Birmingham City 0-2 Norwich City Oceny piłkarzy:Imponujący Pritchard

Murphy i Tettey świętują drugą – edp24.co.uk

Porażka Birmingham City 2:0 z Norwich City w sobotnie popołudnie była meczem, w którym krew i wnętrzności pokonały umiejętności i finezję. dzięki bramkom Alexa Pritcharda i Josha Murphy'ego. Oto nasze oceny graczy z gry.

Miasto Birmingham

David Stockdale – wykonał dobrą podwójną interwencję, blokując Oliveirę i Pritcharda na krótko przed przerwą i częściowo podziękować za to, że ten ostatni nie zdobył hat-tricka. Nie powinien był zostać pokonany z tak ciasnego kąta na jego bliskim słupku za pierwszą bramkę i za drugą, wykazał niezdecydowanie, opuszczając swoją sześciojardową skrzynię. 3

Maxime Colin – posuwał się całkiem nieźle przez pierwsze pół godziny i próbował połączyć się z Jotą. Wyglądało na to, że stracił trochę pewności siebie, gdy Blues został w tyle. 4
Michael Morrison – zdominował Oliveirę przez większą część pierwszej połowy i wybił jedno lub dwa dośrodkowania z bliskiego słupka. Dowodzenie w powietrzu. 6
Harlee Dean – lepsza dystrybucja niż Morrison, co może być spowodowane jego wykształceniem w Brentford, ale przedwcześnie zamknęli się w czołówce do drugiego gola. 4
Jonathan Grounds – zapewnił największy test Gunna w całej grze z imponującym wysiłkiem podkręcania w 26 minut. Posuwał się dobrze, a jego poziom energii nigdy nie spadł, czyniąc go najlepszym z całej grupy. 7

Maikel Kieftenbeld – w 49. minucie zaliczył najbliższy wysiłek Bluesa w drugiej połowie, kłujący strzał z dużej odległości, który przeleciał tuż nad poprzeczką. Daj pierwszeństwo Pritchardowi dla drugiego gola. wyjdź poza niego. 4
Craig Gardner – najbardziej pomysłowy gracz gospodarzy w pierwszej połowie, zawsze chętny do wypróbowania piłek. Oddał około 500 strzałów w pierwszych 15 minutach drugiej połowy, z czego dokładność pozostawiała wiele do życzenia. 5
Cheikh N’Doye – wciśnięty wysoko na boisko obok napastnika, ale nie oferował wystarczającej ilości posiadania, aby stanowić zagrożenie na tych obszarach. Zdjęty w przerwie. 3

Jota – czasami zbyt sprytny dla własnego dobra. Próbowałem jednego lub dwóch filmów, które mogły działać w poprzednich klubach, ale tutaj odkrył, że jego koledzy z drużyny nie nadawali na jego falach. Jego swobodna reakcja na utratę piłki nie spodobała się kibicom gospodarzy ani Cotterillowi, który zdjął go na przerwie. 2
Jeremie Boga – pokazał momenty tempa i umiejętności, ale nie tak często, jak mógł. Człowiek zdolny do zdobycia gola, którego strzelił na Bramall Lane w zeszłym miesiącu, powinien dostarczyć lepszej jakości końcowe piłki i strzały, które sprawdziłyby bramkarza. 4
Łukasz Jutkiewicz – wygrał nieparzystą piłkę w powietrzu, ale potrzebował lepszej jakości obsługi, aby naprawdę zmaksymalizować mocne strony celu. Zagrożony przez 10 minut, ale strzelił w boczną siatkę. 4

Jacques Maghoma (45) – ma talent do poprawiania tempa meczów z ławki i zrobił to ponownie krótko z dużą energią i kilkoma porządnymi biegami w lewo. Oferował więcej niż Jota, człowieka, którego zastąpił. 6
David Davis (lat 45) – były chwile, kiedy próbował naciskać na Lewisa, ale nie otrzymał wystarczającego wsparcia od kolegów z drużyny. Cotterill wiedział, że może na nim liczyć, że da z siebie wszystko, ale problem polega na tym, że nie zapewniał zbyt wiele jakości ze skrzydła. 5

