Coventry City 0-1 Mansfield Town Oceny graczy:seria zapisów Logana

Conrad dowodzący w Cov – coventrytelegraph.net

Mansfield Town przesunęło się na dwa punkty od miejsc barażowych w League Two, po tym jak imponujący późny strzał Alexa MacDonalda pomógł im wygrać 1:0 z pretendentem do awansu Coventry City. Oto nasze oceny graczy z gry.

Miasto Coventry

Lee Burge – mógł być czasami bardziej władczy, ale obronił przed Andersonem w 20. minucie i niewiele mógł zrobić z bramką. 5

Jack Grimmer – nie występował tak często i tak skutecznie, jak się spodziewano, zwłaszcza w drużynie z dwoma trzymającymi pomocnikami. Walczył z Hamiltonem. 4
Jordan Willis – trudno się z nim spierać wygrywając oficjalnego zawodnika meczu, nawet jeśli był winny, że pozwolił Rose wygrać kilka filmów. 6
Rod McDonald – jego defensywne główki sprawiały, że piłka była czysta, chociaż lepszy kierunek nie byłby zły. Nie popełniłem wielu bezpośrednich błędów, ale nie emanował pewnością siebie, która mogłaby rozluźnić pomocników. 5
Ryan Haynes – bardzo wcześnie posunął się naprzód, aby stworzyć przestrzeń dla Jonesa, ale nie naciskał z taką samą pewnością, gdy Anderson dobrze się zorientował. Jego próby dostaw w drugiej połowie były słabe i mógł zamknąć MacDonalda na bramkę. 4

Michael Doyle – raz lub dwa razy oddał piłkę w niebezpiecznym miejscu. Mnóstwo zaangażowania, ale niekoniecznie takiego zawodnika, jakiego chciałbyś na boisku, gdy potrzebuje gola w końcowych etapach. 3
Liam Kelly – bardzo podatny na niebezpieczeństwo, co pomogło Coventry przezwyciężyć zaklęcia presji i odmówić Mansfieldowi miejsca w pudełku, ale to również utrudniło jego drużynie opanowanie postępów na boisku. 4

Peter Vincenti – dobrze wytropiony, by chronić Grimmera, lub Haynes, gdy przesunął się w lewo i był jedynym zdolnym do walki w powietrzu graczem w drużynie. Jednak jego użycie piłki na podłodze mogło być lepsze. 4
Marc McNulty – jego sprytny ruch był kluczem do jasnego startu Cova, ale kiedy miał mniej wsparcia, został poproszony o wykonanie większej ilości pracy fizycznej, która mu nie odpowiadała. 3
Jodi Jones – wyglądała żywo na początku, gdy boisko było rozciągnięte, ale nie mógł wpływać na rzeczy, gdy nie miał miejsca, aby wciąć się do środka z lewej strony, lub w prawo, kiedy zmieniał flanki. Czasami proszony o zbyt wiele sam. 4

Jordan Ponticelli – wymusił obronę z bliskiej odległości od Logana w 10 minut, ale później został zdominowany przez Diamenta i zmuszony do ataku w drugiej połowie. Wyglądało na to, że nie lubi bójek, co sprawiło, że nie pasował do taktyki długiej piłki w Coventry. 2

Maxime Biamou (lat 65) zbyt podobny w stylu do Ponticelli i McNulty. Na papierze, Beavon mógł wygodniej trzymać piłkę w górze, ale pozostał nieużywaną łodzią podwodną. 5
Tom Davies (lat 74) – dobrze spisywał się w Accrington, ale od czasu przeprowadzki do większych klubów miał problemy z regularną piłką – nie można go winić za bramkę, Jednakże. 5

Miasto Mansfield

Conrad Logan – dokonał kluczowych zapisów w ważnych momentach:jeden od Ponticelli na początku, gdy rozpęd był z Coventry, inny w umierających chwilach, aby zabezpieczyć trzy punkty. Wyglądał odważnie podczas występu, w którym odpowiadał swoim krytykom. 8

Hayden White – wydawał się wygodniejszy w jeździe do przodu niż w obronie jeden na jednego, ale po nerwowym początku, skorzystał z dodatkowego wsparcia Andersona, aby powstrzymać lewicowców Cova, którzy go zdemaskowali. 4
Rhys Bennett – w większości zdominował Ponticelli i wykonał kilka imponujących przechwytów. 9
Zander Diamond – przez cały czas wyglądał mocno w powietrzu i wykazywał świetne zdolności przywódcze, z pasjonującą celebracją przed podróżującymi kibicami po meczu. 9
Johnny Hunt – wyglądał na bardziej niezawodnego niż lewy obrońca Mal Benning, jeśli nie ma zdolności swojego kolegi do widowiskowości. Dyscyplina była jednak nazwą gry, a Hunt niewiele zdradzał. 6

Paul Anderson – wykonał pracę na Haynes, aby powstrzymać Coventry przed sytuacjami dwóch na jednego po prawej stronie Mansfielda. Mógł strzelić gola w 20. minucie, ale jego strzał z pola karnego uratował Burge. 6
Alex MacDonald – miał spokojną pierwszą połowę, ale w drugiej wyszedł na pierwszy plan trzema kęsami wisienek. Jego improwizowany wysiłek uderzył w dach sieci, jego rzut wolny trafił w ścianę, ale jak mówią:jeśli na początku ci się nie uda, ostatecznie zdobędziesz 25 jardów w 84 minucie dla zwycięzcy. 7
Joel Byrom – być może najbardziej zdyscyplinowany taktycznie pomocnik kwartetu, którzy stawiają odpowiedzialność defensywną ponad wszystko inne. Ograniczył żelazną wolę występu mocnym blokiem na Doyle'a, gdy mecz był na 0-0. 7
CJ Hamilton – nie stały wpływ na grę, ale kiedy dostał piłkę, zawsze był pobity Grimmera. Udowodniono, że istnieje więcej niż jeden sportowy speedster o imieniu Hamilton. 7

Danny Rose – zaskakująco skuteczna w powietrzu jak na skromnego napastnika, dostanie kilka dobrych filmów dla Hemmingsa i innych, na które jego koledzy z drużyny nie byli czujni. Dobrze prowadził kanały w drugiej połowie. 6
Kane Hemmings – mógł radzić sobie lepiej z jedną lub dwiema próbami w pierwszej połowie i zbliżył się w drugiej, zwijanie się wąsko szerokie w połowie połowy. Jak jego partner, zawsze chętnie naciskał na środkowych obrońców i pomagał swojej drużynie dalej na boisku. 5

Will Atkinson (82) – ukradł piłkę w czołówce do zwycięzcy już dwie minuty po wejściu na boisko. Sama definicja sub. 8