Exeter v Accrington:kolejny thriller w sklepie?

Czy Clark powinien zacząć od Stanleya? – acringtonobserver.co.uk

Te zespoły wyprodukowały kilka dobrych meczów w ostatnich latach. W listopadzie 2014 roku w Koronie odbył się thriller z pięcioma bramkami, Exeter wygrał 3-2 z kilkoma doskonałymi uderzeniami z dystansu.

10 miesięcy później, Accrington Stanley wygrał ten sam mecz 4-2. Zdominowali 15-minutowe okresy po obu stronach przerwy, każdy z nich, widząc ich, oddaje 90-sekundową podwójną salwę. Półgodzinne okresy otwarcia i zamknięcia były jednak ekscytujące, a Exeter zagroził obaleniem deficytu czterech bramek, choć ostatecznie okazało się to za późno.

Lee Holmes był tego dnia najlepszym graczem Greków, ale nie grał w klubie od grudnia z powodu kontuzji kostki. Na szczęście Holmes nie jest jednym z 10 kontuzjowanych zawodników, tak jak miało to miejsce wcześniej w kampanii. Na równi, znaczenie jego powrotu do zdrowia jest nieco łagodzone przez postać Ollie Watkinsa i Davida Wheelera.

Watkins strzelił w zeszłym tygodniu świetne uderzenie w Hartlepool, przy czym większość tej gry widzi Exeter jako bardziej znaczącą stronę. Późny powrót gospodarzy oznaczał jednak porażkę 3-1, która była jeszcze trudniejsza do zdobycia przez karę, która nie została przyznana przy poziomie punktacji.

Accrington Stanley był trudny do zdobycia w Cheltenham w styczniu, z dyskusyjną czerwoną kartką i dużą chybieniem w drugiej połowie przy 1:0 decydujących momentach w ewentualnej przegranej 3:0. Od tego czasu zareagowali dobrze, pokonując tylko jedną porażkę na osiem, mimo gry w sześciu z pierwszej dziesiątki w tym czasie.

Ich ostatni występ przyniósł zwycięstwo 1-0 nad Barnetem. To nie był ich najlepszy występ, ale dobrze bronili się przez cały czas z Mattym Pearsonem i Markiem Hughesem z upartymi obrońcami. Ponownie fit Sean McConville wrócił do zespołu kosztem ataku szerokiego Jordana Clarka, który być może miał pecha, że ​​został porzucony.

Stałe fragmenty byłego zawodnika Shrewsbury ustanowiły oba gole w remisie 2:2 z Wycombe, a następnie zagrał przyzwoity 28-minutowy występ z ławki w meczu z Barnetem, trafienie w post późno. To zwycięstwo było tylko czwartym przeciw opozycji z dolnej połowy dla Stanleya, którzy mają tendencję do wygrywania z lepszymi zespołami, o czym świadczy ich imponujący puchar biegnie w tym semestrze.

Exeter mocno liczy na miejsce w play-offach, ale nie należy lekceważyć swoich specjalistów od wielkich gier.

Werdykt Football Lab: 1-1
Porada dotycząca zakładów: Accrington lub remis 8/11