Bradford City 0-0 Shrewsbury Town Oceny piłkarzy:Whalley imponuje

Toto Nsiala dokonał kilku dużych rozliczeń – chroniclelive.co.uk

Remisu Bradford City 0:0 z Shrewsbury Town nie można było przypisać braku ofensywy z obu stron; oto nasze oceny graczy z gry.

Kogucie

Colin Doyle – odrzucił Nolana z bliskiej odległości w drugiej połowie, nawet jeśli miał szczęście, że nie musiał się zbytnio naciągać przy niektórych obronach. 6

Tony McMahon – wykonał rzut wolny nad poprzeczką w pierwszej połowie i na początku wykonał jedną lub dwie ładne dostawy. Nie najszybszy, ale rozsądnie brzmi defensywnie. 7
Nat Knight-Percival – zwyczajowo chwali się środkowego obrońcę po czystym koncie, ale Knight-Percival nie do końca przekonuje. Wygląda na wystarczająco potężnego gracza, ale czasami wydawał się mieć skłonność do poślizgu lub nie do końca narzucać się w niebezpiecznej sytuacji. 4
Matthew Kilgallon – zdominował Stefana Payne'a przez większą część pierwszej połowy i raz czy dwa uratował lewego obrońcę. Czasami proszony o wykonywanie pracy dwóch graczy. 8
Stephen Warnock – kilka fajnych, zapętlonych dośrodkowań na początku, ale jego brak tempa i zwinności szybko zostały ujawnione. Można by pomyśleć, że będzie musiał zaoferować coś więcej niż tylko przywództwo i doświadczenie, aby pozostać częścią tej strony. 3

Alex Gilliead – ciężko pracował i wykonał kilka dobrych przechwytów w pierwszej połowie, a następnie kilka fajnych biegów na późniejszych etapach. Produkt końcowy nadal wygląda na odrobinę ograniczony; można się zastanawiać, czy lepiej nadaje się do roli skrzydłowego. 6
Callum Guy – dążenie jest, jak widzieliśmy, kiedy uruchomił prasę, ale trudno zobaczyć, gdzie pasuje. Wydaje się, że brakuje mu fizyczności, by odgrywać rolę trzymającą, i technicznej finezji, by grać dalej. 4
Timothee Dieng – w pierwszej połowie, jego fizyczna obecność unieważniła zagrożenie Nolana i zmusiła Shrewsbury do wykonywania większości ataków na rozległych obszarach. Nie tak mocny po przerwie i po czerwonej kartce zwiększony nacisk na podania do przodu, widzieliśmy jedno lub dwa ograniczenia w jego grze. 6
Tyrell Robinson – wyglądał na bardziej pewnego siebie w walce z Boltonem, gdy przestrzeń otworzyła się po czerwonej kartce. Kiedy jednak w pierwszej połowie wepchnął piłkę szeroko, trudno było uniknąć wrażenia, że ​​poprzedni skrzydłowi Bradforda mogli być bardziej produktywni. 5

Charlie Wyke – ciężko pracował, aby wywrzeć nacisk na środkowych obrońców rywali iw tym sensie skorzystał na tym, że pomocnik był bliżej niego niż widzieliśmy w Blackburn. Mógłby wykorzystać jego obecność z jeszcze większym skutkiem, gdyby miał nieco lepszą obsługę. 5
Kai Brunker – postawił się i wrzucił ładną piłkę do Robinsona w przejściowym ataku pierwszej połowy, wygrywając w trakcie rzut wolny. Ponieważ zarówno on, jak i Wyke są tak bardzo zmotywowani do wygrania pierwszej swobodnej piłki, Bradfordowi czasami brakowało napastnika podnoszącego kawałki. 6

Adam Chicksen (na 73) – stabilny i niezawodny lewy obrońca, ale niekoniecznie kogoś, kto straszy 10 mężczyzn w końcowych etapach. 4
Omari Patrick (na 76 lat) – trochę więcej energii, ale niewiele więcej – fakt, że Shay McCartan pozostał na ławce, wydaje się wymowny. 5

