Sheffield United 1-2 Bristol City Oceny piłkarzy:Genialny Basham

Zwycięzca Flinta czyni go drugim najlepszym strzelcem Bristol City z 6 golami… jest środkowym obrońcą – bbc.co.uk

W fascynującej grze, która posłużyła jako świetna reklama mistrzostw futbolu, Zwycięzca Adena Flinta w doliczonym czasie gry zapewnił Bristol City dramatyczne zwycięstwo 2-1 z innymi zawodnikami Sheffield United. Oto nasze oceny graczy z gry.

Ostrza

Simon Moore – trudno go za bardzo winić za otwieracza, co było dobrym uderzeniem, ale mógł stać się większy dla zwycięzcy Flinta. Na podstawie tego dowodu debata na temat tego, czy Moore czy Blackman powinni zacząć, pozostanie. 3

Chris Basham – jak na ironię, ze środkowego obrońcy robił coś odważnego, atakujące biegi, jakich można by się spodziewać po Baldocku, którego na krótko zastąpił prawego obrońcy w ostatnich kilku meczach. Pokazał swoją wszechstronność, zastępując w środku pola po czerwonej kartce, a Blades straciły jego cechy defensywne po tym, jak wyszedł. Kompletny występ. 8
Richard Stearman – najbardziej zdyscyplinowany środkowy obrońca z całej trójki, popisał się dobrymi główkami w defensywie w pierwszej połowie i miał kilka problemów w starciu z Reidem. Został jednak złapany na oglądaniu zwycięzcy, co wydaje się zaskakujące, biorąc pod uwagę doświadczenie 30-latka na tym poziomie. 5
Jack O’Connell – nie okrył się chwałą swoją pozycją dla żadnego gola, który rozczaruje Wildera, biorąc pod uwagę, że Robins rzadko analizował jego defensywną świadomość. Nie wykonałem tak wielu ataków, jak zwykle, albo. 3

George Baldock – zawsze chętny do przodu. Nie był szczególnie wybuchowy w posiadaniu w pierwszej połowie, ale zobaczyliśmy więcej tego, do czego jest zdolny, na piłce w tym 15-minutowym okresie dominacji po przerwie. Mile widziany powrót. 7
John Fleck – wybrał jedno lub dwa dobre podania, aby znaleźć Clarke'a, w tym asystę do wyrównania, ale jego wieczór został całkowicie zrujnowany przez jego bardzo marne wyzwanie przeciwko Koreyowi Smithowi, co zaowocowało czerwoną kartką. Dymisja Szkota zmieniła grę. 1
Mark Duffy – dobrze łączył się ze Stevensem i przy wielu okazjach był blisko. Na początku drugiej połowy połączył się bardziej z Baldockiem po tym, jak przesunął się w prawo, z jakiej pozycji uderzył w słupek z wysiłkiem podkręcania. Ciągłe zagrożenie i pechowe, że nie strzeliłem gola. 8
John Lundstram – dobrze trzymał piłkę i bez grania tylu hollywoodzkich piłek co Fleck, uderzyć kilka schludnych przejść na szerokie obszary. Może po prostu nabierasz pewności siebie dzięki konsekwentnej serii gier na tym poziomie. 7
Enda Stevens – sprawiał problemy i wygrywał rzuty wolne, biegając lewą stroną w pierwszej połowie, ale po przerwie wyglądał na bardziej stonowany. Być może szybciej byłoby dostrzec bieg Flinta dla zwycięzcy, choć inni biorą większą odpowiedzialność. 5

Leon Clarke – ciężko pracował i chętnie trzymał piłkę dla innych graczy, dobre wyrównanie tuż po przerwie. Czasami brakowało tempa, by wykorzystać luki z tyłu, gdy obrona Bristol City wydawała się wrażliwa. 6
Billy Sharp – uderzył dwukrotnie w stolarkę w ciągu dwóch minut pierwszej połowy i uderzył Bakera w twarz z odbicia, tuż po przerwie. Podobnie jak Clarke, nie wykazywał tempa. 5

David Brooks (z 77) – naturalnie bardzo obiecujący zawodnik atakujący, któremu być może brakowało umiejętności defensywnej wymaganej na tę okazję. 4
Clayton Donaldson (lat 80) – nie tak szybki jak dwa czy trzy lata temu. Bladesom przydałby się napastnik, który oferuje coś innego niż Clarke i Sharp. 4
Samir Carruthers (lat 86) – pojechał na jeden bieg na płuca, ale zabrakło mu świadomości, zarówno po to, aby wybrać Clarke'a z odpowiednim poziomem punktacji, jak i wrócić do swojej pozycji obronnej, gdy jest to wymagane. 2

