Oceny piłkarzy Chelsea 4-3 Watford:subskrypcje błyszczą

Terry świętuje otwarcie – metro.co.uk

Chelsea zakończyła swój pierwszy mecz od czasu zdobycia tytułu mistrzów dramatycznym zwycięstwem 4:3 nad 16-tym Watfordem – ale jak wypadli gracze obu drużyn?

Chelsea

Asmir Begovic – Słaba dystrybucja i jego przeciwnicy nie zagrozili regularnością, jaką mogą sugerować ich trzy gole. Miejsce Courtois jest bezpieczne na tych dowodach. 2

Kurt Zouma – zbyt szybko podejmuje wyzwania, jak widzieliśmy dla celu Janmaata. 3
John Terry – bajkowy moment pokazujący, dlaczego zdobył bramkę w 17 kolejnych sezonach Chelsea. Jego obrona przed pierwszym wyrównaniem pokazuje jednak, dlaczego będzie to jego ostatni. 4
Nathan Aké – dobrze prowadził piłkę w pierwszej połowie i miał rękę w bramce Batshuayi. Wykazał się naiwnością przy drugim golu Watforda, pozwalając Janmaatowi strzelać na silniejszą stopę. 4

Cesar Azpilicueta – dobrze przyjął bramkę, ale nie oferuje wystarczająco dużo tempa i szerokości, by regularnie grać rolę skrzydłowego. 4
N’Golo Kanté – zaginął na czary, ale zagrał jedno lub dwa doskonałe podania do przodu i ożył w ostatnich 10 minutach, kradzież piłki w czołówce do zwycięzcy. 6
Nathaniel Chalobah – wdał się w pomieszanie z Terrym w pierwszym wyrównaniu Watforda w powolnym starcie. Od tego czasu poprawił się dzięki kilku jasnym biegom, ale nie posiadał pomocy wystarczająco długo, aby przekonać. 5
Kenedy – nie mógł wejść do gry. Jego celny strzał wygrał rzut rożny, który doprowadził do drugiego gola, ale nie było zaskoczeniem, że został usunięty. 4

Willian – najbardziej konsekwentny zawodnik Chelsea. Żywe przez cały czas i pechowe, że nie zdobyłem punktów. 9
Eden Hazard – Zawsze zajmował dobre pozycje i poprawiał się w pierwszej połowie. Często jak zwykle faulowany. 8
Michy Batshuayi – Energiczny i na właściwym miejscu do celu, brakowało mu jednak zdolności do zatrzymywania, by stać się potencjalnym zastępcą Costy. Trochę chciwy w ostatniej trzeciej części. 6

Ola Aina (lat 75) – wyglądał jasno i zobaczył jego strzał z dużej odległości trzymany przez Gomesa. 6
Cesc Fàbregas (z 79) – odmienił grę wspaniałymi podaniami z dystansu i zdobywcą miejsca w 88. minucie. 9
Pedro (na 84) – dodał trochę tempa na przerwie w końcowych momentach. 6

Watford

Heurelho Gomes – mógł zrobić lepiej z otwieraczem Terry’ego, ale zrobił kilka przyzwoitych przystanków w drugiej połowie. 5

Adrian Mariappa – dobrze spisał się w pierwszej połowie, ale starał się poradzić sobie z ucieczkami Chelsea po przerwie. 4
Sebastian Prödl – dobrze rywalizował przez większą część gry, przynajmniej w otwartej grze, przed jego zwolnieniem w czasie doliczonym. 4
Jose Holebas – zdecydowanie zbyt pochopny, zarówno pod względem wyzwań, jak i ogólnego pozycjonowania. Środkowy obrońca, który zaatakował ze swobodą bocznego obrońcy, pozostawiając luki, które Chelsea groziła wykorzystaniem. 2

Nordin Amrabat – w swoim najlepszym wydaniu potrafi terroryzować bocznego obrońcę swoim tempem i siłą, ale nic z tego nie widzieliśmy. Być może na jego pewność siebie wpłynęły kontuzje, ale wyglądał na nietypowo niezdecydowanego. 3
Tom Cleverley – skutecznie wciskał Zoumę w pierwszej połowie i ciężko pracował przez cały wieczór, stawiając doskonały krzyż dla niwelatora Okaki. 6
Valon Behrami – kontrolował postępowanie na początku, ale miał trudności z opanowaniem tempa niektórych ataków Chelsea w drugiej połowie. Strzelał z dużej odległości, podczas gdy Watford był równy. 5
Abdoulaye Doucouré – pokazał swoją obecność w pomocy i zawsze miał czas przy piłce. Mogło minąć z odrobinę większą ambicją. 6
Daryl Janmaat – musiał sprytniej pokryć biegi Holebasa, ale potrzeba czegoś wyjątkowego, aby oszukać kilku graczy Chelsea w drodze do samotnego gola. 5

Etienne Capoue – wykazał się dobrym oportunizmem do swojego celu, brakuje mu jednak tempa wymaganego do gry jako drugi napastnik. 5
Mbaye Niang – jego skłonność do dryfowania na rozległych obszarach oznaczała, że ​​Watford nie miał centralnego punktu. Powinien być używany jako główny napastnik, zamiast jednego. 4

Stefano Okaka (na 71) – wyglądał na groźnego, gdy tylko się pojawił. Sprytne wykończenie nagrody za pozostanie na pozycjach strzeleckich. 9
Troy Deeney (na 90+1) – fakt, że Okaka pojawił się przed nim, może trochę zdradzić jego przyszłość. Zarezerwowane po niepotrzebnym sporze z Włochem w czasie kontuzji. Nie dotyczy