Birmingham 1-0 Cardiff Oceny piłkarzy:Magnificent Morrison

Adams chwyta zwycięzcę – bbc.co.uk

Zaangażowany, zorganizowany pokaz sprawił, że Birmingham City pokonało liderów ligi Cardiff City 1:0 w piątek wieczorem dzięki uderzeniu Che Adamsa w pierwszej połowie. Oto nasze oceny zawodników z meczu.

Miasto Birmingham

Tomasz Kuszczak – zagrał w pierwszym meczu od styczniowego remisu 0:0 z Forestem, w którym nie musiał ani razu bronić. 5

Maxime Colin – dał pasję Birmingham, energia i zamiar. Jedyne skazy jego wieczoru pojawiły się tuż przed przerwą, ale nadrobił to kilkoma dobrymi strzałami w defensywie w drugiej połowie. 7
Michael Morrison – wykonał dwa ostatnie bloki, które pomogły utrzymać przewagę Blues i był władczy w powietrzu. Jeden z najlepszych środkowych obrońców w mistrzostwach, gdy zostanie umieszczony we właściwym systemie. 10
Marc Roberts – pokazał umiejętności na piłce z kilkoma dobrymi podaniami nad górą dla Vassella, ale zasadniczo był to ktoś, kto chciał się bronić. 9
Jonathan Grounds – jego dyscyplina była kluczem do utrzymania spokoju Mendez-Laing i wykonał dużo dobrej pracy we własnym polu na późniejszych etapach. 7

David Davis – pokrył każde źdźbło trawy, pokazując nieograniczoną energię. W tym sezonie nie był w najlepszej formie, ale dziś wieczorem wyglądał bardziej jak jego dawne ja. 7
Maikel Kieftenbeld – Fani Birmingham muszą być zadowoleni, że jego transfer do Derby w dniu ostatecznym się nie powiódł, ponieważ na tych dowodach mógł odegrać kluczową rolę w ich dążeniu do przetrwania. 8

Che Adams – przesiadł się w lewo, aby strzelić zwycięzcę, gdzie znakomicie wszedł do środka i oddał mocny strzał. Odtąd, dobrze chronił Colina, być może kosztem większej liczby momentów waleczności ataku. 7
Cheikh N’Doye – ta niezwykle duża liczba 10 dałaby Riquelme'owi szansę na zdobycie pieniędzy! Żarty na bok, N’Doye narzucił swoją fizyczność wysoko na boisku i pomógł zakłócić rytm Cardiff. 6
Jacques Maghoma – pokazał mnóstwo energii, ale nie dość opanowania, by jego występ można było uznać za dobry. Brak przepustek kluczy, tylko jeden drybling i kiepskie dostawy z rogów. 4

Isaac Vassell – nie najlepszy technicznie, ale zawsze był ujściem z jego tempem i wytrwałością, który sprawiał problemy w mandze. Wygrał wiele rzutów wolnych i pomógł wynieść swój zespół na boisko. 6

Łukasz Jutkiewicz (lat 90) – nie do końca miał tempo, by prowadzić odjazdy. Bezskutecznie próbował iść sam i skończyło się przepełnieniem, gdy wróciła presja. 4
Sam Gallagher (90+6)
Craig Gardner (na 90+6)

Miasto Cardiff

Neil Etheridge – nie był winien bramki, ale nie miałem wiele więcej do roboty. 4

Lee Peltier – bez pozycji do bramki i jego długi wysiłek w 87. minucie podsumował ciężki wieczór dla 30-latka. 3
Sean Morrison – przy dziwnej okazji wykupił mangę i cieszył się solidnym wieczorem, wygranie dziewięciu powietrznych pojedynków. 7
Bruno Ecuele Manga – walczył z tempem Vassella, chociaż zrobił jeden odstęp od linii w drugiej połowie. 4
Joe Bennett – były lewy obrońca Villi mógł wygrać w końcówce rzut karny, ale nie zapewnił wymaganej szerokości Cardiff. On i Peltier mogą być zbyt podobni w stylu, aby grać przeciwko drużynie z najniższej szóstki. 4

Craig Bryson – wyglądał na zakłopotanego, gdy miał tyle czasu na piłce. Nie brakowało chęci, ale brakowało produktu. 4
Sol Bamba – często łapany zbyt wysoko na boisku, pozostawiając dużą lukę przed środkowymi obrońcami. Nie miał wielu złych gier dla Bluebirds, ale to była jedna z nich. 3
Joe Ralls – nigdzie w pobliżu jego pracowity, żywy najlepiej. Anonimowy w całym. 3

Nathaniel Mendez-Laing – niezdolny do wykonywania swoich zwykłych serii strzałów w prawo, z jednym dryblingiem przez cały wieczór. 2
Kenneth Zahore – często zmuszony do oddalania się od pola karnego, aby coś się wydarzyło. Dośrodkowany dla dwóch lepszych okazji Cardiff po obu stronach przerwy, ale był potrzebny do ataku na piłkę. 4
Junior Hoilett – groził, że dostanie się na koniec kilku dośrodkowań, ale został pokonany przez zaciekłą obronę. Nie oferował swojej zwykłej kreatywności. 3

Aron Gunnarsson (lat 68) – kilka przyzwoitych długich rzutów przed kontuzją, w której Cardiff zakończył mecz z 10 mężczyznami. 6
Danny Ward (na 81) – zapewnił dobry ruch, ale być może powinien był zostać wprowadzony wcześniej. 6