Cheltenham Town 1-3 Colchester United Six Things:Norris strzela U do zwycięstwa

John McGreal – eadt.co.uk

Po zadziornym spotkaniu Colchester United wygrał 3-1 z Cheltenham Town 3-1 dzięki golu Luke'a Norrisa i karnemu Harry'emu Pellowi. Oto nasze oceny graczy z meczu.

Energia Cheltenhama

Odkąd Russ Milton przejął dozorcę, nie można było kwestionować wysiłków po stronie Cheltenham; w rzeczywistości, w pierwszej połowie, prawie za bardzo się starali. Przed Nigelem Atanganą, który miał świetną grę w roli trzymającej, było trzech atakujących pomocników i dwóch napastników, którzy wszyscy próbowali wpłynąć na sytuację w zatłoczonych obszarach. Robinom brakowało odrobiny spokoju na środku parku, by zdjąć ciężar z Atangany i uczynić ich mniej podatnymi na kontrataki.

Orteza Norrisa

Colchester miał dwubramkową przewagę w przerwie, ale nie chodziło o to, że nieustannie rozrywali Cheltenham – obrońcy gospodarzy Johnny Mullins i Will Boyle byli w głównej mierze solidni. Raczej, były bardzo kliniczne w scenariuszach z martwą kulą. Harry'ego Pella, wraca do swojego starego klubu, zdobył karę od Atangany, którą wysłał Luke Norris. który zdobył 14 goli dla Swindon w zeszłym sezonie i w połowie pierwszej połowy poprawił swój sezonowy wynik do czterech. napastnik, kto nie miał najbardziej zajętych gier w otwartej grze, ukończył swoją klamrę doskonałym rzutem wolnym, na który nikt w czerwieni i bieli nie mógł nic zrobić, a następnie dzikie uroczystości.

Odrodzenie inspirowane miotłą

Przez 20 minut na początku drugiej połowy, Lewy skrzydłowy Cheltenham, Ryan Broom, spowodował wiele problemów na lewym skrzydle; Ryan Jackson potrzebował dużej pomocy w defensywie od Pella, aby zwalczyć swoje zagrożenie. Cheltenham otrzymał jeden z powrotem, gdy Kevin Dawson wiercił do domu z krawędzi pudełka, ale ich ofensywna gra mogła zrobić z nieco większą różnorodnością. Bez atakującego prawego obrońcy, który oferowałby szerokość – Jordon Forster jest opcją konserwatywną – nadmiernie polegano na Broomie, przynajmniej dopóki Tyrone Barnett nie zaoferował im możliwości wyjścia bezpośrednio z głębin.

Pell nawiedza stary klub

Odwiedzając środkowych obrońców Frankie Kent, Tom Eastman i Luke Prosser dobrze znosili jednak presję; chociaż w drugiej połowie nie wyglądali na zagrożenie, sprawili, że gra była bezpieczna w 88 minucie; po upadku Sammie Szmodics, Pell uderzył z miejsca. Pomocnik otrzymał kij od fanów Cheltenham, którzy mogli być niezadowoleni z jego letniej zmiany, ale:na jego rachunek, jego wyciszone świętowanie pokazuje, że nawet gdyby musiał podjąć rozsądną decyzję zawodową, zachowuje szacunek dla swojego byłego klubu.

Zmiana w Cheltenham

Milton zrobił dobrze, aby pobudzić graczy, ale po okresie bezpośredniego futbolu pod wodzą Gary'ego Johnsona, to jest strona Robins potrzebująca świeżych pomysłów. Wszystko wskazuje na to, że prezes Andy Wilcox chce sprowadzić klubową legendę – kogoś, kto może szybko zdobyć kibiców na boisku. To ważne, pomimo, że nowy człowiek wykazał się przenikliwością menedżerską – Jerry Gill może być dobrą opcją po obiecującym występie na szóstym poziomie z Bath City. Z przetrwaniem coraz bardziej wyglądającym na dobry sezon, Cheltenham nie może sobie pozwolić na marudzenie.

Nowe U

Tak często, związaliśmy z Colchester United klub, który jest zbyt lojalny wobec swojej młodzieżowej filozofii, zespół, któremu brakuje fizyczności i pragmatyzmu, by dostosować się do opozycji. Zmienili się. Chociaż The U pokazali wcześniej w sezonie przeciwko Port Vale i Crewe, że potrafią zaimponować płynną grą, gdy wymaga tego sytuacja, ich występ na Whaddon Road pokazuje, że nabyli talent do wygrywania meczów, niekoniecznie grając tak, jak chcieliby, przez 90 minut. Przed nami długa droga, oczywiście, ale wydaje się, że Colchester ma zdolność przystosowania się do utrzymania pozycji w pierwszej siódemce.

[Cheltenham Town 1-3 Colchester United Six Things:Norris strzela U do zwycięstwa: https://pl.sportsfitness.win/lekkoatletyka/piłka-nożna/1018038600.html ]