Birmingham 2-1 Bristol City Oceny piłkarzy:Magnificent Morrison

Birmingham City zdobyło swoje pierwsze trzy punkty w sezonie dzięki nieco przypadkowemu zwycięstwu 2:1 nad Bristol City. Oto nasze oceny graczy.

Miasto Birmingham

David Stockdale – wykonał kilka kluczowych zapisów, aby utrzymać Bluesa w grze. 7

Emilio Nsue – z trudem radził sobie z ruchem Patersona w pierwszej połowie, ale wykonał kilka pozytywnych przejazdów i dobrze połączył się z Cotterillem w ciągu ostatnich pół godziny. 5
Michael Morrison – władczy przez cały wieczór. Zrobiłem kilka ważnych bloków ostatniej szansy, często zaprzeczał Diedhou i był głównym powodem, dla którego Bristol City nie zniknął z pola widzenia do przerwy. 9
Marc Roberts – odreagował nerwy w pierwszej połowie, ale po przerwie wyglądał na nieco pewniejszego. 6
Jonathan Grounds – wyprzedzał przez większą część pierwszej połowy i został słusznie odciągnięty w przerwie. 2

David Davis – trudno powiedzieć, czy jego usunięcie w przerwie miało charakter taktyczny, czy fitnessowy, ale wyglądał na zagubionego po prawej stronie pomocy. 2
Craig Gardner – goni za cieniami w pierwszej połowie, ale jego występ poprawił się, gdy przydzielono mu rolę siedzącą za dwoma bardziej walecznymi pomocnikami. Zdobył gola i wykonał kluczowy blok w późnym momencie, aby odeprzeć Diedhou. 6
Cheick N’Doye – w pierwszej połowie wyglądał jak kurczak bez głowy, ale kiedy miał wokół siebie więcej wsparcia, jego surowa moc przydała się z piłki. 5
Jacques Maghoma – pokazał przebłyski swojej umiejętności szybkiego przenoszenia piłki do przodu, nawet w trudnej pierwszej połowie. Czasami wyślizgiwał się z gry, ale strzelił imponującego gola solo, aby go wygrać. 6

Che Adams – kontuzja ścięgna podkolanowego utrudnia życie Birmingham, którym brakuje już opcji ataku. Nie jest to jednak jego najlepszy występ. 4
Clayton Donaldson – nie brakuje chęci, ale brakuje mu atletyki, by naciskać na obrońców, które miał kilka sezonów temu. 4

Paul Robinson (lat 45) – jego zdolności przywódcze pomogły Birmingham w odwróceniu sytuacji w drugiej połowie. Zawarty Eliasson, 17 lat starszy od niego. 8
Maikel Kieftenbeld (lat 45) – jego szybkie naciśnięcie Packa było kluczem do zakłócenia rytmu Bristol City. Podobno pechowo został wysłany. 8
David Cotterill (lat 60) – świetnie prezentował się w meczu z klubem, w którym spędził trochę czasu na wypożyczeniu w zeszłym sezonie. Dobrze współpracował z Nsue i miał pecha, że ​​nie zaskoczył Fieldinga jego improwizowanym atakiem z dużej odległości. 8

Miasto Bristol

Frank Fielding – miał niewielkie szanse na oba gole i uratował mocne uderzenie na jego bliskim słupku w drugiej połowie. Jeden niekonsekwentny kopniak dał Cotterillowi szansę na daleki dystans, ale dobrze się zregenerował. 6

Eros Pisano – miał zapisany nagłówek i wykonał jedno lub dwa ślizgowe wyzwania, ale jego odejście mogło być lepsze. 4
Bailey Wright – Dokonał kilku ważnych przepustek, nawet jeśli w drugiej połowie, był winny oddania piłki. 6
Jens Hegeler – dobrze zorganizował Donaldsona w pierwszej połowie, ale zaczął walczyć, gdy został poproszony o stoczenie bitwy w powietrzu. 5
Joe Bryan – jedna lub dwie zagubione przepustki powodowały kłopoty. W drugiej połowie ciążył na nim większy ciężar wkładu, kiedy pomocnicy przed nim nie mogli znaleźć tyle miejsca. Oddał jeden strzał z dystansu, który został odbity z tyłu. 4

Korey Smith – proste rzeczy wykonał dobrze w pierwszej połowie i przygotował Reida na szansę po przerwie. Dobry występ. 6
Marlon Pack – prowadził show w pierwszej połowie ze swoim dobrym ustawieniem i zasięgiem podań. Szybciej zamknięci w drugiej połowie przez N’Doye i Kieftenbelda, i jego wydajność ucierpiała w wyniku. 5

Josh Brownhill – wszedł do środka, aby pomóc przeciążyć centralne obszary i pokazał inteligentne pozycjonowanie. Mógł lepiej wyśledzić Maghomę dla zwycięzcy niż zastępcę Eliassona. 7
Bobby Reid – strzelił otwierającego i był blisko przy różnych innych okazjach. Czasami trochę lekki. 6
Jamie Paterson – sprawiał różne problemy w pierwszej połowie swoim tempem i ruchem, ale straciły na wpływie po przerwie. Odwaliłem brudną robotę. 6

Famara Diedhou – zadbała o dobre walory ruchowe i fizyczne, ale musi być bardziej kliniczny przed bramką. 5

Callum O’Dowda (na 67) – nie pomógł brak miejsca, ale wyglądał na niechętnego atakowania byline. 4