Millwall 0-0 Scunthorpe Oceny piłkarzy:zezwolenia Clarke'a

Morison walczy z Wallace’em – skysports.com

Millwall miał dłuższe okresy presji w półfinałowym pierwszym meczu play-off League One ze Scunthorpe, ale żadna ze stron nie mogła przełamać impasu. Oto jak ocenili zawodnicy obu drużyn.

Millwall

Jordan Archer – przez cały wieczór oddał tylko jeden celny strzał, rzut wolny z dużej odległości, który trafił prosto w niego. 6

Shaun Cummings – miał tendencję do wybijania piłki prawym skrzydłem, zamiast przekazywać to krótko. Ranny w 62 minuty. 6
Byron Webster – wygrał wszystko w powietrzu i zdominował Paddy Madden. 8
Shaun Hutchinson – łatwo powstrzymał Toneya. On i Webster nie byli zbyt często proszeni o obronę swojego pola. 7
Tony Craig – sprytnie obronił swoje stanowisko. Używał piłki podobnie jak Cummings:„Żadnych bzdur, uderz do przodu wcześnie. 7

Jed Wallace – dobre dostawy z głębin i grał w Gregory’ego jeden na jednego. Mógł częściej zajmować pozycje strzeleckie. 6
Nadjim Abdou – skutecznie wykorzystał swoją moc bez piłki, ale wraz z nim spowolnił grę, zbyt często przechodząc do tyłu. 4
Shaun Williams – klasa wyżej w pierwszej połowie, ale ciszej po przerwie. 6
Shane Ferguson – zagrożenie ze strony stałych fragmentów gry, zwłaszcza w pierwszej połowie. Mógł zaoferować więcej w otwartej grze. 5

Steve Morison – zdobył pierwsze piłki w pierwszej połowie i dobrze wykorzystał swoje zdolności w powietrzu. Poziomy energii spadły w ostatnich etapach. 6
Lee Gregory – wykorzystał swoje tempo pracy, aby w pierwszej połowie zwiększyć swój zespół. Nie oferował jednak zbyt wiele z piłką, przegapił kluczową szansę jeden na jednego i późno się zmęczył. 4

Mahlon Romeo (na 62) – oddał jeden celny strzał i wygrał kilka rzutów wolnych. 6
Aiden O'Brien (na 74)

Scunthorpe United

Joe Anyon – nie miał wiele do zrobienia, ale to, co zrobił, było niezbędne. Silna obrona jeden na jednego przed Gregorym w ważnym momencie gry.

Jordan Clarke – trzy ważne przebicia w pierwszej połowie z własnego pola karnego, aby uniemożliwić Millwallowi zdobycie gola. Czasami wyciągał Scunthorpe'a. 9
David Mirfin – kilka dobrych strzałów w defensywie. W pierwszej połowie zmuszony do paniki, ale koniecznej przerwy. 8
Murray Wallace – po nerwowym starcie, w którym musiał oddać dziwny zakręt, Wallace rósł w siłę. 8
Conor Townsend – jeden naiwny strzał głową nad własną bramką w pierwszej połowie. Jeden solo wbiega na terytorium przeciwnika po przerwie, ale, co zrozumiałe, nie miał wolności, by grać w swoją naturalną grę. 5

Neal Bishop – oddał piłkę Wallace’owi przed wielką szansą Gregory’ego, ale pomógł w defensywie. 6
Stephen Dawson – zawsze wydaje się być nadużywany w Millwall, jednak ich fani pokochaliby go, gdyby grał dla nich. Typowo odważny pokaz z jednym lub dwoma odważnymi ruchami, aby podnieść swoją stronę na boisku. 8
Jamie Ness – anonimowy przez większą część konkursu. Nawet bez piłki czasami wyglądał jak pasażer. 3
Josh Morris – kilka razy wpadł w korki, ale brakowało mu posiadania. 3

Ivan Toney – nie wykorzystał swojej ramy tak dobrze, jak mógł to zrobić w pierwszej połowie, ale potrzebował większego wsparcia. 2
Paddy Madden – brakowało mu tempa pracy swojego przeciwnego numeru. Bez usługi, Instynkt kłusowniczy Maddena nie mógł się ujawnić. 2