Accrington Stanley 0-1 Gillingham Six Things:Mistrzowska klasa Bonham prowadzi Gills do zwycięstwa

Stadion Wham – www.accringtonstanley.co.uk (kredyt:Anthony Greenwood, Neila Broadhursta, John Hurst i Steve Bingham (

Gillingham odniosło swoje pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie, ponieważ połączenie świetnego gola Regana Charlesa-Cooka i mistrzowskiej klasy bramkarza Jacka Bonhama zapewniło im zwycięstwo 1:0 na Accrington Stanley. Oto sześć rzeczy ze starcia w East Lancashire.

Nawet pierwsza połowa

W pierwszej połowie, Gillingham operował wysoko na boisku przez dłuższy czas i miał więcej zalet terytorialnych, ale Stanley wyglądał bardziej ekscytująco w ostatniej trzeciej. Gillingham wymusił zatrzymanie i bloki strzałem z tyłu Jacka Tuckera z pływającego dośrodkowania Regana Charlesa-Cooka, przed wysiłkiem Marka Byrne'a spoza pudła. Stanleya, agresywna w prasie, trafić w słupek przez nieformalnego Colby'ego Bishopa po prawym skrzydle wpływowego Sama Finleya, który na początku dobrze grał z prawicowym Jordanem Clarkiem Callumem Johnsonem.

Prasa Gillinghama

Gillingham stał się bardziej widoczny w prasie w połowie pierwszej połowy. Regan Charles-Cook i Mark Byrne są z zawodu środkowymi pomocnikami, zaletą jest to, że oni, Byrne zwłaszcza, łatwiej było wesprzeć pracę nie będącą w posiadaniu, gdy zdyscyplinowany Alfie Jones i agresywny Stuart O’Keefe zdobyli chwyt na środku pola. Ich praca zmusiła Stanleya do długiej pracy, chociaż ani Bishop, ani Offrande Zanzala nie reprezentują powietrznych punktów odniesienia. Wadą systemu Gillinghama było jednak to, że brakowało im naturalnej szerokości, a więc mimo że Stanley nie kontrolował pierwszej połowy, gospodarze mogli jeszcze stworzyć większe szanse. Podążając za precyzyjnym lewicowym krzyżem z imponującego Jerome'a ​​Opoku, Główka Bishopa wymusiła obronę Jacka Bonhama w 27. minucie, zanim finisz Zanzali z bliskiej odległości został odrzucony trzy minuty później.

Definiowanie drugiej połowy minuty

To był spokojny początek drugiej połowy, ale ożył, gdy Zanzala zobaczył jeden na jeden strzał uratowany, zanim Bishop trafił w słupek. następnie Sean McConville, Opoku i Séamus Conneely nie byli w stanie dokonać konwersji z korzystnych pozycji z powodu chaotycznej kombinacji bloków, przystanki i odprawy. Bohaterskie wyczyny Gills zostały nagrodzone chwilę później, kiedy Regan Charles-Cook została wypuszczona w kosmos na krawędzi pudełka i wyprodukowała jakość, która zwinęła się w odległy róg. Charles-Cook miał wtedy w grze spokojną łatkę, ale ten finisz pokazał, dlaczego Evans lubi go wysoko na boisku – może zmienić grę.

Czy można pokonać Bonhama?

Stanley kontynuował testowanie Bonham, z potężnym strzałem głową Marka Hughesa z prawego rogu McConville'a, który został dobrze zatrzymany przez rekruta Brentford, który miał wspaniałe popołudnie. Bramkarz zaprzeczył atakowi z tyłu po rzucie wolnym rezerwowego Joe Pritcharda, po czym oddał strzał skręcającego się Jordana Clarka, następnie uratował przed samym Pritchardem na bliskim poście w niezwykłym występie w drugiej połowie.

Stanley pechowiec

Accrington Stanley został tutaj pokonany, ale mogą czerpać otuchy z faktu, że stanowili większe zagrożenie dla bramki niż ich goście; bez kontroli, koniecznie, kiedy mecz był bezbramkowy, nadal wyglądali ekscytująco i przedsiębiorczo, wtedy kiedy byli w tyle, mieli po prostu pecha, że ​​przeciwny bramkarz był po prostu opętany – to da im dalszą nadzieję, że mogą pozostać konkurencyjni w tej lidze. Indywidualne występy niedawnych rekrutów Opoku i Alese były niezwykle zachęcające, podobnie jak popis Finleya w środku pola, więc pomimo straty, 20 strzałów na bramkę po południu daje im pozytywy.

Gillingham kończy ich suszę

To była pierwsza wyjazdowa wygrana sezonu dla Gillingham, którzy byli niczym, jeśli nie popełnili; widzieliśmy ich spójne tłoczenie w pierwszej połowie, następnie heroiczny, ostatnia deska obrony w drugiej. Z jednej strony, Drużyna Steve’a Evansa miała trochę szczęścia, że ​​Bonham był w formie, ale z drugiej strony zremisowali pięć z pierwszych siedmiu na trasie i nie wypadli z wielu gier, których nie wygrali – pomijając Oxford – więc może przysługiwało im trochę fortuny. Czy mogą wykorzystać tę wygraną jako trampolinę do awansu w górę tabeli? Być może, ale nadal nie pokazali się na tyle, by zasugerować, że zakończą grę w pierwszej połowie.

[Accrington Stanley 0-1 Gillingham Six Things:Mistrzowska klasa Bonham prowadzi Gills do zwycięstwa: https://pl.sportsfitness.win/lekkoatletyka/piłka-nożna/1018038450.html ]