Fulham 2-1 Sunderland Oceny piłkarzy:fantastyczne Fredericks

Aleksandar Mitrovic ma teraz 12 bramek dla Fulham – ibtimes.co.uk

bukmacherzy sprawili, że ścigający się o awans Fulham przed meczem był większymi faworytami niż jakikolwiek mecz o mistrzostwo od trzech lat w piątkowym starciu ze zdegradowanym Sunderlandem, ale to nie był białych, których wielu się spodziewało:drużyna Slavisy Jokanović potrzebowała późnego uderzenia Aleksandra Mitrovica, aby zdobyć decydujące zwycięstwo 2-1. Oto nasze oceny graczy z gry.

Biali

Marcus Bettinelli – być może poradził sobie lepiej, niż dać się pobić strzałem z dystansu po parkiecie na otwieracza, co było jednym z zaledwie dwóch celnych strzałów, z którymi się zmierzył. 4

Ryan Fredericks – stwarzał zagrożenie swoimi szalejącymi biegami po prawej flance, co było kluczową częścią jego gry przez cały sezon. Prawdopodobnie najlepszy zawodnik Fulham w pierwszej połowie poniżej normy i klucz do ataku w drugiej połowie. 9
Denis Odoi – ma wizję dostrzegania podań, które potrafiło niewielu środkowych obrońców mistrzostw, ale wtedy większość środkowych obrońców mistrzostw może wygrać takie rodzaje pojedynków powietrznych, których on nie może, jak widzieliśmy z kosztem Fulham za otwieracz. 5
Tim Ream – przełączniki grają dobrze, zwłaszcza pod presją. Trochę szczęścia, że ​​nie oddał kary za faul na Ejaria, chwile przed mostkiem. 6
Matt Targett – jego dośrodkowania nie były w zwykłym standardzie i wyglądało na to, że doznał kontuzji po tym, jak został zwrócony na bramkę otwierającą, co oznaczało, że został zmieniony później w pierwszej połowie. 4

Kevin McDonald – dobrze utrzymał posiadanie piłki, nawet gdy Ejaria i inni energiczni pomocnicy Sunderlandu zamknęli go, nigdy nie wpadł w panikę. 8
Stefan Johansen – jakość jego ostatnich piłek w otwartej grze nie była na takim poziomie, jaki widzieliśmy w Millwall, ale jego dostawy stałych fragmentów spowodowały problemy i wypłaciły zwycięzcy dywidendę. 6
Tom Cairney – w pierwszej połowie, często spadał głęboko, aby zebrać piłkę ze środkowych obrońców:pomogło to w początkowej fazie budowania gry Fulham, ale oznaczało, że nie zawsze był w najlepszej pozycji, gdy ruchy wymagały ostatniego podania. W drugiej połowie dostał się do lepszych obszarów, ale jego strzelanie nie było świetne. 6

Lucas Piazon – zdobył kilka dobrych pozycji za Honeymanem i Robsonem w pierwszej połowie, co pozwoliło mu zagrać w Fredericks, podczas gdy jeden strzał tuż po półgodzinnej przerwie ściekał szeroko. Przesuwał się w lewo, gdy wchodziła Kamara i czasami ostro się poruszał, bez wywierania znaczącego wpływu. 7
Alexandar Mitrovic – nie był w najlepszej formie w pierwszej połowie. Fulham nie grał zbyt wielu dośrodkowań, zamiast tego decydując się na bardziej cierpliwe podejście. 5
Ryan Sessegnon – czasami jego doskonałe wykończenie ukrywa fakt, że nie przyczynia się zbytnio do budowania gry. Tak jak nastolatek się rozwinął, istnieje możliwość, że musi poprawić swoje występy, gdy nie znajdzie sieci. 4

Aboubakar Kamara (na 40-tce) – wstrzyknął trochę surowej energii do ataku, który sprawił, że Sunderland został naprawdę przygwożdżony w późniejszych fazach pierwszej połowy. 9
Rui Fonte (lat 74) – nie miał najlepszych sezonów, ale jego pasja doszła do głosu w późniejszych etapach. 7
Tomas Kalas (na 90) – tym razem bez asysty Davida Luiza! 5

Czarne koty

Jason Steele – ustawiony zbyt blisko swojego bliskiego słupka na bramkę otwierającą; kiedy zobowiązał się zejść na krzyż, musiał położyć na nim więcej rąk niż dłoń na ścieżce Piazona. Prawdopodobnie pokonany zbyt łatwo dla zwycięzcy, także. 3

Billy Jones – dobrze obronił tylny słupek przed rzutami wolnymi, ale jego pozycja była podejrzana o korektor. Zdjęty na przerwie. 5
Lamine Kone – zbyt łatwo wciągnął się do piłki na wyrównanie i zagrał na spadochronie Mitrovica dla zwycięzcy. Nowy środkowy obrońca powinien być głównym priorytetem Sunderlandu latem. 4
John O’Shea – trzymał Mitrovic bardzo cicho w otwartej grze i wykonał kilka ważnych bloków. Przedstawił sprawę, aby być częścią planów Sunderlanda dotyczących League One w przyszłym sezonie. 7
Marc Wilson – walczył z tempem Fredericksa, a następnie Kamary na prawym skrzydle Fulham, ale nie brak chęci. W przygotowaniu do korektora, zwłaszcza, znakomicie odskoczył, ale został zawiedziony brakiem wsparcia. 4

Ovie Ejaria – dobrze zagrał w pierwszej połowie i prawie wywalczył rzut karny, chętnie wdarł się do ostatniej trzeciej po kradzieży piłki, co czasami pomogło Sunderlandowi wspiąć się wyżej na boisku. Nie byłem w stanie tego zrobić po przerwie. 6

Paddy McNair – nie tak szybko zamyka się w swojej trzeciej defensywie, jak niektórzy mogliby sobie życzyć; to było problematyczne dla korektora, kiedy nie udało mu się wyśledzić biegu Fryderyka. 3
George Honeyman – jego jakość podań nigdy nie dorównywała jakości Fulham, więc jego pozycja poza piłką musiała być idealna. Nie było:musiał być ciaśniejszy, zwłaszcza na Piazon w ciągu pierwszych pół godziny. 4
Ethan Robson – czasami niezdecydowany, czy zaakceptować piłkę w sytuacjach wrzutowych, a ograniczone właściwości fizyczne oznaczały, że nie zawsze miał pewność, że będzie w stanie przejąć kontrolę nad sytuacją i utrzymać piłkę, zwłaszcza gdy została zamknięta przez takich jak Kamara i Fredericks. 4

Joel Asoro – wykonał świetny zwrot i finiszował dla otwierającego. Stosunkowo skuteczny w tłumieniu lewostronnego zagrożenia Fulham, także. 7
Ashley Fletcher – w pierwszej połowie maksymalnie wykorzystał swoją fizyczną przewagę nad Odoiem, ale może zmęczył się po przerwie, kiedy cierpiał na brak wsparcia. 6

Adam Matthews (na 45) – cieszył się wystarczająco solidnym 45-minutowym występem, utrzymywanie spokoju Sessegnon i Piazon. 6
Callum McManaman (lat 77) – po mocnym wyzwaniu Johansena. 5
Josh Maja (z 85) – w rewersie zaliczył zwycięski wkład z ławki, ale tym razem nie wywarł takiego samego efektu. 5