Rudziki

Frank Fielding – zaliczył znakomitą pierwszą połowę, zaprzeczając Sharpowi i Duffy'emu w niezwykle imponujący sposób. Nie testowałem tak bardzo po czerwonej kartce, ale fakt, że drużyna West Country pozostała w tym meczu wystarczająco długo, aby go wygrać, jest w dużej mierze zasługą Fieldinga. 9

Bailey Wright – niechętnie zamykają Stevensa czy Duffy'ego, ze względu na jego wykształcenie jako środkowy obrońca. Nie oferował zbyt dużego tempa i szerokości w fazach przejściowych, chociaż na krótko przed zwycięzcą rzucił Carruthersowi dobre i kluczowe wyzwanie. 4
Aden Flint – w pierwszej połowie sporadycznie tracił orientację pozycyjną, ale został uwolniony przez połączenie pracowitości swojego partnera i braku szybkości przeciwnika. Poprawił się w drugiej połowie, a jego zwycięzca późno był kluczowy, ale to nie był idealny występ środkowego obrońcy. 5
Nathan Baker – przynajmniej dwa razy musiał ratować Flinta w pierwszej połowie, ale jego dystrybucja mogła być lepsza i był winny wycofania się z Clarke'a dla wyrównania. Od tego czasu broniony dzielnie, pomimo. 6
Joe Bryan – wykonał co najmniej dwa mocne dryblingi do przodu, zaczynając od jego defensywnej trzeciej, aby zmniejszyć nacisk na linię pleców. Idealnie byłoby, gdybyśmy widzieli te cechy w bardziej ofensywnym sensie, ale Bryan czasami był zdezorientowany prawą stroną groźby gospodarzy. 4

Josh Brownhill – miał mnóstwo energii i dryfował w rozległe obszary, aby tworzyć przeciążenia, ale jego ograniczona ostatnia piłka i czasami marnotrawne strzelanie pozbawiały jego bocznych szans na wycięcie otworów. Jego przepustka do Paterson na otwieracza sprawiła, że ​​zarejestrował asystę, Jednakże. 4
Marlon Pack – przez większą część gry pozycjonował się mocno w defensywnej trzeciej pozycji. Gracz o jego umiejętnościach powinien być może był bardziej podniesiony, aby spróbować narzucić się w walce, ale to nie była noc Gromady. 3
Korey Smith – wyglądał bardziej u siebie niż Pack w obszarach obronnych i wykonał kilka kluczowych bloków w swojej trzeciej defensywie, nawet jeśli jego odejście nie było wspaniałe. Odszedł kontuzjowany tuż po godzinie po ciężkim wyzwaniu Flecka – życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia. 6

Niclas Eliasson – łapał się za daleko na boisku w momentach, kiedy powinien był zapobiegać sytuacji, w której Stevens i Duffy zagrają dwa na jednego przeciwko Wrightowi. Biorąc pod uwagę, że nie oferował wiele w posiadaniu, musi być bardziej defensywny, aby uniknąć kolejnego wycofania się w przerwie. 2
Bobby Reid – nie miał tempa ani mocy, by pokonać Stearmana, zwłaszcza, gdy Bristol City długo prowadził piłkę. Jego gra polega głównie na subtelnym ruchu i sprytnej zabawie link-up, co nadaje się do głębszej roli, którą cieszył się na późniejszych etapach, kiedy asystował zwycięzcy w pierwszym dośrodkowaniu. 6
Jamie Paterson – zaczynał z szerokiej lewej pozycji, kiedy wykonał jeden lub dwa biegi wcinając się do środka, tworząc otwory. Zniknął na zaklęcia, ale ożył dzięki doskonałemu uderzeniu przed przerwą i był jednym z graczy, który popchnął gości po czerwonej kartce. 7

Milan Djuric (lat 45) – jego obecność w centrum uwagi postawiła Bristol City, których nie mieli w pierwszej połowie. 7
Matty Taylor (lat 62) – ciężko pracował i dobrze walczył o drugą piłkę, która doprowadziła do zwycięzcy. 8
Jonathan Leko (na 76) – miał tempo i ostre stopy, by wykorzystać dodatkową przestrzeń i cieszył się imponującym uderzeniem na końcowych etapach, nawet jeśli nie był bezpośrednio zaangażowany w zwycięzcę. 9