do przodu kilkoma krętymi ruchami, ale jego podejmowanie decyzji mogło być lepsze. 5
Krystian Dennis – wygrał i strzelił karnego oraz był chętnym biegaczem, ale nie dali Chesterfieldowi groźby, której potrzebowali na górze, dopóki nie pojawił się O'Grady. Walczył o zajęcie obu środkowych obrońców. 4

Chris O’Grady (na 73. miejscu) – spowodował problemy ze swoją fizyczną prezencją i znacząco zmienił sposób gry drużyny pomimo niekorzystnej sytuacji mężczyzny. 8
Jordan Sinnott (73) – wyglądał na pełnego energii. Prawdopodobnie zasługuje na więcej czasu na grę. 7

Accrington Stanley

Aaron Chapman – jego dystrybucja była trochę wolna, zwłaszcza gdy skrzydłowi Chesterfield byli daleko na boisku, tracił okazję do rozpoczęcia ucieczek. Jednak pokonany tylko przez karę. 5

Janoi Donacien – miał znakomitą pierwszą połowę, w której skutecznie posuwał się do przodu, ale starał się poradzić sobie z biegami Kelletta wkrótce po przerwie. 5
Farrend Rawson – wykonał dobrą ostatnią interwencję, aby wcześnie odrzucić Dennisa i wyglądał solidnie przez całą grę. 8
Mark Hughes – wykonał kilka dobrych odpraw z tyłu i dobrze wykonał proste rzeczy. Cicho skuteczny. 9
Jordan Thornily – miał trudną pierwszą godzinę, usiłuje poradzić sobie z Barrym. Zdjęty w późniejszych etapach. 3

Jordan Clark – nie trafiał konsekwentnie na piłkę, ale kiedy to zrobił, wyglądał jasno, umiejętności i pomysłowość. Klucz do ciśnienia w ciągu pierwszych 10 minut. 7
Seamus Conneely – sprawdził rzuty wcześnie, ale stracił wpływ w połowie gry, oddanie kary za wyrównywacz. 5
Liam Nolan – nie zaoferował zbyt wiele do przodu ze względu na ilość atakujących zawodników na boisku, ale postaw kilka dobrych wyzwań. 5
Sean McConville – zaangażowany we wszystko, co robił dobry Accrington, ustawił bramkę Kee i miał pecha, że ​​sam nie dostał się do protokołu, zostały odrzucone przez Anyon więcej niż jeden raz. 8

Kayden Jackson – chętny biegacz, ale nie wszystko mu się udało, strzelając jednym strzałem szeroko i widząc, że inny się odbił. Jak dotąd miał lepsze gry w tym roku. 4
Billy Kee – mimo niskiego wzrostu dużo wygrał w powietrzu. Zniknął na początku drugiej połowy, ale znakomicie strzelił gola, biorąc jeden dotyk, aby kontrolować piłkę, a drugi, aby zdecydowanie zakończyć. 7
Tyler Hornby-Forbes (lat 67) – wyglądał na głodnego, by iść naprzód i przyłączyć się do ataku. Pewnego razu strzelił, kiedy mógł grać w Clarku, ale podszedł całkiem blisko. 6
Mallik Wilks (82) – wyglądał żywo w swoim krótkim czasie na boisku, co wystarczyło mu do zdobycia wspaniałego zwycięzcy zwiniętego w dolny róg. 9