Millwall 0-3 Fulham Oceny piłkarzy:McDonald king

Slav czasami się uśmiecha… – getwestlondon.co.uk

Podczas gdy Millwall grał w piątkowe derby Londynu jak olimpijski sprinter, Fulham zagrał to jak maratończyk:ten drugi zwyciężył dzięki bramkom Ryana Sessegnona w drugiej połowie, Kevin McDonald i Aleksandar Mitrovic. Oto nasze oceny graczy ze zwycięstwa 3-0 na wyjeździe Białych.

Lwy

Jordan Archer – po świetnych występach w Barnsley i Sheffield United, to był bardzo wolny dzień dla Archera. Mógł tylko sparować wysiłek Mitrovica w przygotowaniu do otwierającego i mógł zrobić znacznie lepiej z dalekim dystansem McDonalda – użyta lewa ręka powinna była użyć prawej. 2

Mahlon Romeo – wcześnie stwarzał zagrożenie swoimi potężnymi biegami, ale czasami wykazywał defensywną naiwność, przede wszystkim za pierwszą bramkę Fulham, kiedy nie udało mu się wyśledzić biegu Sessegnona. 3
Shaun Hutchinson – tak bardzo chciał poradzić sobie z Mitroviciem, że nie zawsze był świadomy alternatywnych zagrożeń. Walczył nawet o powstrzymanie Serba po drugim golu, kiedy gracze wokół niego pchnęli do przodu i został odizolowany. 3
Jake Cooper – uderzył w poprzeczkę po trzech minutach i nie był głównym winowajcą spadku w drugiej połowie Millwall. Mógł jednak pozostać bliżej Mitrovica dla trzeciego gola, gdy Kalas wystąpił do przodu. 5
James Meredith – bardziej niechętny do wsparcia ataku niż Romeo, ale częściowo z tego powodu, napotkał mniej problemów w defensywie. 5

Jed Wallace – wcześnie stwarzał zagrożenie swoim bezpośrednim bieganiem, jeden z jego wysiłków, który wymagał od Reama zezwolenia na linię bramkową. Wolno jednak zamykać się w trzeciej defensywie, co okazało się problematyczne dla drugiego gola. 5
Shaun Williams – jedna lub dwie proste dostawy na początku spowodowały problemy i prawdopodobnie był najbliżej Millwalla w drugiej połowie dzięki spekulatywnemu strzałowi prosto w bramkarza. Postawił Cairneyowi genialne wyzwanie, aby na początku nadać ton, ale nie mógł utrzymać tej agresji. 4
George Saville – szybko stawiał wyzwania na wczesnym etapie, ale wkrótce przyjął bardziej powściągliwą rolę, prawdopodobnie przez projekt, ale bardziej prawdopodobne z powodu męczących nóg, co widzieliśmy po sposobie, w jaki poślizgnął się w narastaniu do drugiego. 3
Ben Marshall – postawił kilka świetnych dostaw, z których Millwall mógł strzelić w pierwszej połowie, ale był spokojniejszy po przerwie, zanim został zdjęty w połowie drugiej połowy. 6

Lee Gregory – nie do końca mógł nawiązać kontakt z półszansami i krzyżami, które pojawiły się na jego drodze. Nie bawiliśmy się ogniem i jazdą, której od niego oczekujemy. 3
Steve Morison – centralny punkt ataków Millwall na początku, ale wkrótce stał się postacią peryferyjną. Posiadanie Fulhama oznaczało, że był albo mile od akcji, lub zmuszony z powrotem do roli obronnej. 3

Tom Elliott (na 65 lat) – normalnie skuteczny z ławki, ale tym razem obecność trzech napastników tylko dała Fulhamowi więcej miejsca do manipulowania w centralnych obszarach. 4
Tim Cahill (z 77) – mógł mieć szczęście, że nie trafił na łokieć Fredericksa. 4
Aiden O’Brien (na 85)

Biali

Marcus Bettinelli – miał najmniejszy kontakt w sprawie wczesnego główkowania Coopera, zanim wykonał podwójny rzut, odmawiając Williamsowi, od którego zrobił też prostszy postój w drugim okresie. Imponująca dystrybucja. 7

Ryan Fredericks – Fulham miał tendencję do atakowania z lewej lub z centralnych części, więc rola Fryderyka nie była tak znacząca jak zwykle. Gdyby próbował przesunąć się do przodu za każdym razem, gdy otrzymał piłkę, tak jak mu się podoba, gra mogła przybrać wyższe tempo, które – w tym przypadku – nie odpowiadałoby jego kolegom z drużyny. 6
Denis Odoi – winny tego, że Cooper wcześnie umknął jego uwadze i chociaż stale się poprawiał, nie był tak imponujący jak jego partner. Trudno uniknąć wrażenia, że ​​Fulham mógłby zrobić z większym środkowym obrońcą, który jest w stanie poradzić sobie z dostawami, gdy mecze nie są rozgrywane na ich warunkach. 6
Tim Ream – ponieważ był tak pewny siebie w przenoszeniu piłki na przeciwną połowę, Morison został zmuszony do powrotu do obszarów, do których nie chciał iść. Świetny blok na linii bramkowej Wallace'a w pierwszej połowie. 9
Matt Targett – stwarzał zagrożenie z lewej strony w pierwszej połowie z jedną lub dwiema niezłymi dostawami. Po przerwie nie był tak odważny, ale pomógł Fulhamowi zarządzać grą. 8

Stefan Johansen – najdalszy napastnik trio pomocników, Johansen połączył grę i szukał zabójczej przepustki w ostatniej trzeciej. W miarę postępów w grze wpływy rosły. 9
Kevin McDonald – najgłębszy z trzech pomocników, często szukając prostego podania, aby zabić tempo gry w sposób, który pasowałby do Fulham. Zasłużył na swój cel – imponujące uderzenie z dystansu. 10
Tom Cairney – złapany w posiadaniu raz wcześnie i odwrócił się od próby drugiej połowy Williamsa, ale jesteśmy wybredni. Działaliśmy głębiej niż widzieliśmy w zeszłym sezonie i pomogliśmy McDonaldowi ustawić tempo, gdy Fulham zyskał kontrolę. 8

Lukas Piazon – spokojny start, ale od kwadransa zaczął szukać fajnych pozycji za linią pomocy, szybkie przesuwanie piłki. Niekoniecznie kradnąc show, przyczynił się do płynności przedstawienia. 8
Alexandar Mitrovic – przez pierwsze 60 minut, chodziło o zajęcie Hutchinson, aby dać innym graczom więcej miejsca. W ciągu ostatnich pół godziny wszedł w siebie bardziej, gdy otworzyły się luki, które pozwoliły mu naprawdę znęcać się nad dwoma środkowymi obrońcami, tak jak on, strzelając trzeciego gola. Cudownie bezinteresowny pokaz. 9
Ryan Sessegnon – nie pierwszy raz w tym sezonie, był prawie anonimowy w sztuce budowania, w wyniku czego stał się znacznie trudniejszy do zaznaczenia. Kiedy pojawiają się możliwości, wpada na pozycje strzeleckie – jak widzieliśmy dla otwierającego – prawie jak kłusownik grający szeroko. 8

Tomas Kalas (na 83) – wspaniały walc przez pomoc Millwalla, zanim postawił Mitrovica na trzecie miejsce. Kalas jest środkowym obrońcą, ale byś tego nie zgadł! 7