Preston Oceny piłkarzy Bolton 0-0:Wonderful Wheater

Mavididiego, rozpoczęcie piątej gry EFL, szamotanie się z Henrykiem, który jest w swoim 18. sezonie – skysports.com

Kiedy Preston grał w pierwszej połowie derbów Lancashire, a Bolton w drugiej, ewentualny remis 0:0 był uczciwym odzwierciedleniem równowagi gry. Oto sześć rzeczy z gry.

Preston North End

Chris Maxwell – dobrze rządził swoim obszarem w pierwszej połowie i wykonał jedną lub dwie proste obrony przy minimalnym zamieszaniu, przed imponującym przystankiem Armstronga po przerwie. 7

Calum Woods – przez większość czasu dobrze radził sobie z Armstrongiem, chociaż raz został wywrócony na lewą stronę przez napastnika w drugiej połowie. Nie oferował wiele w przyszłości. 4
Paul Huntington – dobre dośrodkowanie podało się z tyłu w pierwszej połowie i było kolosalne w powietrzu, nawet jeśli nie mógł odwrócić do domu wczesnej dostawy Gallaghera z ciasnego kąta. Pod warunkiem, że Preston będzie potrzebował doświadczenia z tyłu, z kilkoma uznanymi pierwszymi drużynami. 9
Andy Boyle – jego podanie na początku mogło być lepsze i mógł strzelić zręczną głową z piłki Gallaghera, ale pod koniec pierwszej połowy wykonał jedną lub dwie dobre strzały głową i przechwyty, a od tego momentu stale nabierał pewności siebie. 7
Kevin O’Connor – popisał się dobrym dośrodkowaniem w 30. minucie, którego głową skierował Mavididi, ale po przerwie był mniej ryzykowny, częściowo z powodu drobnej kontuzji drugiej połowy, która zmusiła go do gry w sobie. 5

Ben Pearson – przez pierwsze pół godziny miał decydujący wpływ, kiedy zawsze zbierał drugie piłki. Podczas gdy był zmuszany do cofania się trochę bardziej, gdy gra się toczyła, nigdy nie stracił swojej wytrwałości i zawsze był oddany sprawie. 7
Paul Gallagher – niska intensywność gry Boltona pasowała mu w pierwszej połowie, ponieważ miał czas na wybieranie podań, a także stwarzanie zagrożenia ze strony stałych fragmentów gry. Po przerwie, tempo wzrosło, a gra go ominęła, zanim został zabrany z kwadransem na grę. 6

Tom Barkhuizen – niesamowicie efektowny przez pierwsze pół godziny i popisujący się świetnym tempem i ruchem, powodując problemy dla przeciwnego lewego obrońcy. Zniknął pod wpływem, widząc mniej piłki w ostatniej trzeciej. 5
Alan Browne – pokazał nieograniczoną energię. Czasami naciskał w ostatniej trzeciej, aby wygrać róg, innym razem krył się w defensywnej trzeciej, by oddać jeden. Chciałem być tam, gdzie była akcja. 6
Callum Robinson – momentami przerzucał się na prawą flankę, aby zapewnić przeciążenia i pokazywał kilka fajnych chwytów, ale inni gracze byli bardziej wpływowi w pozytywnej pierwszej połowie Prestona i mówi się, że był pierwszym człowiekiem, który został usunięty. 4

Stephy Mavididi – chętnie biegaczka przez pierwszą połowę, kiedy albo naciskał Beeversa, albo próbował przejechać za nim po podniesieniu piłki w połowie obrotu. Ta mentalność wszechogarniająca być może przeszkodziła mu w drugiej połowie, kiedy nic nie zostało w zbiorniku. 4

Daryl Horgan (on 68) – jeden lub dwa miłe akcenty, ale brakowało mu wybuchowych przypływów prędkości, które byłyby idealne w chaotycznym charakterze zawodów. 5
Daniel Johnson (lat 75) – nie do końca potrafił dostosować się do tempa gry. 4
Josh Harrop (lat 82) – nie brakowało energii, ale wydawał się niechętny do używania lewej stopy, co czasami spowalniało sprawy. 5

Bolton Wędrowcy

Ben Alnwick – jego próby odnalezienia Madine niemal każdym rzutem od bramki w pierwszej połowie nie pomogły w grze Boltona, ale wyzdrowiał po wczesnej klapie, aby uratować przed Gallagherem, Robinson i Browne. 6

Mark Little – w pierwszej połowie był czasami jedynym graczem, który chciał wywierać nacisk na piłkę – w drugiej wykonał kilka mocnych ruchów, które nie zostały nagrodzone. Gdyby dano mu swobodę częstszego posuwania się naprzód, Wędrowcy mogliby mieć więcej radości. 6
David Wheater – wykonał kilka dobrych defensywnych nagłówków, które pomogły Boltonowi pozostać w grze, gdy byli pod kosą i dominowali przez cały czas. Nie jest to jednak wykonawca rzutów wolnych! 9
Mark Beevers – zmagał się z tempem Mavididi w pierwszej połowie, ale po przerwie poczuł się bardziej komfortowo z wypożyczonym z Arsenalu. 7
Antonee Robinson – przez pierwsze pół godziny nie mógł zbliżyć się do Barkhuizena i wyglądał nieśmiało w defensywie. Wstaw kilka ładnych krzyżyków po przerwie, ale bez odpowiedniej ochrony, Preston mógłby pomyśleć, że mogli go przetestować więcej. 4

Darren Pratley – nie oddał piłki wystarczająco wcześnie w pierwszej połowie, ale po przerwie narzucił sobie znacznie więcej, kiedy wykonał kilka trudnych wyzwań. 5
Karl Henry – odebrał żółtą kartkę w ciągu pierwszych dwóch minut i od końca pierwszej połowy, grał w sobie. Stał się odważniejszy po przerwie i miał chrapliwy pęd dalekiego zasięgu, który przeleciał tuż nad nim. 5

Sammy Ameobi – najbardziej żywiołowy gracz Boltona, nawet w pierwszej połowie, kiedy otwierał przed Velą. Ukończył mnóstwo dryblingów i mógł być kluczem do szans na przeżycie swojej drużyny. 6
Josh Vela – jego scenografie nie należały do ​​najlepszych. Miał największy wysiłek w pierwszej połowie, strzelając lewą nogą, ale mógł być bardziej wpływowy z głębszej roli. 3
Adam Armstrong – starał się uciec przed uwagą Woodsa, jednym oswojonym strzałem w pierwszej połowie w bramkarza. Ożyli, aby zapewnić Maxwellowi największą próbę wieczoru w drugiej połowie, ale to była jedna chwila w 90 minut – grać szeroko, musi być bardziej czujny poza posiadaniem. 3

Gary Madine – nie otrzymał najlepszej obsługi. Nie jest to typ napastnika, który lubi wbiegać z tyłu i tylko na krótkie okresy wbijał w niego piłki z dobrych obszarów. Często wygrywał pierwszą piłkę, tak jak zrobił to trzy razy w ciągu pierwszych 60 sekund, tylko po to, by zostać wypartym z powodu braku wsparcia. To nie jego wina, że ​​Bolton nie zdobył bramki. 5

Will Buckley (na 72) – wyglądał żywo i wstawił kilka dokuczliwych krzyżyków, pomagając jego stronie wykończyć przednią stopę. 7