1-4 Wyrównanie przerwy w prasie

Jedną z najtrudniejszych sytuacji w młodzieżowym meczu koszykówki jest przerwa prasowa, i czy twoja drużyna może zorganizować przerwę prasową przeciwko przeciwnikowi. Press Break to jedna z najtrudniejszych umiejętności koszykarskich do nauczenia, i najtrudniejszy składnik dla młodych graczy. Ale, jeśli Twoi zawodnicy nauczą się łamać prasę, Twój zespół zwiększy swoje szanse na sukces, i wygrywając więcej gier. Kiedy zespół nie może złamać prasy, trudno nabrać rozpędu, a wiele drużyn nigdy nie wraca do gry. Dlatego tak ważne jest, aby nauczyć swoich zawodników, jak przeprowadzić przerwę prasową na początku ich treningu, aby uwzględnić je w swoim planie treningowym.

Młodzieżowa drużyna koszykówki niekoniecznie potrzebuje dominującego dryblera, aby odnieść sukces w przerwie prasowej, ponieważ najlepiej jest przerwać prasę, podając piłkę. Nadal, dobre prowadzenie piłki jest ważną częścią przerwy prasowej. Ważne jest, aby młodzi zawodnicy wiedzieli, jak dryblować obiema rękami i głową do góry, co zmniejsza prawdopodobieństwo, że wpadną w pułapkę. Gracze, którzy potrafią dryblować zarówno prawą, jak i lewą ręką, mogą być ogromną korzyścią dla swojej drużyny w przypadku zerwania prasy. Ale zawsze pamiętaj o tym przemijaniu, nie operowanie piłką, jest kluczem do skutecznego łamania prasy!

SAMOUCZEK WIDEO:1-4 Wyrównanie naciśnij przerwa

W dzisiejszym wpisie na blogu wideo, demonstrujemy fantastyczne wyrównanie 1-4 Press Break, które pomoże Twoim graczom zdobyć przewagę nad przeciwnikami!

Poszukuje więcej wierteł do pras krawędziowych, podstawy, wskazówki i techniki? „Pamiętaj, aby„ „Polubić” nas na Facebooku lub dołącz do nas w Google+, gdzie mówimy więcej na ten temat, a także bardziej wartościową mechanikę koszykówki, ćwiczenia i wskazówki dotyczące mijania i dryblingu oraz wiele więcej!