Miasto Norwich

Angus Gunn – odrzucony Grounds z cudowną, przystanek lotu na 26 minut. To był jedyny ratunek, jaki musiał zrobić, ale gdyby tego nie zrobił, Pritchard mógł nie zdobyć bramki otwierającej, a jego koledzy z drużyny mogli nie być w stanie rozegrać meczu na swoich warunkach. 7

Ivo Pinto – winny jednokrotnego lub dwukrotnego wycofania się z Boga, ale był atutem na przyszłość. Cierpliwie trzymał szerokość, czekanie na podanie, które zmienia grę po jego stronie, zanim bezwzględnie zaatakuje linię obrony, jak widzieliśmy w przygotowaniach do pierwszej szansy Pritcharda w 29. minucie. 7
Christoph Zimmerman – cieszył się, że Jutkiewicz wygrał pierwsze główki, pozwalając mu utrzymać pozycję i zaprzeczyć przestrzeni z tyłu. Zdyscyplinowany występ. 8
Timm Klose – jedna lub dwie nerwowe główki na początku drugiej połowy na bok, to był dobry występ Klose. Szybciej traci piłki niż jego partner. 8
Jamal Lewis – bardziej powściągliwy taktycznie niż Pinto i był szczęśliwy, że Murphy wykonał większość ataku z lewej strony. Dla gracza rozpoczynającego swoją pierwszą zawodową ligę, wyglądał spokojnie pod presją na bezbłędnym wyświetlaczu. 6

Alex Tettey – to może nie jest największy zbieg okoliczności, że Wyspy Kanaryjskie straciły zaledwie dwa punkty w sześciu meczach, które Tettey rozpoczął w tym sezonie. Zapewnia równowagę obecności, której nie ma, gdy Vrancic i Reed zaczynają w tej samej pozycji. 7
Tom Trybull – pokonał nieco więcej terenu niż jego partnerka i nie wahał się podejmować wyzwań, gdy został o to poproszony. Jego energia i wytrwałość dały Norwich bazę zbudowaną przez atakujących graczy. 8

Alex Pritchard – na papierze prawy skrzydłowy, ale wyglądał na zdecydowanego wkroczyć do środka, aby dostać się na pozycje strzeleckie. To pozwoliło mu strzelić pierwszą połowę otwierającą z gwintowanym wykończeniem w bliskim słupku, przed zagraniem imponującego odwrotnego podania na sekundę po przerwie. Mógł mieć hat-tricka innego dnia. 9
James Maddison – zapewnił Pritcharda jako otwierającego po sprytnie wykonanym rzucie wolnym w 34. minucie, po tym, jak pięć minut wcześniej prawie wrobił byłego człowieka z Brentford. Nigdy nie trwało to zbyt długo przy piłce, ale zaaranżowało swoją grę w ostatniej trzeciej. 8
Josh Murphy – w błyskach wyglądał jasno, nawet w ciągu pierwszych pół godziny, kiedy Norwich nie było w najlepszej formie, curling tuż za dalekim postem Stockdale'a w tym okresie. Utrzymywał szerokość przez większość gry, aby stworzyć miejsce dla innych, ale był też zabójczy, gdy wszedł do środka, tak jak zrobił to, aby zakończyć mecz w 71. minucie. 7

Nelson Oliveira – zdominowany przez Morrisona w pierwszej tercji meczu, a kiedy to pokonał środkowego obrońcę, został również pobity przez Stockdale'a raz lub dwa razy. Bezinteresownie związał się z kolegami z drużyny, ale prawdopodobnie w przyszłości będzie miał więcej indywidualnie zapadających w pamięć meczów. 4

Marley Watkins (76 lat) – jego koledzy z drużyny rozbili obóz w jego krótkim czasie na boisku, co utrudniało mu trzymanie piłki. 5
Harrison Reed (lat 80) – dobrze trzymał piłkę w końcowych fazach i dodał nieco więcej ochrony. 6
Yanic Wildschut (z 85) – tylko dwa razy w swoim krótkim czasie na boisku dotknął piłkę. Nie dotyczy