Aston Villa 2-2 Sheffield United Oceny piłkarzy:Imponujące Lundstram

Don rysuje poziom Blades – bbc.co.uk

Aston Villa zremisował 2-2 z Sheffield United, gdy dwie bramki Claytona Donaldsona w pierwszej połowie zniweczył wczesne bramki Alberta Adomaha i Mile Jedinaka. Oto nasze oceny piłkarzy z gry, w której piłka nożna mistrzostw była prezentowana w najlepszym wydaniu:ale także podkreślił niedociągnięcia po obu stronach.

Aston Villa

Sam Johnstone – trudno byłoby go zbytnio obwiniać za pierwszego gola, ponieważ zostałby skrytykowany, gdyby nie zawęził kąta dla Donaldsona. Przepuść piłkę przez jego nogi do drugiego gola, ale przynajmniej dobrze poradził sobie z powstrzymaniem mocnych strzałów Lundstrama i Duffy'ego. 4

Ahmed Elmohamady – pokazał przebłyski tego, co potrafił, Łącząc się dobrze ze Snodgrassem we wczesnych etapach i stawiając dziwnie dobre dośrodkowanie. Nie ma jednak tempa, aby dostać się do linii, jak można by chcieć, aby zrobił to współczesny obrońca. 6
James Chester – dla gracza, który zazwyczaj jest spokojny pod presją, Chester został nietypowo zmuszony do zachowania mentalności na pierwszym miejscu, zwłaszcza w pierwszej połowie. Jednakże, nie można go było winić za żaden z celów. 5
Mile Jedinak – na czele w otwieraczu, ale stracił Donaldson dla pierwszego gola Sheffield United i wykonał strasznie miękkie podanie w tył, które doprowadziło do drugiego gola. W uczciwości wobec Aussie, nie jest środkowym obrońcą. 2
Neil Taylor – na początku wyglądał na pełnego pewności siebie i zagrał jedno lub dwa pozytywne podania do przodu, które znalazły Adomah. Po tym, wydawało się, że stracił pewność siebie i zaczął grać do tyłu – musi bardziej ufać sobie w piłkę. 4

Conor Hourihane – dobra zmiana gry w drugiej połowie, kiedy miał dużo miejsca i stanowił zagrożenie ze strony stałych fragmentów. Czasami zawodził się swoją niechęcią do używania prawej stopy. 6
Glenn Whelan – wcześnie kontrolował sprawy, ale później stracił trochę wpływu. Zbyt wolno podawał piłkę w drugiej połowie, kiedy jego cechy obronne nie były tak bardzo potrzebne. 3

Robert Snodgrass – na początku ładnie związał się z Elmohamadym i wykonał rzut wolny dla drugiego gola. Czasami wydawało się, że Villa przyda się trochę szerokości:były człowiek z Hull zawsze szukał wcięcia do środka. 7
Jack Grealish – efektowny podczas kontrolowanych zaklęć Villi, wykazując dobry ruch i energię. Winny czasami zbyt długiego trzymania piłki, ale wybrał kilka wspaniałych podań w szerokie obszary. 8
Albert Adomah – na początku wyglądał na realnego zagrożenia, jadąc lewą stroną i spokojnie utrzymywał karę w trzeciej minucie. Mógł zrobić więcej w drugiej połowie, ale wciąż miał swoje chwile, zmierzając wąsko szeroko na tylnym słupku i umieszczając jeden lub dwa przyzwoite krzyże. 6

Keinan Davis – nie przyciąga wzroku indywidualnie, ale kiedy gra, inni gracze wyglądają lepiej ze względu na jego zdolność do trzymania piłki w dobrych miejscach. Wygrał wczesną karę. 7

Ritchie De Laet (lat 59) – wykonał jeden lub dwa imponujące biegi w prawo, stworzenie przestrzeni dla Elmohamady'ego do przejścia. 6
Gabriel Agbonlahor (z 73. roku życia) – używany jako celownik w końcowych etapach, mimo że nie miał sił, by zagrać tę rolę. 3
Scott Hogan (73) – nie był w stanie pokazać swojego instynktu kłusownictwa ze względu na ograniczone posiadanie, jakie Villa miała w ostatniej trzeciej po tym, jak wszedł. 4

