Oceny piłkarzy Portsmouth 1-1 w Plymouth:Songo’o i Stevens imponują

Jervis kiwa głową w otwieraczu – bbc.co.uk

Wbicie z drugiej połowy Gary'ego Robertsa skasowało strzał głową Jake'a Jervisa w pierwszej połowie, co oznacza zasłużony remis 1-1 pomiędzy Portsmouth i Plymouth na Fratton Park – ale jak wypadli gracze z obu drużyn?

Portsmouth

David Forde – skomponowany w posiadaniu, ale nie był przesadnie przetestowany. Może być rozczarowany, że nie zachował czystego konta. 4

Gareth Evans – przegrał walkę z Kennedym, zarówno w fazie ataku, jak i defensywy. 4
Christian Burgess – jeden lub dwa wysypki, ale był prawdopodobnie bardziej pomysłowy w posiadaniu piłki niż dwóch środkowych pomocników. 6
5 Matt Clarke – od czasu do czasu wpychał się głęboko w przeciwną połowę i przed wyrównaniem zagrywał piłkę do Bennetta. 7
Enda Stevens – Najlepsze ruchy Portsmouth schodziły z lewej strony i zawsze był zaangażowany. Pobity w powietrzu przez Jervisa za otwieracz. 8

Danny Rose – słusznie wykazał ostrożność pozycyjną ze względu na wysuniętą pozycję obu obrońców i dobrze przeniósł piłkę. 7
Michael Doyle – postawił się, ale zagrał o jedno za dużo podań w bok lub w tył, kiedy istniały szanse na wywarcie presji. 4

Carl Baker – miał problemy z wejściem do gry z powodu braku tempa i pozostawił Evansa w izolacji defensywnej. Zmusił McCormicka do prostego zatrzymania się z dalekiego zasięgu w drugiej połowie. 2
Gary Roberts – nie cofał się przed wyzwaniami, gdy pojawiały się okazje do strzelenia bramek, jak widzieliśmy dla korektora. Powinien skonwertować zbiórkę z pierwszej połowy. 7
Kyle Bennett – pokazał przebłyski kreatywności. Zawsze szukałem zmiany gry w pierwszej połowie, następnie dobrze połączył się ze Stevensem po przerwie. 7

Kal Naismith – często w drugiej połowie dryfował w lewo, by wspierać Bennetta i Stevensa. Jeden lub dwa niebezpieczne momenty, ale nie główny punkt, którego potrzebował Pompejusz. 5

Conor Chaplin (na 66)
Jamal Lowe (na 78)

Plymouth Argyle

Luke McCormick – jeden lub dwa rozlania nerwowe w ciągu pierwszych 60 minut i powinien był zrobić lepiej dla korektora. Kilka prostych chwytów późno. 4

Oscar Threlkeld – dorósł do pierwszej połowy po nerwowym starcie, ale można było szybciej powstrzymać lewostronne zagrożenie ze strony Stevensa i spółki. 4
Yann Songo’o – stale wyczulony na niebezpieczeństwo, zgasić to szybko. Trochę pośpiechu na bramkę Pompejusza, ale poza tym był znakomity. 9
Sonny Bradley – odpadł w przerwie ze względu na jego wczesne uderzenie. Niechęć Portsmouth do przejścia oznaczała, że ​​jego zdolności lotnicze nie były testowane tak często, jak zwykle. 7
Gary Sawyer – solidne wykonanie. Włóż fajny krzyż dla otwieracza Jervisa, ale zostawił Kennedy'emu inne wypady w pierwszej połowie na flance. 7

Antoni Sarcevic – niezdolny do wywierania swoich zwyczajowych wpływów ofensywnych w nienaturalnej roli obronnej. Rzadko dotykał piłki. 4
David Fox – nie wykazał się swoją zwykłą umiejętnością podawania, ale dobrze poradziła sobie z defensywną stroną gry. 6

Jake Jervis – pokonaj Stevensa w powietrzu o otwieracz tylnego słupka, ale poza tym niewiele wniósł. 4
Graham Carey – jego celne podania i subtelne ruchy przyczyniły się do lepszych debiutów Plymouth w pierwszej połowie, ale nie był w to zaangażowany tak często, jak by chciał. 5
Matthew Kennedy – żwawo na samym początku i po skręcającym się 35. minucie biegu w pole karne, strzelił w boczną siatkę. Nie tak wpływowy w drugiej połowie, ale zawsze ciężko pracował, aby powstrzymać Evansa. 6

Ryan Taylor – walczył w roli samotnego napastnika, choć mógł otrzymać większe wsparcie w drugiej połowie. 2

Jakub Sokolik (lat 45) – operował z większą ostrożnością pozycyjną niż Songo’o, ale był równie skuteczny. 8