Salop

Dean Henderson – jedna lub dwie ładne interwencje w pierwszej połowie. Wydaje się być jednym z bardziej pewnych siebie bramkarzy, jakich Shrewsbury miał – chociaż, jak widzieliśmy w przypadku kontuzji, ta pewność może być od czasu do czasu niewłaściwa! 6

James Bolton – zdyscyplinowany taktycznie. Nie oferował zbyt dużej szerokości ze względu na charakter konkursu, ale jego defensywna staranność sprawiła, że ​​wykonał kilka ważnych prześwitów na tylnych słupkach. 5
Aristote Nsiala – prawdopodobnie szczęśliwy, że nie został odesłany do wyzwania w pierwszej połowie, co podkreślało okazjonalną wadę jego potężnej obrony przedniej stopy. Jednakże, dokonał też kilku ważnych prześwitów w odważnym pokazie. 8
Mat Sadler – wydawał się bardziej konserwatywny niż Nsiala. Jeśli miała się toczyć bitwa, miał tendencję do skorzystania z opcji bezpiecznej zgody, aby scedować terytorium, zamiast próbować od razu wygrać pojedynek. 7
Omar Beckles – jego głupia wyprawa po drugą żółtą w ciągu godziny zrujnowała poza tym schludny występ. Wygląda na to, że opanowanie, które widzieliśmy u niego w Accrington, pomogło wygładzić przejście od środkowego obrońcy do lewego obrońcy. 4

Bryn Morris – starał się narzucić się na początku, ale w połowie gry były zaklęcia, kiedy naciskał inteligentnie, czego jeden lub dwóch z jego bardziej atakujących kolegów z drużyny nie był w stanie zrobić. 5
Ben Godfrey – nie w swojej najlepszej defensywie w pierwszej połowie, kiedy pozwolił swojemu człowiekowi uzyskać wolną główkę z rzutu rożnego na początku. Po przerwie opanowało się jednak i wkopało się w finał. 5

Shaun Whalley – stała. Chciał grać piłką do przodu – jak widzieliśmy z cudownym podaniem na pierwszą połowę szansy Nolana – i potem zawsze był w ruchu, nawet jeśli jego wykończenie mogło być lepsze. Sprawiło, że Warnockowi piekło. 8
Jon Nolan – jego brak fizyczności przeszkadzał mu momentami w pierwszej połowie i mógłby przy kilku okazjach radzić sobie lepiej, ale jego wpływ przez 15 minut po przerwie zbiegł się z bardziej spójnymi atakami Shrewsbury. Wydaje się, że kiedy gra dobrze, tak samo zespół. 6
Alex Rodman – pokazał przebłyski tego, co potrafi w ciągu pierwszych 60 minut, z jego potężnymi biegami do centralnych obszarów. Jakość jego strzelania pozostawiała trochę do życzenia, przed ostatnim pół godziny, które wymagało od niego przyglądania się wolnej pozycji lewej obrońcy, utrudniając jego potencjał ofensywny. 6

Stefan Payne – nie wygrał zbyt wielu swoich indywidualnych bitew, szczególnie w pierwszej połowie, co było problematyczne, biorąc pod uwagę bezpośredni charakter konkursu. Fajny manekin dla dużej szansy Nolana w drugiej połowie, ale były człowiek z Dover miał lepsze gry. 3

Carlton Morris (na 63) – jego ciężka praca zajmowała przeciwnych środkowych obrońców, podczas gdy Salop miał 10 mężczyzn, pomagając w ten sposób opóźnić ciągłą presję Bradforda do ostatnich 10 minut. 6
Lenell John-Lewis (81) – nie miał odpowiedniej szansy na pokazanie swoich umiejętności ofensywnych. 5