Sheffield United

Simon Moore – nie można winić za poddanie się z miejsca, chociaż mógł być bardziej władczy dla drugiego gola z rzutu wolnego. Został przetestowany tylko raz później. 4

Cameron Carter-Vickers – być może zbliżył się do Jedinaka na drugą bramkę, chociaż potem znacznie się poprawił i wyglądał na silnego w drugiej połowie. 5
Richard Stearman – oddał rzut karny w trzeciej minucie i był częściowo winny drugiego gola. Być może miał szczęście pozostać w początkowej jedenastce na koszt Jake'a Wrighta. 2
Jack O’Connell – nie aż tak dużo przeciążeń, jak zwykle od niego oczekujemy, częściowo ze względu na charakter konkursu, ale włożył solidny występ w defensywie. 6

George Baldock – nieco zbyt szybko popchnął do przodu i dał miejsce Adomahowi. W pewnym momencie przesunął się w lewo, aby postawić niebezpieczny krzyż dla Clarke tuż po godzinie, ale czasami musiał dodać inteligencję do swojej niewątpliwej energii. 4
Chris Basham – czego być może mu brakowało pod względem naturalnego tempa i umiejętności, nadrabiał tym, że miał lwie serce, uosabia chęć zablokowania jadowitego popędu Whelana tam, gdzie boli. Niespecjalnie lubiany przez Holte Enders, ale to tylko dlatego, że uznali, że jest to ktoś, kto chce wygrać za wszelką cenę. 7
John Lundstram – bardziej dopracowany technicznie niż Basham i pod pewnymi względami, Szkoda, że ​​nie widzieliśmy tego w zaklęciach, gdy Ostrza opadły głęboko. Zagrał doskonałą piłkę nad pierwszym golem Donaldsona i pod nieobecność Couttsa i Flecka, sprawdził strzały podczas 30-minutowego okresu dominacji swojej drużyny w pierwszej połowie. 7
Enda Stevens – na wczesnym etapie miał trudności z radzeniem sobie z kombinacją Snodgrassa i Elmohamady'ego, potem miał problemy z De Laetem w punktach w ciągu ostatnich pół godziny. Wystarczająco dobrze wykorzystał piłkę, gdy Ostrza miały zaklęcia posiadania, ale mogły zrobić to z większym tempem na innych etapach. 4

Mark Duffy – zyskał wpływy w pierwszej połowie, wchodzenie do wolnych przestrzeni przed środkowymi obrońcami i subtelne przeciskanie się przez piłki do Clarke'a i Donaldsona. Widziałem strzelca z dystansu uratowanego na początku drugiej połowy, ale walczył, gdy jego mandat stał się charakter kontrataku. 6

Clayton Donaldson – naciskał na środkowych obrońców przez całą pierwszą połowę, kiedy był ciągłym zagrożeniem. Były mężczyzna z Birmingham zasłużył na swoje wsparcie, ku irytacji domowych fanów, ale trochę zmęczony przed jego wyjściem w 74. minucie. 8
Leon Clarke – chętny biegacz, który dobrze naciskał, ale człowiek, który strzelił 10 goli w swojej ostatniej siódemce, był zaskakująco cichy, kiedy wszedł na piłkę w ostatniej trzeciej. Kierował się lewicowym krzyżem szeroko daleko od słupka tuż po godzinie. 5

Samir Carruthers (na 73) – fakt, że zastąpił Duffy'ego, zamiast Basham czy Lundstram, sugeruje, że Chris Wilder był zadowolony z punktu, a brak ambicji pomocnika w jego krótkim czasie na boisku wzmacnia to. 5
Billy Sharp (na 74) – jako lekko wytrącony z formy napastnik, mógł dostać kopa przez strzeleckie wyczyny Donaldsona. Ostrze z urodzenia dało mu wszystko, ale cierpiał na brak wsparcia. 4