Crystal Palace 3-0 Arsenal Oceny piłkarzy:Team Player Townsend

Milivojevic świętuje z Benteke – mirror.co.uk

Bramki od Andros Townsend, Yohan Cabaye i Luka Milivojevic dali Crystal Palace oszałamiające zwycięstwo 3-0 nad Arsenalem – ale czego nauczyliśmy się z gry?

Kryształowy Pałac

Wayne Hennessey – uratował wysiłek Elneny'ego i główkę Gabriela w pierwszej połowie. Dobra dystrybucja. 7

Joel Ward – pozwolił Monrealowi prześcignąć go kilka razy w pierwszej połowie, ale poza tym był solidny. 7
Martin Kelly – jeden doskonały prześwit w polu karnym za sześć jardów po dośrodkowaniu Bellerina w pierwszej połowie. Kilka dobrych nagłówków defensywnych. 8
Mamadou Sakho – wykazał się wielką odwagą, aby zablokować pierwszą połowę próby Sancheza w władczym pokazie. 9
Jeffrey Schlupp – uciszył Walcotta w zdyscyplinowanym pokazie. Oddał piłkę w niebezpiecznym miejscu przed przerwą. 7

Jason Puncheon – asystował Townsendowi w otwierającym. Grał głębiej niż zwykle, ale wykonał robotę dla zespołu. 7
Luka Milivojevic – wykonał kilka dobrych przechwytów i odmówił miejsca przed obroną, zmuszając Ozila do opuszczenia niebezpiecznych obszarów, które lubi zajmować. Dobrze przyjął karę. 9
Yohan Cabaye – zawsze był zdolny do tej super techniki dla drugiej Palace, ale Cabaye walczył również bezlitośnie bez piłki. 9

Wilfried Zaha – cieszył się cudowną drugą połową, w której dla zabawy pokonał Monreala. Zacieśnij Cabaye na drugi. 8
Christian Benteke – wykorzystał swoją siłę i sprytne ustawienie, aby wygrywać piłki w powietrzu z kopnięć Hennesseya, czyniąc go dobrym punktem centralnym. Ocena mogłaby być wyższa przy większym tempie i lepszym strzelaniu. 7
Andros Townsend – miał rękę we wszystkich trzech bramkach, w tym strzelenie pierwszego i pomogło Schluppowi zachować spokój Walcotta. Cudownie kompletny występ. 10

James McArthur (na 74)
Mathieu Flamini (na 82)
Damien Delaney (na 88)

Arsenał

Emiliano Martinez – dobre pierwsze 10 minut, potem niepotrzebnie wyrzucił piłkę z gry i stracił wszelką pewność siebie. Oddał rzut karny za trzecią bramkę. 2

Hector Bellerín – kilka jego dośrodkowań wymagało ostatnich odpraw, a on nie trafił z woleja z tyłu. Słaba wydajność, ale nie zasługiwała na wygwizdanie po występie przed fanami na wyjeździe. 4
Shkodran Mustafi – nie mógł wygrać żadnego ze wślizgów, na które się zdecydował. Stracił całą pewność siebie podczas obrony, którą miał wcześniej w sezonie. 2
Gabriel Paulista – jego niezdecydowanie kosztowało Arsenal w otwieraczu. Jedna główka w pierwszej połowie wymagała prostej obrony Hennesseya. 3
Nacho Monreal – kilka przyzwoitych biegów w pierwszej połowie w połączeniu z Sanchezem, ale był konsekwentnie bity przez Zahę w drugiej połowie. 3

Granit Xhaka – jego jedynym dobrym podaniem była piłka dośrodkowa do strzału Welbecka. Nie zapewnił wymaganej agresji. 2
Mohamed Elneny – z dwoma siedzącymi pomocnikami, Arsenal nie miał trzecioosobowych biegaczy, którzy chcieliby wjechać do ostatniej trzeciej. Strzał Elneny'ego w ósmej minucie wymusił dobrą obronę Hennesseya. 2

Theo Walcott – anonimowy przez cały swój 69-minutowy pokaz. 1
Mesut Özil – po prostu nie wyglądał na zainteresowanego. Arsenal musi zwiększyć tempo w centralnych obszarach. 1
Alexis Sánchez – trzy sensowne strzały w pierwszej połowie, kilka dobrych piłek do Monreala i drugie dośrodkowanie do Bellerina. Nigdzie nie zbliża się do jego zwykłych standardów, ale wciąż jest najlepszym graczem Arsenalu. 5

Danny Welbeck – wygłodniały ze służby, jego jedyna chwila nadchodzi w improwizowanym, ciasny wysiłek w pierwszej połowie. 2

Aaron Ramsey (na 59) – McLintock, Adams, Vieira… Aaron Ramsey? Fakt, że rezerwowy był najlepiej przygotowany do objęcia funkcji kapitana przez ostatnie 20 minut, jest dość odkrywczy. 4
Olivier Giroud (na 60) – Wygrał kilka nagłówków, ale żaden z jego kolegów z drużyny nie uprawiał hazardu. 6
Alex Oxlade-Chamberlain (na 69) – wyglądał jasno w swoim krótkim okresie i prawdopodobnie powinien był zacząć. 6