Fulham 2:0 Derby County Oceny piłkarzy:niewiarygodna Kamara

Sessegnon ponownie zdobywa punkty – mirror.co.uk

Fulham osiągnął swój pierwszy w historii finał baraży po wygranym 2:1 półfinałowym meczu z Derby County, który zakończył się wygraną 2:0 w poniedziałek wieczorem. dzięki bramkom Ryana Sessegnona i Denisa Odoia. Oto nasze oceny graczy z gry.

Biali

Marcus Bettinelli – odważny od dośrodkowań, kiedy trzeba, ale w pierwszej połowie nie oddał ani jednego celnego strzału, a w drugiej był jeszcze większym widzem. 6

Ryan Fredericks – wykonał więcej swoich mocnych biegów, niż widzieliśmy w pierwszym meczu i był jednym z głównych ataków Fulham po przerwie. Na pewno będzie grał w Premier League w przyszłym sezonie, niezależnie od wyniku na Wembley. 8
Denis Odoi – bynajmniej nie idealny środkowy obrońca, ale trudno sobie wyobrazić, by Fulham przeżywał ataki tak dobrze, jak dzisiaj, bez jego nieomylnej kontroli pod presją. Zasłużył na swój cel, w którym wykazał wielką determinację, by pobić swojego człowieka, aby wrócić do domu na najbliższym posterunku. 9
Tim Ream – przetrwał jeden lub dwa niepewne momenty, ale także wykonał kilka imponujących przechwytów, zwłaszcza podczas ataków Derby w późniejszych etapach. 8
Matt Targett – czasami w pierwszej połowie, Fulham próbował go w to wciągnąć zbyt wcześnie. Mocne strony lewego obrońcy, zamiast rozpoczynać ataki biegami do przodu, jak robi to Fredericks, dostarcza ostatni krzyż, który widzieliśmy dla bramki Sessegnona. 7

Kevin McDonald – kilka ostrych podań do Mitrovica w pierwszej połowie. Winny bycia wytrąconym z piłki raz lub dwa razy, ale w dużej mierze kontrolujący wpływ. 8
Tom Cairney – odebrał piłkę ze środkowych obrońców w pierwszej połowie godziny, potem rosły wpływy w bardziej zaawansowanych obszarach wraz z postępem gry. Dobrze wymierzonymi podaniami wprowadził do gry obrońców. 9
Stefan Johansen – posuwał się do przodu bardziej swobodnie niż normalnie widzimy i w rezultacie położył rękę na bramce, w klatce piersiowej dla Sessegnona. 8

Aboubakar Kamara – wywarł ogromny wpływ swoimi mocnymi biegami, którego drużyna przeoczyła w pierwszym meczu. Stworzył wielką szansę dla Sessegnona na początku i był stałym zagrożeniem, dając Fulham tempo i moc, których po prostu nie mają, gdy są tam Piazon i Ayite. 10
Aleksandar Mitrovic – miał więcej radości niż w pierwszym meczu. Odwrócił Daviesa do chrapliwego wysiłku spoza pola karnego, który poleciał tylko szeroko, zmuszając Carsona do doskonałej obrony głową z bliskiej odległości; chociaż sam nie strzelił gola, był centralnym punktem ataków Fulham. 9
Ryan Sessegnon – w pierwszej połowie, Sessegnon bardzo rzadko dotykał piłki, a kiedy to robił, oddał to. I jeszcze, jak widzieliśmy dla momentów wyrównujących do drugiej połowy, ma w zwyczaju wymyślać chwile czystego spokoju, kiedy to ma największe znaczenie, czego nie potrafi wyprodukować żaden inny 17-latek w świecie futbolu. 6

Tomas Kalas (na 76) – wszedł na środek obrony, a Odoi przesunął się na lewą obronę, gdy Targett odpadł. 5
Oliver Norwood (na 90+1)

Barany

Scott Carson – miał dobrą pierwszą połowę, robiąc doskonały przystanek z bliskiej odległości od główki Mitrovica. Nie można było za bardzo winić obu bramek. 6

Richard Keogh – stosunkowo solidny w pierwszej połowie, ale winni tego, że Sessegnon uwolnił się od wyrównywacza. Narażony na brak tempa w przerwie późno. 4
Curtis Davies – trudniej było mu powstrzymać Mitrovica niż w pierwszym meczu i często był zmuszany do odwrotu, niezdolny do wykonywania przechwytów, które były kluczem do czystego konta Derby'ego ostatnim razem. 3
Craig Forsyth – w pierwszej połowie dokonał jednego lub dwóch ostatnich wykopów, ale jego brak wzrostu był momentami problematyczny, zwłaszcza gdy został poproszony o pojedynek powietrzny z Mitroviciem. 4

Andre Wisdom – jedyny gracz, który stara się ustabilizować wczesny kontratak Fulham i próbował narzucić swoją fizyczność wysoko w drugiej połowie, kiedy Derby goniły mecz. Większość problemów Baranów nie spadła po jego stronie i dlatego nie należy ich uważać za głównego sprawcę porażki. 5
Tom Huddlestone – jedną z jego głównych cech na papierze jest zasięg podań, ale ponieważ Fulham miał piłkę przez tak długi czas, to rzadko wysuwało się na pierwszy plan. Widać było wyraźnie, że męczące nogi wpłynęły na jego pozycję. 3
Bradley Johnson – zawodnik z atletyzmem, jaki miał, powinien był narzucać się dalej na boisku, ale być może ze względu na to, że Huddlestone tak często schodził głębiej, trudno było mu to zrobić przekonująco. 4

Ikechi Anya – Rowett wybrał go na obronie, by walczyć z tempem Fredericksa, ale to, czego mu również brakowało w porównaniu z jego prawicowymi przeciwnikami, to władza. Naturalnie nastawiony na atak gracz, który defensywnie wyglądał trochę poza swoją strefę komfortu, problem, który został ujawniony w drugiej połowie. 3
Andreas Weimann – Rowett wydaje się lubić Weimana za jego tempo pracy i równowagę taktyczną, którą zapewnia, ale były zawodnik Aston Villi nie oferuje zbyt wysokiej jakości w posiadaniu piłki, a kiedy pomocnik nie nadążał za jego naciskiem, nie miało to większego sensu. 4

Tom Lawrence – pokazał przebłyski tego, co potrafi zrobić jednym niebezpiecznym dośrodkowaniem w pierwszej połowie, ale był w dużej mierze zmarginalizowany jako atakujący byt. 5
Cameron Jerome – nie można mu nic zarzucić pracy, ale w wieku 31 lat trudno mu było wytrzymać. Wystartował na 75 minut, co oznacza, że ​​od listopada ukończył pełny mecz tylko cztery razy. 4

Kasey Palmer (na 67) – wstrzyknął trochę świeżych nóg i uciskał wysoko na boisku, groźby w błyskach. 6
Matej Vydra (lat 67) – sugestie, że mógł być sprowadzony wcześniej, ale istnieją znaki zapytania dotyczące tego, czy Rowett ufa mu w posiadaniu. 5
David Nugent (lat 75) – nie przestał biec, ale niestety, nie mógł zdobyć tak dużo posiadania, jak mógłby mieć nadzieję, ze względu na kontrolę Fulham. 5