Walsall 1-2 Oceny piłkarzy w Rotherham United:wpływ Moore'a

Piłka zdobyła zwycięzcę – blackpoolgazette.co.uk

Zwycięzca drugiej połowy Davida Balla dał Rotherham United zwycięstwo 2-1 z Walsall, po tym, jak Joe Edwards odwołał pierwszą minutę otwarcia Semi Ajayi dla gości. Oto nasze oceny graczy dotyczące zasłużonej wygranej na wyjeździe.

siodlarze

Mark Gillespie – jego rozkład pozostawiał wiele do życzenia i mógł być bardziej władczy dla obu bramek. 3

Nicky Devlin – bardzo ładne podanie z pola do Leahy'ego w przygotowaniu do wyrównania. Podejrzewam pozycjonowanie przy jednej lub dwóch okazjach. 4
Kory Roberts – chwilami wyglądał na trochę nieśmiałego, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę jego względny brak doświadczenia na tym poziomie. Potrzebowałem zbyt dużego wsparcia ze strony pomocy. 3
Jon Guthrie – czasami ratowany przez Chambersa i Edwardsa, a jego użycie piłki mogło być lepsze. Dobrze zrobił, że zraził Moore'a głową z tyłu, ale to było dla niego trudne popołudnie. 4
Luke Leahy – podaj doskonały dośrodkowanie prawą nogą dla wyrównania. Spędził dużo pierwszej połowy, utknął w swojej trzeciej defensywie, kiedy być może powinien być wyżej na boisku, chociaż mógł wnieść więcej, gdy Walsall potrzebował gola w ciągu ostatnich pół godziny. 5

Zeli Ismail – prawdopodobnie najbardziej żywiołowy wykonawca gospodarzy. Pokonaj bocznego obrońcę, aby stworzyć wielką szansę Jacksona, chociaż mógł częściej atakować linię, zamiast wchodzić do środka, jak to robił w pierwszej połowie. 6
Adam Chambers – wykonał niezłą pracę kryjącą w defensywnej trzeciej, co było niezbędne do obrony dwóch środkowych obrońców, ale jego spadające nogi w wieku 37 lat oznaczały, że nie mógł powstrzymać presji wyżej na boisku. Ten problem może uniemożliwić jego kolegom z drużyny wejście we właściwe obszary. 3
Joe Edwards – prawdopodobnie najlepszy zawodnik Walsalla w pierwszej połowie, wykonując swoje obowiązki obronne, jednocześnie zajmując pozycje strzeleckie. Zrobił to drugie, aby wyrównać, aby wrócić do domu w 12 minut, przed zrobieniem solidnego zdjęcia wkrótce potem, które było prosto w Rodak. 5
Kieron Morris – jeden lub dwa momenty jasnego ruchu, połączenie z Oztumer dla otwarcia tylnego słupka raz w pierwszej połowie. Jednak jego popołudnie było ostatecznie pozbawione produktów i słusznie zostało skrócone o godzinę. 3

Erhun Oztumer – wyglądał na zagrożenie w pierwszej połowie, kiedy Walsall grał na nogi i miał biegaczy po obu stronach, ale jego brak tempa i siły przeszkadzały mu w odosobnieniu. Powinien był strzelić gola lewą nogą w boczną siatkę w 40. minucie. 4
Daniel Agyei – przez większą część pierwszej połowy, Walsall być może przecenił swój atletyzm, błędnie myśląc, że w pojedynkę mógłby pokonać dwóch środkowych obrońców, gdy piłka jest niejasno rzucona w jego kierunku. Zagrał dobre podanie do Oztumera, aby uzyskać wielką szansę tuż przed przerwą, ale przy innej okazji, poślizgnął się w kluczowym momencie. 3

Maz Kouhyar (na 61) – jego lewostronne partnerstwo z Leahy nie do końca zaowocowało w ciągu ostatnich pół godziny. 4
Simeon Jackson (68) – krótko zajmował środkowych obrońców i prawdopodobnie mógł strzelić gola z bliskiej odległości wkrótce po wejściu na boisko, ale jego wpływ na grę nie był długotrwały ani wymowny. 6
Mitch Candlin (na 85)

Młynarze

Marek Rodak – spisał się dobrze, aby obronić Jacksona w drugiej połowie z dystansu i wykonał wszystko, czego od niego wymagano. Nie mogłem zrobić zbyt wiele z celem. 7

Josh Emmanuel – nie posuwał się za bardzo do przodu, ale odegrał rolę w zwycięzcy swoim dobrym dośrodkowaniem na tylny słupek i uciszył Morrisa, a później Kouhyara. 7
Will Vaulks – nie wyglądał nie na miejscu, pomimo tego, że pomocnik z wymiany rozpoczął dopiero swój trzeci mecz na środkowym obronie dla Rotherham. Przeniósł się do bardziej naturalnej pozycji, gdy pojawił się Wood. 7
Semi Ajayi – wszedł do domu otwierającego w ciągu minuty od rozpoczęcia i na pewno stanowił zagrożenie w polu przeciwnym. Wcześniej był winny nadmiernego grania w niewłaściwych obszarach, ale nie było tego tutaj dowodem. 8
Joe Mattock – jeden lub dwa momenty w fazach przejściowych, kiedy Williams szybciej niż on odzyskał pozycję lewego obrońcy. To nie jest idealne, biorąc pod uwagę, że Mattock nie oferował zbyt wiele w przyszłości. Zarezerwowany późno za cyniczny faul na Ismailu. 5

Anthony Forde – miał swoje chwile po powrocie do Czarnego Kraju. Wymusił obronę przed Gillespie swoją firmą, ciasny rzut wolny w 36. minucie i kilka porządnych zbiegów w prawo, bez stałego wpływu. 6
Lee Frecklington – w rewersie strzelił hat-tricka w meczu z Saddlerami, ale jego jedyny strzał tym razem został odbity z tyłu w 41. minucie. Walczył dość dobrze w pomocy. 6
Richie Towell – wykonał dużo brudnej roboty, rozbijanie ataków. Nie jest to najbardziej wyrafinowany technicznie występ na świecie – jego pierwsza połowa strzału, która prawie wyleciała z piły narożnej – ale były człowiek z Brighton dał swojej stronie podstawę, na której mógł budować. 7
Ryan Williams – jego defensywna pracowitość przykuła uwagę w pierwszej połowie bardziej niż jego ofensywne wkłady, ale jego wpływy wzrosły po przerwie. Wrzuć dobrą piłkę do uderzenia głową z tyłu Moore'a i, ale dla Gillespiego, mógł uratować grę w ucieczce w końcowych etapach. 7

Jerry Yates – naciśnięty z przodu z typową energią, ale nie stanowił większego zagrożenia bramkowego. Zdjęty w przerwie. 5
David Ball – klucz do imponującego startu Rotherham, w ciągu minuty wstawiasz Ajayi do otwieracza, krótko po tym, jak zobaczył, że jego własny strzał został zablokowany. Zniknął na chwilę, ale ożył ponownie w drugiej połowie, popychając do domu zwycięzcę z bliskiej odległości tuż przed godziną. 8

Kieffer Moore (z 45) – lepiej niż Yates zajmował środkowych obrońców i stanowił realne zagrożenie z powietrza. Widzieliśmy przebłysk tego z jego główką z tyłu, która znalazła boczną siatkę, przed obaleniem krzyża Emmanuela, aby Ball mógł popchnąć do domu. 9
Richard Wood (lat 63) – w późniejszych etapach do głosu doszły jego zdolności organizacyjne. 8