Czytanie 2-2 Oceny graczy w Cardiff:Ogromny Tomlin

Niwelator Tomlina – bbc.co.uk

Wyrównujący w 90. minucie zawodnik rezerwowy Lee Tomlin zakończył 11-minutowy powrót z ścigającego się z awansem Cardiff City, który dzielnie walczył w Berkshire, aby zdobyć punkt w remisie 2-2 ze środkowym Reading. Oto nasze oceny graczy.

Royals

Vito Mannone – dowodził w pierwszej połowie i pokazał dobrą dystrybucję, ale po przerwie stał się bardziej niekonsekwentny. Na szczęście Hoilett nie ukarał za błędną ocenę dośrodkowania w 54. minucie, ale nie zważał na ostrzeżenie. 3

Leandro Bacuna – pozwolił, by Mendez-Laing wszedł za nim na najlepszą szansę pierwszej połowy i był zbyt wolny, by zareagować na dobicie na wyrównanie. Zrobiłem kilka potężnych biegów, ale także zdobyłem głupią rezerwację. 3
Paul McShane – miał swoje dobre chwile, ale był trochę nieśmiały późno, kiedy musiał być bardziej agresywny. Uderz w post ostatnim dotknięciem gry. 4
Liam Moore – świetny spektakl, w którym włożył szereg efektownych bloków i interwencji. Pech, że nie jestem po zwycięskiej stronie. 7
Chris Gunter – w pierwszej połowie nieźle kombinował z Barrowem, brak tempa nadrabia dobrym ruchem. Jego ostatnia piłka była odrobinę frustrująca, ale świadczy o jego wszechstronności, że jako prawy obrońca z handlu, wyglądał wygodnie po lewej. 6

Joey Van Den Berg – jego doświadczenie jako środkowego obrońcy pozwoliło mu zrozumieć, kiedy wpaść między McShane'a i Moore'a, aby utrudnić życie Bogle'owi. Być może zrobił to zbyt chętnie na późniejszych etapach, kiedy powinien był dłużej zająć bardziej zaawansowaną pozycję. 6
Dave Edwards – często dołączył do Van Den Berga wykonując dużo pracy kryjącej w defensywnej trzeciej pozycji, ale widzieliśmy przebłyski tego, co może zrobić w ostatniej trzeciej części i mógł być lepiej wykorzystany dalej. 5
Liam Kelly – grał najdalej z trójki pomocników i grał dobrze w pierwszej godzinie, zwłaszcza gdy Royals grali przez prasę. Być może wyblakło w ostatnich etapach jego 83-minutowej zmiany, ale był to ogólnie zachęcający pokaz. 7

Sone Aluko – prawdopodobnie najbardziej konsekwentne zagrożenie ofensywne na boisku. Nawet jeśli czytanie nie było tak skuteczne w drugiej połowie, miał jeszcze swoje chwile na przerwie. Mogło zapewnić Bacunie lepszą ochronę. 7
Yann Kermorgant – spadł głębiej niż oczekiwano dla strzelca, ale to dało Reading możliwość zagrania przez prasę w pierwszej połowie. Gdy gra stała się bardziej napięta po przerwie, nie miał wymaganego tempa. 5
Modou Barrow – powodował problemy w mandze na początku, robiąc to wygrywając róg, który doprowadził do otwierającego, przed zdobyciem drugiego przez odchylenie. Szybko zniknął, gdy przeniesiono go do bardziej centralnej roli w drugiej połowie, co oznaczało, że Reading brakowało osłony na dużych obszarach. 6

Jon Dadi Bodvarsson (83) – być może powinien był przyjść wcześniej, ale dla Kermorganta, a nie Kelly. Dwóch napastników na boisku oznaczało, że pomoc opadła zbyt głęboko. 5
Adrian Popa (z 88) – prawie strzelił krzykacza, aby wygrać w doliczonym czasie. (nie dotyczy)

Bluebirds

Neil Etheridge – musiał być bardziej dowodzący ze stałych fragmentów gry i mógł mieć więcej problemów, gdyby Reading wykonał kilka dośrodkowań w drugiej połowie. 3

Bruno Manga – obrońca dobrze radził sobie w poprzednich meczach na prawym obronie, ale tutaj z trudem radził sobie z tempem Barrow. Przeniósł się na środkowego obrońcę w połowie pierwszej połowy i wyglądał tam bardziej komfortowo. 5
Sean Morrison – jego wieczór skróciło pukanie w 34. minucie. Po powrocie do Madejskiego nie spotkał się z najlepszym przyjęciem. 5
Sol Bamba – nie można go winić ani za cel, ani za jego zdolności przywódcze, według Neila Warnocka, wyszedł na pierwszy plan w przerwie, zanim wyprodukował dominujący pokaz drugiej połowy. 8
Joe Bennett – być może w pierwszej połowie zbliżył się do Aluko, ale udało mu się wciągnąć Cardiff z powrotem do gry mocnym uderzeniem w 83. minucie. 5

Callum Paterson – wprowadzenie piłki do własnej bramki z rzutu rożnego nie będzie momentem do zapamiętania, a Szkot nie do końca zaoferował jakość posiadania, aby naprawić ten błąd. 2
Loic Damour – zwykle energiczny pusher piłki, który sprawdza się w walce ze stronami opartymi na posiadaniu piłki, ale nie wykazał się tutaj swoją zwykłą wytrwałością. Winny odwrócenia się plecami do strzału Barrowa dla drugiego gola tuż przed przerwą. 4
Joe Ralls – czasami uwięziony na ziemi niczyjej między napastnikami i obrońcami. Postawił jednak kilka dobrych wyzwań i miał decydujący wpływ na początku pierwszej połowy i przez większość drugiej. 7
Nathaniel Mendez-Laing – prawdopodobnie największe zagrożenie dla Cardiff od samego początku. Dał najbardziej godne uwagi dzieło Mannone'a w pierwszej połowie i w drugiej, był jednym z graczy próbujących wywołać odrodzenie. 7

Junior Hoilett – w pierwszej połowie zostawił zbyt dużo miejsca przed środkiem pola przez nieostrożne pressy, które wykorzystał Reading. Jednak znacznie lepiej w drugiej połowie, widząc, jak jego główka z 54. minuty odbija się od podłogi, a następnie nad poprzeczką. 6
Omar Bogle – na początku wyglądał żywo, ale nie był tak bezwzględny, jak w swoich ostatnich trzech występach. Trafił piłkę na jedną szansę i nie do końca złapał podanie w tył we frustrujący wieczór. 3

Lee Peltier (lat 34) – wykazał się dużym zaangażowaniem i wykonał typowo kluczowe bloki w swoje 31. urodziny. 6
Lee Tomlin (lat 79) – miał przełomowy wpływ na rozgrywkę dzięki swojej pewności siebie przy piłce. Wymusił obronę w ciągu kilku sekund od wejścia do walki i chwycił dramatyczny późny korektor. Po dwóch świetnych występach z ławki, na pewno zasłużył na start? 10
Liam Feeney (na 81) – dodał energii do postępowania, wchodzenie i schodzenie z boiska w szalonym finale. 7