Cheltenham Town 1-3 Colchester United Oceny piłkarzy:Atangana imponuje

John McGreal – eadt.co.uk

Po zadziornym spotkaniu Colchester United wygrało 3-1 z Cheltenham Town 3-1 dzięki golu Luke'a Norrisa i karnemu Harry'emu Pellowi. Oto sześć rzeczy z gry.

Miasto Cheltenham

Scott Flinders – były zawodnik Hartlepool jest prawdopodobnie jednym z najlepszych bramkarzy w League Two i wyróżniał się w pierwszych pięciu meczach. Nie należy winić za to, że Cheltenham stracił trzy gole; bez wstydu z powodu dwóch rzutów karnych i grzywny z rzutu wolnego. 5

Jordon Forster – Szkot grał dużą część poprzedniego sezonu na środku obrońcy, zanim doznał długotrwałej kontuzji; tutaj, brak nowego podpisu Sean Long widział go jako zastępcę na prawym obronie. Podczas gdy Forster dominował w powietrzu, nie był wystarczająco pewny posiadania piłki, by zaatakować flankę i w okresie drugiej połowy nacisku, oznaczało to, że gra Cheltenhama poszła na drugą stronę. 4
Johnny Mullins – były człowiek z Luton jest jednym z nielicznych nowych piłkarzy w Cheltenham, którzy zdobyli pierwsze miejsce, dodanie bardzo potrzebnego doświadczenia i pewności do backline, który w zeszłym roku wyglądał niekonsekwentnie. Można śmiało powiedzieć, że Cheltenham może stracić mniej w tym roku, a ich obronie nie należy obwiniać za ustępstwo trzech bramek. Czasami trzeba było uderzyć bardziej w posiadanie Barnetta. 6
Will Boyle – wzrost byłego człowieka z Huddersfield może sprawić, że stanie się prawdziwym zagrożeniem ze stałych fragmentów gry. Podczas gdy jego forma w zeszłym sezonie była trafiona i chybiona, wydaje się, że jego umiejętności wysuwają się na pierwszy plan z bardziej doświadczonym partnerem obok niego. 7
Tom Field – lewy obrońca dołączył do wypożyczenia z Brentford w piątek i został zmuszony do pierwszego startu dzień później, ze względu na problem z kondycją Chrisa Husseya. 21-latek, który jest bardzo zaawansowany technicznie, pracuje nad staniem się silniejszym i bardziej defensywnym; to powinno towarzyszyć regularnej piłce nożnej na Whaddon Road. Field był czasami wcześnie złapany z pozycji, jak widzieliśmy w czołówce do otwieracza, ale wspierał Brooma długo po przerwie. 5

Nigel Atangana – agresywny zdobywca piłki, w skromnej opinii tego bloga, od jakiegoś czasu jest jednym z najbardziej niedocenianych graczy w League Two. Tak, czasami opuszcza swoją pozycję – i był odrobinę pochopny, gdy oddał wczesną karę – ale często w rezultacie wykonywał dobry wślizg, a jego podania były pozytywne. 8

Kevin Dawson – jego dążenie było nie do zakwestionowania, a jego ruch był momentami przyzwoity, ale czasami brakowało mu końcowej jakości, aby zmaksymalizować pozycje, na które się dostał. Strzelił gola Cheltenhama, w uczciwości. 5
Jacob Maddox – jak można by się spodziewać po wypożyczonym uczącym się w młodzieżowym składzie Chelsea, Maddox miał szybkie stopy w ciasnych miejscach. Jego jakość posiadania była jednak ograniczona i czasami był zbyt chętny do wciskania się w zatłoczone strefy, zamiast zejść kilka jardów głębiej i pomóc w postępowaniu kontrolnym Atangany – potrzebowaliśmy tego więcej, będąc najbliżej drugiego środkowego pomocnika w boku. Ten niski wynik nie oznacza, że ​​zrobił to, co mógł zrobić źle, ale to, co może zrobić, nie było tym, czego Cheltenham potrzebował w systemie. 4
Ryan Broom – absolwent akademii Bristol Rovers, może grać w dowolnym miejscu na dowolnej flance, dodając tempa i bezpośredniości. Nie tylko sprawiał ciągłe problemy przez 20 minut na początku drugiej połowy, wygląda też świetnie na sportowca; w pierwszej połowie był kontuzjowany przez kilka minut, chwilę później, wbiegłem do połowy boiska, aby rzucić mocne wyzwanie. 8

Manny Duku – Holender z pewnością zasłużył sobie na strzał w EFL po trzech latach w non-ligowej grze z łączną pięcioma klubami, ale można śmiało powiedzieć, że to nie był jego dzień. Powinien zostać wysłany za straszliwe wyzwanie przeciwko Eastmanowi i został przegrany w połowie drugiej połowy. 4
Sam Jones – być może jaśniejszy z dwóch napastników, Jones miał najlepszy wysiłek Cheltenhama w pierwszej połowie, toczenie piłki tuż obok odległego słupka tuż za polem karnym. W drugiej połowie dobry ruch w lewy kanał. 7

