Bristol City 4-0 Huddersfield Oceny piłkarzy:Kreatywny Cotterill

Abraham świętuje drugie urodziny Robinów – bbc.co.uk

Bristol City pomogło im przetrwać, wygrywając 4:0 z żądnym awansu Huddersfield Town. Dostali swoje cele od Lee Tomlina, Tammy Abrahamie, Aden Flint i kara Davida Cotterilla – ale jak wypadli zawodnicy obu drużyn?

Miasto Bristol

Frank Fielding – odepchnął atak Van La Parry z pierwszej połowy i odrzucił Quanera po przerwie. Dobrze się spisał, gdy został wezwany. 8

Kory Smith – skromny wkład ofensywny, ale pokazał dobrą pozycję defensywną i wykonał kilka kluczowych interwencji w ostatniej chwili w drugiej połowie. 7
Aden Flint – szybko zgasił niebezpieczeństwo. Zasłużył na swój cel, nawet jeśli charakter był bardziej wyszukany niż oczekiwano! 9
Bailey Wright – nie atakował piłki tak mocno, jak Flint, ale był cicho skuteczny. 7
Joe Bryan – mógł lepiej poradzić sobie z drugą połową wypadów Tommy'ego Smitha, ale wygrał karę od Billing. 6

Gary O’Neil – asystował przy bramce Flinta i dobrze walczył w pomocy. Jego doświadczenie uczyniło go ważną postacią podczas wielkiego wieczoru dla klubu. 9
Marlon Pack – dobrze wykonał proste rzeczy, choć oddał piłkę Brownowi w niebezpiecznym obszarze, co doprowadziło do szansy Huddersfield na 1-0. 6

David Cotterill – przypiął Lowe przez większą część gry i dostarczył kilka dobrych dostaw. Od czasu do czasu mógł użyć lewej stopy. 9
Lee Tomlin – trochę marnotrawny na początku, ale zawsze podejmował inicjatywę, aby coś się wydarzyło. Zauważył otwarcie swojego celu. 7
Callum O’Dowda – żwawy i od czasu do czasu za Smithem, choć jego śledzenie w drugiej połowie nie było tak dobre, jak przed przerwą. 7

Tammy Abraham – wykazał się sprytnym ruchem do celu i ciężko pracował przez cały czas. 8

Josh Brownhill (na 81)
Aaron Wilbraham (na 86)
Jens Hegeler (na 86)

Miasto Huddersfield

Danny Ward – chwiejny występ pogorszony przez słabą dystrybucję. 2

Tommy Smith – jego gra pozycyjna była naiwna, ale w drugiej połowie częściej wchodził prawym dołem. 4
Mark Hudson – popełnił błąd dla otwieracza Tomlina i potem wyglądał ospale. 2
Christoher Schindler – walczył bez wpływu Michaela Hefele obok niego. 3
Chris Loewe – przygwożdżony przez większą część pierwszej połowy i nie zdołał stłumić zagrożenia ze strony Cotterilla. 3

Jonathan Hogg – na szczęście, wczesne doniesienia sugerują, że jego obrażenia nie są tak poważne, jak początkowo obawiano się. Występ Huddersfielda pod nieobecność Hogga podkreślił, jak bardzo go potrzebują. 5
Aaron Mooy – kilka fajnych akcentów i przechodzi do finałowej tercji, ale nie miał swojego zwykłego wpływu na kontrolę. 4

Elias Kachunga – anonimowy w pierwszej połowie, jego jedyna chwila nadeszła, kiedy odłożył piłkę za wysiłek Van La Parry z pola karnego. 3
Izzy Brown – ukradł piłkę Packowi na jedną pierwszą połowę ucieczki, ale poza tym był cichy. 3
Rajiv van La Parra – mógł mocniej atakować flankę, ale dużo dostawać piłki, miał największe wysiłki Huddersfielda i był jednym z nielicznych, którzy próbowali sprawić, by coś się wydarzyło. 5

Nahki Wells – nie mógł dostać kopa w pierwszej połowie. Wszedł głębiej w bardziej kreatywną rolę, gdy pojawił się Quaner, ale Huddersfield przegapił swój instynkt kłusowniczy w pudełku. 4

Phillip Billing (22) – potrzebuje licencji, aby wcisnąć się w przeciwną połowę i stworzyć. Nie uzyskałem tej wolności zastępując Hogga, zamiast grać u jego boku. 2
Joe Lolley (lat 45) – dobra energia i ruch, jeśli brakuje wykończenia. Zaoferował więcej w drugiej połowie niż Kachunga w pierwszej. 6
Collin Quaner (na 67) – zaoferował punkt centralny i możliwość bezpośredniego wyjścia na drużynę broniącą prowadzenie, coś, czego Wells nie robi. Wykorzystał swoją moc, by oddać jeden lub dwa przyzwoite strzały. 6