Man City 0-0 Stoke Oceny piłkarzy:Uparty Shawcross

Sfrustrowany KDB – skysports.com

Uparty pokaz defensywny sprawił, że Stoke City utrzymało Manchester City w bezbramkowym remisie, mimo spóźnionego rajdu od gospodarzy. Ale jak oceniają zawodnicy obu drużyn?

Manchester

Willy Caballero – jedna ostra interwencja Dioufa na początku i prostsza od Martinsa Indi, w inny sposób nieprzetestowane. 5

Bacary Sagna – wcześnie zmagał się z Sobhi. Jego odbieganie od piłki w drugiej połowie było bardziej ryzykowne niż w pierwszej, co pomogło De Bruyne'owi. 5
Nicolas Otamendi – jedna dobra piłka przestrzelona dla De Bruyne tuż przed przerwą i opanowana w posiadaniu. 6
Aleksandr Kolarov – jego znak firmowy, Potężny rzut wolny był celny, a najbliższe City było w pierwszej połowie. Miałem solidną grę. 7
Gael Clichy – nie występował wystarczająco często, by wspierać Sane'a w pierwszej połowie, ale poprawiła się po przerwie. 6

Fernandinho – ładnie rozegrał raz dwa, aby stworzyć szansę dla Silvy, ale poza tym nie zapewnił sobie obrony w grze, z piłką lub bez. 3
Yaya Touré – jeden lub dwa mocne przejazdy, ale czasami trafiał na korki, a jego podanie do przodu pozostawiało wiele do życzenia. 4
Kevin De Bruyne – cisza do czasu przybycia Silvy i jego przejścia na prawe skrzydło. Po tym, był mocno zaangażowany i wywiercił kilka dobrych krzyży. 7

Jesús Navas – brak biegaczy wpadających do pola karnego, gdy był gotowy do dośrodkowania, oznaczał, że albo czekał na nich zbyt długo, albo jego dostawy trafiły do ​​przeciwnego środkowego obrońcy. 4
Leroy Sané – żywy występ, który poprawił się, gdy Clichy zaczął iść do przodu. Czasami jednak brakuje produktu końcowego i powinien był pogrzebać tę szansę na końcu. 6
Sergio Agüero – często w pierwszej połowie zmuszony do wejścia w głębokie rejony. Miałem kilka dobrych okazji po przerwie, jeden z nich sam stworzył. Rozczarowujący pokaz jego wysokich standardów. 3

David Silva (na 57) – po tym, jak wszedł, City stopniowo przechodziło od powolnego sondowania do atakowania ostatniej trzeciej części. Był w centrum wszystkiego. 8
Kelechi Iheanacho (z 76.) – wyglądał na odrobinę straconego. 4

Stoke city

Lee Grant – wystarczyło zrobić jeden zapis całej gry, z rzutu wolnego Kolarowa. 5

Phil Bardsley – zachował spokój Sane'a w pierwszej połowie, ale okazało się to trudniejsze w drugim, kiedy musiał poradzić sobie z nakładającymi się biegami Niemców i Clichy. 5
Ryan Shawcross – dostał kartkę w pierwszej połowie, ale wykonał kilka kluczowych przechwytów w obronie w nie bezsensownym pokazie. 9
Bruno Martins Indi – dobry występ, jeśli zostanie zepsuty przez chybione prawdopodobnie najlepszą szansę Stoke'a w pierwszej połowie. 8
Erik Pieters – zgłosił się do pomocy w tworzeniu lepszych debiutów Stoke w pierwszych 20 minutach, ale na późniejszych etapach zmagał się z biegami De Bruyne'a. 6

Mame Biram Diouf – prawdopodobnie najlepszy atakujący gracz Stoke'a w pierwszej połowie i dobrze odciął dostawę Sane'owi. Jedno lub dwa uderzenia wpłynęły na jego występ w drugiej połowie i trzeba było go szybko zdjąć. 7
Geoff Cameron – prowadził show w pierwszej połowie, ale później został wciągnięty w szerokie obszary, co otworzyło luki. 7
Joe Allen – odegrał wpływową rolę w silnej pierwszej połowie Stoke, ale zabrakło mu energii, gdy pojawił się Whelan i został poproszony o odegranie bardziej zaawansowanej roli. 6
Ramadan Sobhi – jeden lub dwa dobre wczesne biegi, ale później zniknął. Kiedy nie miał swojego tempa, brakowało mu technicznego nosu, by to zrekompensować. 3

Jonathan Walters – ciężko pracował i dobrze wcześnie trzymał piłkę, ale zmęczony w późniejszych stadiach, kiedy był mało usług. 4
Saido Berahino – nawiązał dobre kontakty z Waltersem i odpowiedział na kilka znaków zapytania dotyczących jego aplikacji. W dużej mierze żywił się resztkami. 5

Ibrahim Afellay (na 69) – brakowało mu stopnia defensywnej dyscypliny. Odejście Dioufa nie pomogło sprawie Stoke'a. 4