Norwich 2-0 Brighton Oceny piłkarzy:Genialny Bennett?

Nieszczęsny dzień dla Stockdale – bbc.co.uk

Dwa niesamowite gole samobójcze od bramkarza Brighton, Davida Stockdale'a, sprawiły, że Seagulls nie udało się zdobyć tytułu mistrzowskiego, w przegranym 2:0 meczu z Norwich – ale jak wypadli gracze obu drużyn?

Miasto Norwich

John Ruddy – kilka przystanków od Hunemeiera i Murraya, ale nic go nie rozciągnęło. 6

Ivo Pinto – dobrze posuwał się naprzód i współpracował z Naismithem we wszystkich aspektach gry. 7
Russell Martin – solidny w swoim 300. występie na Wyspach Kanaryjskich. 7
Ryan Bennett – jego przedmeczowej krytyce przeciwstawił się imponującym występem, w którym pokonał Murraya w powietrzu i inteligentnie mierzył czas w swoich wyzwaniach. Może nie wystarczyć, by uratować jego miejsce. 9
Mitchell Dijks – był bardziej wpływowy w innych grach, ale może jego misja ograniczała się do utrzymywania Knockaerta w spokoju, co zrobił z powodzeniem. 7

Jonny Howson – krążył po boisku z wolnością. 7
Graham Dorrans – trochę bardziej zdyscyplinowany niż Howson, ale mógł oddać rzut karny tuż przed drugim golem. 6

Steven Naismith – ciężko pracował nad śledzeniem wstecz i dobrze łączył się z Pinto idącym naprzód. Zrobiłem sprawę, żeby zostać w klubie w przyszłym sezonie. 8
Josh Pritchard – główny kreatywny punkt Norwich w przedstawieniu, które zadało jedno pytanie, dlaczego nie był używany na początku sezonu. 9
Josh Murphy – wyglądał na żywego, ale czasami wpadał na korki. 5

Nelson Oliveira – nie tak wpływowy w rozgrywce jak Jerome. Zajmował dobre pozycje, ale brakowało mu zwykłego wykańczania. 5

Wes Hoolahan (na 86)
James Maddison (na 88)

Brighton i Hove Albion

David Stockdale – trochę pechowiec z obydwoma celami samobójczymi, kiedy piłka odbiła się szybko w niewłaściwe obszary. Jednak dwukrotne golenie bez celnych strzałów Norwich nie rzuca go w najlepszym świetle. 3

Bruno – jeden z bardziej walecznych wykonawców Brighton w pierwszej połowie, kiedy wykonał kilka dobrych biegów, aby na początku wesprzeć Knockaerta. W drugiej połowie zaczął jednak gubić podania i czasami był bity o tempo. 5
Uwe Humemeier – dwa groźne strzały głową w pierwszej połowie, z których jeden zmusza Ruddy'ego do dobrej obrony. Nie winien żadnego gola. 8
Lewis Dunk – skomponowany na piłce w typowo rozkazującym wyświetlaczu. 7
Sebastien Pocognoli – Niekonsekwentny pokaz spotęgowany fatalnie chybionym rzutem wolnym w 60. minucie. 3

Steve Sidwell – znany jako bojowy pomocnik, ale nie zaatakował wystarczająco wcześnie piłki. 2
Oliver Norwood – dobra dostawa za główkę Hunemeiera i okazjonalnie schludną piłkę, ale poza tym zbyt pasywny. 4

Anthony Knockaert – zaangażował się wcześnie i zobaczył strzał odbity szeroko, ale stracił wpływ i został spętany przez Dijksa. 4
Jamie Murphy – kilka jasnych momentów na początku, ale nie wyglądał jak u siebie w centralnych miejscach. On nie jest Samem Baldockiem. 4
Solly March – zbyt często próbował wejść do środka i tworzyć, zamiast atakować na zewnątrz. 3

Glenn Murray – wyglądał na trochę zmęczonego. Nie mógł utrzymać piłki wystarczająco długo, aby pomoc Brighton weszła na boisko. 2

Tomer Hemed (na 63) – Bez Skalaka czy Knockaerta na boisku, Hemed nie miał takiej jakości usług, jakiej chciał. 5
Dale Stephens (na 63) – jego najprzyjemniejszym momentem było śpiewanie przez fanów, aby został w Brighton, pośród plotek o przeprowadzce do Burnley z powodów rodzinnych. 5