Shrewsbury 1-0 Southend Oceny piłkarzy:Totes Amazing

Nsiala zachwyca – shrewsburytown.com

Shrewsbury Town zapewniło sobie przetrwanie w League One dzięki wygranej 1:0 z Southend w play-offach – ale jak wypadli gracze obu drużyn?

Miasto Shrewsbury

Jayson Leutwiler – spokojna pierwsza połowa, ale wykonał kilka dobrych obrońców w drugiej połowie. 7

Joe Riley – dobrze wspierał Whalleya w pierwszej połowie. Trochę nieśmiały w defensywie w drugiej połowie. 6
Aristote Nsiala – Dziwne, że może wyglądać pochopnie w League Two dla Hartlepool, ale graj tak dobrze w dywizji powyżej. Być może korzysta z większej ochrony pomocy. 9
Mat Sadler – nie wyglądał nie na miejscu obok Nsiali, mimo że większość swojej kariery spędził na lewej obronie. 8
Junior Brown – miał dobre momenty w pierwszej połowie, kiedy podbijał boisko. Mniej komfortowo w defensywie w drugiej połowie, ale strzelił zwycięskiego gola. 7

Abu Ogogo – nie przestał biec. Łatwo zrozumieć, dlaczego fani Dagenham tak wysoko go ocenili. 9
Ryan Yates – solidny, choć niespektakularny. Oddał piłkę w niebezpiecznym miejscu, co doprowadziło do najlepszego otwarcia pierwszej połowy Southend, ale zawsze wkładaj stopę. 6

Shaun Whalley – klucz do dominacji Shrewsbury w ciągu pierwszych pół godziny z jego biegami wcinającymi się z prawej strony. Dostarczył róg dla zwycięzcy Browna. 7
Bryn Morris – połączona gra szybko na początku i ciężko pracowała przez cały czas. Jego podejmowanie decyzji i finałowa piłka mogły być lepsze. 6
Alex Rodman – większość gry Shrewsbury w pierwszej połowie poszła na przeciwną flankę, a druga połowa była o obronie, zamiast atakować. Ograniczone zaangażowanie z powodu małej winy. 5

Stefan Payne – Wykorzystał swoją moc do powodowania problemów w pierwszej połowie. W drugim żywiłem się resztkami i, co zrozumiałe, straciłem metr tempa. 6

Stephen Humphrys (na 79)
Gary Deegan (na 79)

Southend United

Christian Walton – W pierwszej połowie wykonał kilka dobrych obron. Łatwo zrozumieć, dlaczego fani Luton go ocenili. 8

Jason Demetriou – Po spokojnym pierwszym pół godzinie, dobrze wspierał ataki i zawsze ciężko walczył. Ewentualnie kilof z kiści z pola. 7
Adam Thompson – solidny występ, zawsze wyglądał na atakowanie stałych fragmentów gry. 6
Anton Ferdinand – Skomponował się w posiadaniu i nie zrobił zbyt wiele złego w defensywie, ale czasami wyglądał na trochę zblazowanego. 6
John White – jako starzejący się prawy obrońca z zawodu, nigdy nie zapewnił szerokości ataku potrzebnej Southendowi na lewej obronie. 3

Will Atkinson – kiepski występ, z wyjątkiem zręcznej gry kombinacyjnej z Demetriou pod koniec pierwszej połowy. 4
Michael Timlin – walczył o narzucenie się, szczególnie w ciągu pierwszych pół godziny. Ulepszany stopniowo, ale niezdolny do dominacji w środkach pomocy w taki sam sposób, jak kilka lat temu. 4
Ryan Leonard – powolny występ wśród znaków zapytania po jego letnim odejściu. Długie rzuty mogły być lepsze. 3
Stephen McLaughlin – Miał jeden strzał z pierwszej połowy, który został odbity wąsko szeroko, ale jego użycie piłki pozostawiało wiele do życzenia. 3

Simon Cox – Zawsze trzymał piłkę w polu do przodu, ale jego następny ruch był zawsze w bok lub w tył. Nie zapewniał cech, które mogłyby zmartwić Sadlera. 4
Nile Ranger – zdominowany przez Nsialę przez większość czasu na boisku. Kilka niebezpiecznych ujęć na początku drugiej połowy. 3

Jermaine McGlashan (lat 65) – kilka poszukiwań, biegi ukośne. Prawdopodobnie powinien był zacząć. 7