Kelsey Mooney (na 54) – wiadomo, że wypożyczony Aston Villa ma rozsądne ramy, ale nie miał zbyt dużego wpływu na postępowanie; Chociaż, można się tego spodziewać, biorąc pod uwagę jego brak doświadczenia w grze seniorów. 5
Tyrone Barnett (na 78) – wypożyczony z Port Vale zaoferował prawdziwą fizyczną prezencję i przysporzył Kentowi problemów. Gdyby przyszedł, kiedy Mooney to zrobił, możemy patrzeć na inny wynik. 7
Kalvin Kalala (z 89) – pokazał swoje szybkie stopy w swoim krótkim czasie na boisku. 6

Colchester United

Dillon Barnes – bramkarz nie był testowany tak bardzo, jak mógłby się spodziewać, w stosunku do presji, z jaką zmagał się Colchester, ale mógł czuć, że mógł zrobić lepiej z celem Dawsona. Długo szukałem Nouble'a ze swoimi kopnięciami od bramki, a czasem Mandron po tym, jak się pojawił. 5

Frankie Kent – ​​dowodził w mniej więcej pierwszej godzinie i stanowił zagrożenie w polu przeciwnika, ale być może życie stało się trudniejsze, gdy pojawił się Barnett. Jeden lub dwa ważne bloki po przerwie. 7
Tom Eastman – solidny występ, w którym walczył dalej, mimo że w pierwszej połowie trafił na kiepskie wyzwanie ze strony Duku. Jedna lub dwie dokładne kule ukośne do Nouble. 7
Luke Prosser – były obrońca Southend walczył z kontuzjami w ostatnich latach, ale wydaje się, że wyzdrowiał, aby stać się kluczowym człowiekiem dla The U. 7

Ryan Jackson – imponujące strzały byłego prawego obrońcy Newport przyczyniły się do dwóch goli Colchester w tym sezonie. Chociaż w tym roku pokazał, że jest w stanie uzyskać dystans podczas długich rzutów, przy tej okazji nie doprowadziły do ​​wyraźnych szans. Dobrze wspinał się po skrzydle w pierwszej połowie, ale po przerwie był bardziej rozciągnięty, kiedy potrzebował pomocy takich jak Pell. 6
Brandon Comley – siedział głęboko przez większość gry, próbując chronić linię obrony; chociaż celował w odmawianiu miejsca dla Cheltenham w zaawansowanych obszarach, niekoniecznie narzucał się konkursowi w pozytywnym sensie. 6
Harry Pell – twarzą do swojego starego klubu, Pell pokazał przebłyski jakości, które pomogły Cheltenhamowi zdobyć tytuł National League w latach 2015-16, ale głównie widzieliśmy bardziej defensywne aspekty jego gry; ironicznie, to było coś, o co był przesłuchiwany na Whaddon Road. Wygrał karnego za pierwszą bramkę i strzelił z miejsca za trzecią, ku niezadowoleniu kibiców domu, chociaż pokonał bramkę w odpowiednio stonowany sposób. 7
Kane Vincent-Young – lewy obrońca od jakiegoś czasu jest wysoko oceniany w Colchester, ale tutaj, nie był w stanie pokazać, co potrafi w ofensywnym sensie. Po przerwie wyglądał jednak na bardziej bezpiecznego w defensywie niż Jackson – częściowo dlatego, że nie miał do czynienia z bezpośrednim bokiem. 6

Sammie Szmodics – ofensywny pomocnik ma nadzieję, że w tym sezonie doda spójności swojej grze, ale był to stosunkowo cichy występ absolwenta akademii; Chociaż, Wygrał karę za trzecią bramkę. 5

Frank Nouble – napastnik, który jest na tyle bezinteresowny, by czasami dryfować w rozległe obszary, cieszył się dobrym sezonem w Newport w zeszłym sezonie i kontynuował tę formę tutaj. Jego moc, siła w powietrzu sprawiła, że ​​był użytecznym outballem z głębin, podczas gdy jego tempo oznaczało, sporadycznie, groził na przerwie, nawet jeśli większą część drugiej połowy spędził siedząc głębiej, niż by chciał. 7
Luke Norris – bezwzględny kłusownik na tym poziomie, Norris z pewnością wykazał się talentem do zajmowania pozycji strzeleckich; strzelił również karnego za otwierającego i trafił wspaniały rzut wolny. Jednak w drugiej połowie kiedy Colchester nie stwarzał mu szans, brakowało mu tempa i siły, by wygrywać pojedynki, co może wyjaśniać, dlaczego został usunięty. Może zabrzmieć grubiańsko powiedzieć:ale nie zaoferował wiele, poza drobną kwestią jego dwóch bramek. 6

Mikael Mandron (na 66) – wprowadzony, aby zapewnić alternatywny punkt odniesienia dla Nouble z kopnięć od bramki Barnesa, ale brakowało mu tempa, by zostać w tyle. 5
Diaz Wright (lat 86) – nie miał zbyt wiele czasu na wpływanie na postępowanie, chociaż zaskakujące było, że Aaron Collins nie zszedł z ławki, aby użyć go na ladzie. 5