Walsall 3-3 Bradford Oceny piłkarzy:brakuje McArdle?

10 na 10 dla Robertsa – expressandstar.com

Niezwykły powrót z trzech goli przegrany sprawił, że Walsall zdobył punkt w meczu z Bradfordem. Jak radzili sobie gracze obu drużyn? Oto nasze oceny.

Walsall

Gillespie – nie robił oczywistych gaf, ale puścił trzy gole z niewielkiej liczby celnych strzałów. Mógł lepiej dowodzić swoim obszarem. 4

James Wilson – stłumił zagrożenie Bradforda po swojej stronie i wykonał kilka dobrych defensywnych nagłówków. Mógł zrobić lepiej dla drugiego gola. 5
Shaun Donnellan – powstrzymał Wyke'a przed wyjściem poza niego, ale nie był w stanie powstrzymać go przed oddaniem piłki. Cierpi na brak ochrony defensywnej tuż przed przerwą. 4
Jon Guthrie – w pierwszej połowie miał problemy z dostaniem się do Gilliead. Czasami wyglądał trochę nieśmiało. 3

Nicky Devlin – w pierwszej połowie nie wykonał zbyt wielu nakładających się przejazdów, ale po przerwie pokazali dużo więcej pewności siebie. Wstawiaj doskonałe dośrodkowanie na bramkę Leahy'ego. 7
Adam Chambers – mógł zapewnić lepszą ochronę dwóch pierwszych bramek Bradforda, ale walczył dzielnie w drugiej połowie, kiedy jego cechy przywódcze wyszły na pierwszy plan. 6
Kieron Morris – poczuje się zawiedziony, że nie wykorzysta swojej wielkiej szansy. Dodano energię, ale niewiele więcej. 4
Joe Edwards – jego umiejętność szybkiego biegania z głębokich obszarów sprawia, że ​​jest trudnym graczem do podniesienia i widzieliśmy to z jego trzecim biegiem. Niezła zabawa linkami z Bakayoko. 7
Luke Leahy – jeśli przegapił dobrą okazję w pierwszej połowie, a potem strzelił gola samobójczego, nie pojawił się do końca meczu. Strzelił dobrze zgraną główkę, a następnie dośrodkował do bramki Robertsa i był kluczowym zagrożeniem po lewej stronie. 7

Amadou Bakayoko – w pierwszej połowie brakowało mu ostatniego szlifu, ale wytrwałość się opłaciła. Zawsze starał się grać na rozciąganie w swoich biegach i zasłużył na to, aby zdobyć ten późny wyrównujący. 7
Erhun Oztumer – w pierwszej połowie dostał się w kilka dobrych obszarów, ale był winny podania bokiem. Jego umiejętności twórcze były lepiej wykorzystywane w drugiej połowie, kiedy miał do wyboru dwóch napastników. 6

Tyler Roberts (na 53) – swoim tempem zmienił karnację gry, ruch, kreatywność i wyczucie celu, co pokazał, kierując się w krzyż Leahy. Na podstawie tego dowodu nie zostanie na długo w League One. 10

Miasto Bradford

Colin Doyle – kiepski występ. Jeśli Rouven Sattelmaier gra dobrze, gdy Irlandczyk wyjeżdża na służbie międzynarodowej, może minąć trochę czasu, zanim wróci do drużyny. 3

Tony McMahon – nie oferował zbyt dużej szerokości ataku. Przynajmniej to nadrobił, będąc solidnym w pierwszej połowie, ale po przerwie dał Leahy za dużo miejsca. 3
Matt Kilgallon – był jednym z najlepszych graczy Bradforda w pierwszej połowie, a jego główka na początku drugiej doprowadził do trzeciego gola. Nie mógł jednak zastosować tej dominacji powietrznej we własnym boksie. 5
Nathaniel Percival-Knight – kilka razy wykupiony przez Kilgallona w pierwszej połowie, ale jego słabości wkrótce zostały ujawnione. Nie dość odważny w defensywie i błędnie oceniał prawie każdy krzyż, który pojawił się na jego drodze. 2
Tom Field – wniósł rozsądny wkład do drugiego celu, ale jego próby powstrzymania dośrodkowań Devlina z prawej strony prawie nie istniały. 3

Nicky Law – pozostaje mobilny pomimo podeszłego wieku, a czasami, kiedy Bradford był pod presją, niósł drużynę na boisku swoimi biegami do przodu. Stworzył kilka okazji nawet w drugiej połowie, kiedy nikt inny nie występował. 7
Jake Reeves – kilka przyzwoitych podań w pierwszej połowie, ale zaginął po przerwie. Być może bardziej nadaje się do sytuacji, w których Bradford ma kontrolę, zamiast walczyć o kontrolę. 4

Alex Gilliead – Biegał szybko za każdym razem, gdy dostał piłkę, powodując problemy dla Leahy i Guthrie. Nie powinien był zostać zdjęty. 7
Shay McCartan – w pierwszej połowie wywalczył rzut wolny z dobrego pola i strzelił otwierającego z bliskiej odległości. Czasami trochę lekki, ale jak w przypadku Gillieada, Bradford stracił tempo, kiedy wyszedł. 7
Dominic Poleon – strzelił drugiego gola, ale nie zrobił zbyt wiele więcej. Potrzebny do częstszego śledzenia, aby pomóc McMahonowi powstrzymać Leahy'ego. 4

Charlie Wyke – asystował otwierającemu i trzymał piłkę wystarczająco długo, by zasługiwać na uznanie. Bradford nie powinien jednak grać mu tylu długich piłek, ponieważ wyglądali lepiej, gdy szybko atakowali szerokie obszary. 7

Daniel Pybus (na 55) – oddał piłkę zdecydowanie zbyt łatwo i nie zastąpił mobilności McCartana. 3
Luke Hendrie (lat 59) – ma ograniczone doświadczenie na tym poziomie i to pokazało. 4
Lachlan Barr (z 77) – nie jest to doświadczony środkowy obrońca, którego można by chcieć zamykać ważne trzy punkty. Czy Bradford przegrałby tę grę, gdyby wciąż mieli Rory'ego McArdle'a? 4